Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 05.01.2014, 12:19

Nowy 3 Serwer- Zapisy

proszę o wpisy chętnych kto jest za nowym serwerem.

może wtedy administracja rozważy taką opcję.

OCZYWIŚCIE JESTEM ZA

:)

2

Sunday, 05.01.2014, 12:28

Od końca stycznia minie rok od kiedy jest na STAŁYM urlopie, więc oczywiście jestem za.

3

Sunday, 05.01.2014, 13:01

Jestem za :thumbup:

4

Sunday, 05.01.2014, 13:16

Po co "Nowy" skoro są dwa stare ? Na nowym znowu jedna "strona" nie wnikając która dostanie po pupie i przestanie grac xD , nowy serwer nic nie zmieni :)
Co nie zmienia faktu że chciałbym zagrać na serwerze gdzie zaczyna się od zera bez milionowych "farm" do okoła :)
Więc jestem ZA :) ale resetem t1 lub t2 .
"Mam wiele odwagi, lecz boję się jej użyć."

5

Sunday, 05.01.2014, 14:54

Ja również czekam na otwarcie T3. :P

6

Sunday, 05.01.2014, 20:08

ja oczywiście , jak najbardziej jestem za . Dwa powody . Pierwszy to bez względu czy na T1 , czy T2 nowi gracze nie mają jakichkolwiek szans dojścia do czołówki , a drugi , to przekręty , tuzów " serwerów zarówno T1 , jak też T2 dotyczący korzystania z martwych kont na serwerach , co zupełnie zniekształciło tą grę , a na które to przekręty Administracja ( właściciele i pomysłodawcy gry ) nie reagują z niezrozumiałych dla mnie powodów , choć sami napisali REGULAMIN GRY zakazujący PUSHINGU w grze . Pompowanie pojedyńczych kont kosztem innych kont na dokładkę graczy , którzy dawno porezygnowali z gry takowym PUSHINGIEM jest , co ostatnio było aż nazbyt widoczne przy okazji Boba Budowniczego :) POZDRO . BORGHI

7

Sunday, 05.01.2014, 20:37

ZA!

9

Sunday, 05.01.2014, 22:42

Bardzo chętnie na T3 się pojawię :)

Przespałem prawie wszystkie boby i co ja mam teraz zrobić jak mi takie mutanty wjadą to dziękuję - i jak mam ich dogonić? Stare serwery bardzo zniechęcają nowych, bo ci wiedzą, że szans na walkę nie ma więc po co grać mają?...

Sam się zastanawiam nad tym czy nie pożegnać się z tą grą - a wiadomo - nie ma grania to nie ma premki ;)

10

Monday, 06.01.2014, 00:37

Jestem za ale chcialbym aby admini sie wypowiedzieli czy wogule przewiduja taka opcje?

13

Monday, 06.01.2014, 17:28

przeciez nie otworza servera dla 50 osob

14

Monday, 06.01.2014, 17:57

Ale trzepnąć reseta starego T1 to żaden problem :P Chyba xD
"Mam wiele odwagi, lecz boję się jej użyć."

15

Monday, 06.01.2014, 18:54

A ja zagram na T2 tylko na starych dobrych zasadach.
Jeśli będą podwojone stolice, bezpieczne ustroje itd., a zwłaszcza boby, to nie ma po co się tam pojawiać, bo to już nie to samo.
Z tego co kiedyś mówił któryś z administracji (nie pamiętam który), to zrobienie serwera z innymi zasadami niż obecne jest dla nich trudne i nieopłacalne. A na tych zasadach co są to nie warto zaczynać.

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Monday, 06.01.2014, 19:14

Też zagram na nowym T3 .

Ale przecież miał powstać pod koniec roku i go nie widać :)

Żeby zresetować jakikolwiek serwer to musza się wszyscy gracze zgodzić bo niektórzy tylko sobie pykaja i buduja .I watpie czy taki gracz sie zgodzi troszke w to czasu zainwestował swojego i kto wie moze tez premke sobie wykupywał i mu może nie zalezeć na tym.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Spiryt35" (06.01.2014, 19:21)


17

Monday, 06.01.2014, 21:23

To nie będzie dla 50 osób - zobacz ile osób zrezygnowało z różnych powodów, ale wyraźnie zaznaczyło, iż chętnie zacznie od początku. Na pewno każdy zna taką osobę - przynajmniej jedną ;)

Mało tego - część osób gra na T1, ale nie na T2 (i na odwrót) - w przypadku pojawienia się T3 osoby te mogą się pojawić co zwiększy ilość aktywnie grających i wykupujących premki ;)

Moim zdaniem to wszystkie zmiany (oprócz bob'ów) nie wypaczyły w taki sposób rozgrywki jak boby. Co nie znaczy, że mimo że np. podwójne stolice są super sprawą to wprowadzenie ich w trakcie gry trochę było niestosowne. Podobnie ustroje i ich balans (którego nie było). W 5 epoce narzekano, że wioski pobudowane już w ogóle nie mogą "korzystać" z dobrodziejstw komuny jako ustroju (chodziło o coś z żelazem - ja nie pamiętam ale jest na forum), a w 3 epoce po wyborze odpowiedniego ustroju i uwzględnieniu stolic x2 mamy stolice z wydobyciem 400% (!!!). Chodzi o to, że nie powinno się zmieniać zasad w trakcie gry...

A w ogóle czemu nie zrobić jakiejś ankiety wśród graczy jaką zmianę chcą widzieć na T3? Bo dyskusja nt jakiegoś pomysłu zmiany kończy się obrzucaniem gwónem jednej strony przez drugią i na zmianę :P Na prawdę nie można zrobić jakiejś ankiety??

A pomysł z restartem tego czy tamtego serwera - każdy będzie ciągnął w swoją stronę - króle na T1 - za restartem T2; ci z T2- za restartem T1
Każdy ciągnie w swoją stronę - trochę smutne, ale w sumie naturalne i logiczne

18

Monday, 06.01.2014, 22:12

Grałbym...

Z tym, że bez eventów górniczo-budowniczych.

Podwójne stolice i ustroje mogą być, będzie ciekawiej. :)

Dobrze by było jakby nieaktywne konta się kasowały, wtedy będzie więcej walk o surowce.

I usunąć kryształy z mapy, bo blokują poletka, a w zakładce EKSPEDYCJE: 0 dodać przycisk "Zaplanuj ekspedycję klanową ".

To chyba wszystko. :)


jerzys

Nierejestrowany

19

Friday, 18.04.2014, 10:52

za