You are not logged in.

[rozwiązany] Serwer padł??

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

81

Saturday, October 4th 2014, 10:29pm

połowa armii z klanu została ubita nawet nie było czym bronoc, wiec to jest uczciwie

jerzys

Unregistered

82

Saturday, October 4th 2014, 10:44pm

to było hamstwo niestety :((
Dziwi mnie ze sarecyn tego nie widzi
przeciwnik nie moze się zalogować, no to bach rozbicie i jeszcze obleg zeby czasem nie zwiał na urlop ...
o wrogów trzeba dbać żeby mieć się z kim bawić :-)

Admini powinni NATYCHMIAST po znalezieniu błedu zablokować na serwerze mozliwośc inicjowania ataków i oblegów
i to powinno trwać np. 12 h po usunieciu awarii

83

Sunday, October 5th 2014, 12:08pm

Ci co grali nawet nie wiedzieli że był problem z serwerem
Ja dowiedziałem się z forum 2 dni po awarii
I jakbym siedział 24 na dobę bym pewnie zauważył to

Czuł bym się jak w grze stało się i tyle
nie raz straciłem sporo woja czy surki i było dobrze
Albo inwestujesz w budynki albo jesteś farma
Ktoś mi kiedyś od was tak napisał
od tamtej pory inwestuje

A jak ma się czuć ktoś kto zrobił atak i tez nie zauważył ze jakiś problem był ze serwerem
I nagle mu grę cofają

Działa we dwie strony
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

84

Sunday, October 5th 2014, 1:56pm

a czy ja zawaliłem czy gra jak by nie nawaliła gra to na pewno by nic nie dostał choć tyle razy próbował za długo w to gram i wiem jak się gra to czemu ja mam być stratny za błędy serwera a co do surki zbieram bo mi wolno a jak ty budujesz to twoja sprawa jest

85

Sunday, October 5th 2014, 3:34pm

ja tez zbieralem jak to pisales na budynek, potrzebowalem 4mln złota, na centrum po silosach nie mialem juz jak chowac, brakowalo mi ok 400kilo, zbieralem to ponad miesiac czasu, a przez ta pieprzona awarie wszystko stracilem razem z wojskiem, wiec czy to jest uczciwe.

w tej sytuacji gracze widza jak admini nas totalnie olewaja, nawet nikt z nich nie pokazal sie od tamtego czasu, ciekawy jestem co by było jak by sie powtorzyła znowu taka awaria, czy koryś z nich by się w koncu zalogował

86

Sunday, October 5th 2014, 4:58pm

a ja poprostu chce wiedziec czy bedzie ten reset czy nie - bo nie wiem czy kupowac premke - i czy jak kupie a bedzie reset to mi przepadnie - i bede musial kupowac jeszcze raz.... - niech ktos sie wkoncu ustosunkuje do jasnej ... :)

87

Sunday, October 5th 2014, 4:59pm

btw moze ktos gra w tamta ich druga gre i moglby tam napisac do Adminow moze tam sie loguja....

Arlo

Intermediate

• Send private message

88

Sunday, October 5th 2014, 5:40pm

No teraz to już najlepsza chwila, by zresetować cały serwer. :D

Wtedy i ja zagram. :)

Spiryt35

Professional

• Send private message

89

Sunday, October 5th 2014, 6:03pm

oj tak jeden serwer z mutantami wystarczy a drugi zresetować bo wolę grać od nowa bez boba niż teraz kisić bo nie ma z kim walczyć :)

bardzo dużo by graczy zaczęło w ta grę znowu grać i by było wesoło

90

Sunday, October 5th 2014, 6:35pm

Apropo armii mutantów, starcia które odbyły się niby podczas awarii. Dla obrońcy pełen szacunek, żadnych bluzgów, oskarżeń itp.
1
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=b69122e56c
2
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=b81d95c5fc
3
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=cade73a6ac
T2 - Cichy

91

Sunday, October 5th 2014, 6:55pm

brawo a co ty porównujesz 3 do 6 ery jak ja byłem w 3 to miałem miliony surki i bobów nie było a jak by było to 10 razy wieksze wojo bym miał jak ty i czym tu się szczycisz a po 2 to ty na t2 leciałeś po gregu a tak to nawet nie dychasz na t2 jak wojo mam pełne jak oczywiście jesteś cichy z t2

Spiryt35

Professional

• Send private message

92

Sunday, October 5th 2014, 7:13pm

no graty pobiłeś mój rekord expa prawie dwa razy hehe ale tak to jest jak się ma w klanie najlepszych Klanowiczów hehe

3 epoka czy 6 epoka to nie ma różnicy bo atakował gracza co ma podobna armię i też po tylu bobach był a że na aniołku to sam sobie zdaje sprawę że to dawca expa

93

Sunday, October 5th 2014, 7:23pm

Po 1 Linki pokazałem, bo mnie o to poproszono. Pozatym nie jest to rekordowe starcie ;-)
Po 2 Jestes na tyle dobrym graczem i masz na tyle dobra armie ze taka strate powinienes taka strate surowcowa odrobic w jakies 2-4 tygodni z samych atakow.
Po 3 ide o zaklad ze " dycham" jak masz pelne armie stoliczna :-)
T2 - Cichy

94

Sunday, October 5th 2014, 7:34pm

a widziałeś linki z ataków żebym kogoś atakował nie atakowałem nikogo od wielu mieśięcy a czemu my mamy być wini to nie my zawalili i czemu mam darować surke surka była moja bo zbierałem nie z ataków i nie podaruje jak jest awaria to powini dać ochronki graczom prawie wszyscy ambonkach siedzą i ty też to nie nawijaj o atakach

95

Sunday, October 5th 2014, 7:41pm

Spiryt35
przestań też nawijać ja mówie o surce a ty o jakiś atakach a najlepszi my byli Armagedon i lepszego klanu 3 ery nie było sam wiesz bo grałeś zemną i bobów nie było i jakoś my 3 oblęgi bronili i 1 zakładali i nie porównuj surki z 3 ery i 6 bo grałeś tu i tu

96

Sunday, October 5th 2014, 8:22pm

Hose jak uważasz, ze jestes poszkodowany to walcz o swoje. Doskonale zdajesz sobie sprawe na jakim poziome gramy i aby cos ugrac trzeba wykorzystywac wszystkie sytuacje aby zwiekszyc swoja przewage jak nie teraz to w przyszlosci.
Musze jeszcze uszczypnac, gramy w CZAS WOJNY, a po drugie przeczytaj sobie Wasza strone sojuszowa (chodzi mi o czerwony napis). Tyle w temacie. wiecej sie nie oddzywam. Pozdrawiam
T2 - Cichy

97

Sunday, October 5th 2014, 8:28pm

jasne że będe jak nic nie zrobiom odejdę z t2 bombowo

98

Sunday, October 5th 2014, 8:31pm

tylko wiesz mozna o cos walczyc, ale nie ma do kogo pisac, my piszemy , hiena nawet pisał na priv do adminow a tutaj zero odpowiedzi,
zero jakiego kolwiek zainteresowania
wiec w jaki sposob tutaj walczyc

99

Monday, October 6th 2014, 8:36am

Gdzie jest operator gry? Gdzie są admini? To robi się śmieszne, żadnej informacji, głowa w piasek i nic się nie stało. Jakaś odpowiedz powinna już dawno być? Cofniecie serwera czy gracze maja składać wnioski pojedynczo o naprawienie strat bo niektórzy stracili wiele. Czy może zamykacie grę, to tez dobrze wiedzieć.

100

Monday, October 6th 2014, 10:04am

trzorze sie nie pojawiaja boja się że ich zjemy , dorzucili 3 dni premi a co co z wojskiem i surka, ponad miesiac czasu zbieralem, potrzebowalem prawie 4 miliony zlota na centrum 2 sie poszlo jebac i cale wojsko ktore trzeba stawiac 2 tygodnie