Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 01.03.2014, 10:57

spary potrzebna porada

witam jestem w 2epo i znalazlem sobie ziomka do sparow
potrzebujemy porady jak najlepiej robic spary w 2 epo?

jakie jednostki? (w jakiej ilosci)
ja mam demona on aniola

techy juz dzis bd wszystkie bojowe zrobione
dodam ze nie mam premium i robienie armie troche mi schodzi ;/

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Saturday, 01.03.2014, 19:03

Tam najlepsze sa tarany do wymianki z innym graczem bo maja 1000ph

3

Saturday, 01.03.2014, 19:07

tarany? ale po 1 stronie czy jak? prosze o rozpisanie co i jak dokladnie :) z gory dziekuje

4

Saturday, 01.03.2014, 21:46

Zależy co chcesz z tym kimś robić , Spar to dla mnie sprawdzanie kto jest mocniejszy a "wymianki" to poprostu wysyłanie do kogoś mięska na rozbicie w celu expienia bohatera .
Jak chcesz expić bohatera to buduj Tarany , w odwodach umieść aniołka nawet 1 level i wysyłaj na gościa w celu rozbicia (do rozbicai taranów za wiele nie trzeba bo maja śmieszną inicjatywe 40 )

On robi identycznie tyle że wysyła do Ciebie , w ten sposób maxymalnie szybko expicie swoich bohaterów :)

A jak chcesz z kimś sparować czyli sprawdzać swoje siły no to już musisz sam kombinować co wysyłać w zależnosci co ten ktoś posiada a dokładniej jakie jednostki .

Pzdr
"Mam wiele odwagi, lecz boję się jej użyć."

Podobne wątki