You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, October 1st 2014, 6:44pm

Niedziałający portal gry.

Drodzy gracze,

jesteśmy świadomi awarii portalu gry TE. W związku z powagą awarii konieczna jest całkowita wymiana serwera oraz konfiguracja wszystkich usług jakimi on zarządzał.

Na chwilę obecną przewidujemy, że portal TE zostanie przywrócony w ciągu najbliższych dwóch godzin jednak jest to uzależnione od postępów prac technicznych w serwerowni.

Więcej informacji w tym temacie podamy prawdopodobnie w dniu jutrzejszym, po zakończeniu wszystkich prac naprawczych.

Z poważaniem
SushiMaker
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

2

Wednesday, October 1st 2014, 11:15pm

to jak już wszystko padło i stawiacie na nowo serwer to stwórzcie przy okazji T3 :P

3

Wednesday, October 1st 2014, 11:49pm

Do 22 nie mogłem się zalogować.
Jak zauważyłem niektórzy mogli, co skrzętnie wykorzystali.

Niestety jakoś nikt nie pisze o rekompensatach. Nawet jednego zdania. Nawet, że nie przewiduje się.
Poza tym co z premium. Prawie 12h nie można było grać (ani na T1 ani na T2).
Proszę o informację za co się płaci?

jerzys

Unregistered

4

Thursday, October 2nd 2014, 12:04am

na pewno Admini dodadzą 1-2dni premium
nie jest wina "tych niektorych" ze mogli

co do rekompensat jest infromacja ze szczegoly bedą podane jutro

apropo
nie jestem informatykiem a wykombinowalem jak się zalogować :-)
dla chcącego nie ma nic trudnego :)