Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 21.04.2014, 22:34

Event - Podsumowanie

Tak jak poprzedni event ten był gown. warty
podsumowujac
EH 2
SOL 1
BER 1
EOL 1
ETH 1

SYGNET 1
PIERSCIEN 1

na to wyglada ze cos nie tak z nim było, skoro mialo byc rowniez na bizu, a przez ten okres wpadlo tylkocos takiego ,
Ja zwykle robia z nas frajer....
Tak jak juz wczesniej pisalem, koniec ze sponsorowaniem tej gry, to byla moja ostatnia premka kupiona na ten event, juz wiece nie bede robił prezentow na tą gre.
Niestety jak było przy porzednich eventach widać, nic osoby opiekujące się tą grą nie potrafią wymyślić żeby uatrakcyjnić tą gre

2

Monday, 21.04.2014, 22:37

gdzies juz chyba czytalem twoj temat placz o tym ze ci nie dropi...

to ze placisz premke nie znaczy ze zaraz ma ci odrazu dropnac z miejsca jakies mega itemki...

jestem w 3epo i mi osobiscie wpadla masa run ktore napewno sie przydadza i do tego 2-3 bizu wiec dla mnie okej event , rownie dobrze mogloby wogole nie byc

3

Monday, 21.04.2014, 22:46

na 40 wizyt u sama i azaela, wpadlo cos takiego to smieszna,
a placze bo ta gra juz jest nudna, nic sie niedzieje
dadzą jakis event zeby trafic jakies runy ktore w normalnym trybie gry nie mozna trafic
a i tak praktycznie nic nie leci
gram tutaj juz 5 lat
poza eventem nie trafilem zadnej lepszej runy niż per,
wiec tutaj chociaz mozna liczyc na cos lepszego
a pozatym co to za gra
skoro trafienie lepszych rzeczy jest praktycznie niemozliwe

4

Tuesday, 22.04.2014, 13:53

event

najgorszy jaki miałem nic wyżej niż EH od początku mojej gry trafiłem tylko 2 razy yrda i to na początku od 2 lat lipa jedynie co dobre to bob budowniczy poza tym nic ciekawego się nie dzieje

5

Tuesday, 22.04.2014, 16:34

event

też uważam że podczas takiego eventu powinna być widoczna jakość run a nie ich ilość " title="chytry">

6

Wednesday, 23.04.2014, 08:13

event

własnie nie liczy się ilość tylko jakość tych run bo od pewnego czasu to same feh i ur

7

Wednesday, 23.04.2014, 19:06

ogólnie gra nudna to się zgadza, nic się nie dzieje a ciekawe po co te itemy, runy itp ciekawsze w ogóle wymyślono ??? powinno wypadać dużo zrożnicowanych co pozwoliłoby na różnorodność walki a tu nie wiele można robić skoro i tak liczy się liczba woja.... kpina z nędzą ogarnęła TE

8

Thursday, 24.04.2014, 10:54

event

to juz jest taka monotonia budowa woja i lokacje z feh-ami

9

Sunday, 27.04.2014, 12:46

Ja tam w 4 epoce trafiłem bera trafiłęm. Nie narzekam:P

Podobne wątki