Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 01.10.2014, 18:44

Niedziałający portal gry.

Drodzy gracze,

jesteśmy świadomi awarii portalu gry TE. W związku z powagą awarii konieczna jest całkowita wymiana serwera oraz konfiguracja wszystkich usług jakimi on zarządzał.

Na chwilę obecną przewidujemy, że portal TE zostanie przywrócony w ciągu najbliższych dwóch godzin jednak jest to uzależnione od postępów prac technicznych w serwerowni.

Więcej informacji w tym temacie podamy prawdopodobnie w dniu jutrzejszym, po zakończeniu wszystkich prac naprawczych.

Z poważaniem
SushiMaker
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

2

Wednesday, 01.10.2014, 23:15

to jak już wszystko padło i stawiacie na nowo serwer to stwórzcie przy okazji T3 :P

3

Wednesday, 01.10.2014, 23:49

Do 22 nie mogłem się zalogować.
Jak zauważyłem niektórzy mogli, co skrzętnie wykorzystali.

Niestety jakoś nikt nie pisze o rekompensatach. Nawet jednego zdania. Nawet, że nie przewiduje się.
Poza tym co z premium. Prawie 12h nie można było grać (ani na T1 ani na T2).
Proszę o informację za co się płaci?

jerzys

Nierejestrowany

4

Thursday, 02.10.2014, 00:04

na pewno Admini dodadzą 1-2dni premium
nie jest wina "tych niektorych" ze mogli

co do rekompensat jest infromacja ze szczegoly bedą podane jutro

apropo
nie jestem informatykiem a wykombinowalem jak się zalogować :-)
dla chcącego nie ma nic trudnego :)