Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

jerzys

Nierejestrowany

1

Friday, 17.10.2014, 23:12

Proponuje na nowym serwerze

1
wioski nieaktywnego gracza przestają produktować surowce
zapobiegnie to sytuacji ze ktos wraca do gry raz w roku na boba i koksi
aktywnym graczom nie trzeba tego tlumaczyc; mniej farm ale sprawiedliwiej
można to ograniczyć do graczy z calkowitym immunitetem (np. ustój DG z 6 epoki)

2
w wiosce wygranej w wyniku oblegu dzieje się:
- znikają wszystkie surowce
- każdy (KAZDY) budynej -1 poziom
zapobiegnie to przekazywaniu wsi miedzy graczami

3
Wioska inicjująca obleżenie, w momencie przegrania oblega (po przegranym lub rozbitym) traci jeden poziom budynku głownego i 1 level
zapobiegnie to inicjowaniu oblezen przez stolice, co urozmaici gre

4
mozliwość "zaprojektowania" pol pod nową wieś za punkty PH + premium + reputacja (np. 1000 + 30d + 1000)
limit jedna taka wies na gracza
po stracie (obleg) wies zeruje bonusy!

projektowanie powinno zawierac element losowy
np. podaje jakie mają być pola (3 zelaza, 3 krzemy, itd.), podaje ile ma byc pol bonusowych (im wiecej tym wyższa cena) i losuje gdzie te bonusy trafią
jak zle trafią jeszcze raz
losowanie kosztuje itd.

5
gracze "sztuczni": "rozwijają" się wg zaprogramowanego wzorca, robią proste akcje

6
lokacje i expedycje (nowe) zawierające lustrzaną kopię atakującego herosa (z czarami i statami itp)

7
usuniecie ikon lokacji i expedycji (wybór z MENU)


8
stworzenie porządnych poradnikow dla nowych graczy = odpowiednik tego co bylo jak wszyscy odkrywali t1
posty zostaly ale linki nie dzialają
na forum jak sie podaje link to on powinien byc zapisywany, a nie ze ktos konto skasuje i wszystkie jego linki fiuuuuu




na nowym serwerze skasowałby równiez calkowicie handel , +kilka innych towarzyszących zmian, o ktorych kiedys tam pisalem ...

2

Saturday, 18.10.2014, 15:09

...

najlepiej żeby ta gra to było kiszenie ogóra i budowa.skasowałeś poważny temat swoimi nierealnymi pierdołami.kto ty jesteś??? " title="chytry">

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Saturday, 18.10.2014, 17:50

czemu na nowym serwerze ma byc zablokowane wydobycie z kont osób które przestały grać, z tego co wiem nikt tego nie wykorzysta pod boba bo go tam nie powinno byc wystarczy że jest na dwóch serwerach które przez to upadają.

to samo do oblęzenia aby surka znikała po to sie zdobywa wieś aby sie wzmocnic a przeciwnika osłabic, a tak to po co zdobywac wioske jak nic sie nie zyskuje tylko traci nie wspominajac o -1 poziomie budynków

ale popieram aby stworzono lepszy poradnik dla nowych graczy

jerzys

Nierejestrowany

4

Saturday, 18.10.2014, 23:24

zablokowane wydobycie z kont


to może dotyczyć tylko graczy z odpowienikiem DG - czyli i tak ich nie można atakować



a obleg na wies pełną surowców najczęsciej wykorzystuje się do przerzucania wsi miedzy klanami

5

Monday, 20.10.2014, 10:33

Co do 4.

Nie jestem pewien czy pobieranie dni premium za opcję losową jest uczciwe, dodatkowo zaraz po tym jak ktoś będzie miał pecha pojawią się oskarżenia o celowe działanie itp itd.

Jak byś mógł to bardziej uszczegółowić to bym był ciekaw jak wyobrażasz sobie taki losowator /ceny, procenty.../.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

jerzys

Nierejestrowany

6

Monday, 20.10.2014, 11:15

Ad 4
juz uzupełniam

zakladam nową wieś. gdziekolwiek. mogę ją teraz skasować (co zresetuje pola) ale zamiast tego wybieram opcje "zmien kopalnie"
kosztuje to dni premium, powiedzmy pol roku

dla każdego z 16 miejsc na kopalnie wybieram jaka ma tam być kopalnia.
np. wybieram, że 8 to ma być krzem a 8 żelazo
taki potwór pod piechotę.

po zaprojektowaniu i po zapisaniu, można kliknać "losuj bonusy"
kosztuje to 3 miesiące premium
i na naszych polach pojawiają się losowo 4 bonusy
losowanie losowe, pewnie idioci będą gadać ze oszukujecie tak jak gadają ze oszukujecie w dropach ...

dodatkowo:
Można zaprojektować tylko jedno takie pole na konto gracza
wsi takiej nie można nikomu oddac
wies taka znika po awansie
wsi nie można oblegać, i nie można z niej oblegać ani do oblegów dołączać, nie można bombić ani szpiegować. tylko atakować i bronić
armia z tej wsi może stacjonować TYLKO w tej wsi
z definicji wies by była dużo lepsza niż stolica, ale też "inna"
zmiana hero w tej wsi jak zmiana hero w stolicy - kosztowna

opcje:
pole bonusowe mozna dorzucic do wsi jak się zbuduje oltarz na maks (= zniszczenie oltarza), w losowym miejscu

można do kosztu w dniach premium dodać np. punkty kandlu i reputacji

to byłoby wyjście dla ludzi ktorzy kiedyś spedzali MIESIACE szukając idealnego pola pod wyśnioną wieś bojową
ja spedziłem kilkadziesiąt godzin na tym a byli lepsi

Wy to wiecie najlepiej bo macie pełną statystykę co kto robił.

potem przyszła stolica x2 i sie skończyło


Taka specjalna zaprojektowana wies moglaby by pelnic funkcję albo super klina do atakow albo super magazynu produkującego towar do budowy stolicy (8 uranow + 8 tytanow) ....

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Monday, 20.10.2014, 18:25

Takiego czegos nie powinno byc ze robisz sobie wioske za premium, bo to jak z tymi bobami kto bedzie miał premium to bedzie sie rozwijał a ten co nie bedzie go stac aby tyle wydawac to bedzie w tyle .

jak coś to juz ta druga opcja ze za budowanie ołtarzy bonusy mozna stawiac w wiosce i potem nikomu jej nie mozna oddac ani nie moze byc oblegana tylko przechodząc wyzej zabierasz ja do wyzszej epoki .To jest lepsze rozwiazanie tak myslę .Bo jak zajmujesz jakiś teren to robisz ten teren pod siebie chcesz miec wydobycie żelaza i drzewa tylko to ja przekształcasz na taką .

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Monday, 20.10.2014, 18:38

Ja to jeszcze bym proponował na nowym serwerze zrobic cos ze stolicami .
Bo teraz przy 20 poziomie jest juz + 100% wydobycia wiecej i tak mówiąc nikt nie bedzie wiosek budował tylko w stolice pójdzie i to moze spowodowąc znowu martywy serwer bo nie bedzie oblęzęń robionych bo nie bedzie na co>

Tak ze proponuje zmienic tak ze jeden poziom zamku to +2% wieksze wydobycie co dopiero przy 50 poziomie zamku da 100% a bez boba to troszke gracża zajmie .

jerzys

Nierejestrowany

9

Tuesday, 21.10.2014, 09:21

na pewno nie taki skomplikowany system

ale może inaczej:
poswiecenie oltarza w stolicy daje bonus do dowolnego pola
to + bob 1 dzien w miesiacu pozwolilby latwo zbudować komplet bonusow

jerzys

Nierejestrowany

10

Tuesday, 21.10.2014, 11:32

mam jeszcze jeden pomysł ktory usuwa problem kumulacji surowcow miesiacami na DG:

po 7 dniach nieaktywności konto z DG można atakować

ORAZ

po 7 dniach nieaktywności na WSZYSTKICH kontach spichlerze przestają działać (ochrona przed rabunkiem)

po 28 dniach nieaktywności na WSZYSTKICH kontach spichlerze się samoopróżniają (przenoszą surowce ze srodka do wsi)

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Tuesday, 21.10.2014, 18:16

żadnych bobów na nowym serwerze :)

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Tuesday, 21.10.2014, 18:25

Stolica

Wracając do tego tematu na nowym serwerze to można zrobić tak.

teraz jest ze zdubujesz stolice na 20 poziom co nic trudnego i masz juz 100% wiecej surowców.

A ja myslę zeby zrobic tak jak pisał Jerzys z tym ołtarzem.

ołtarz do 20 poziomu wybudowany daje jeden bonus na co bys musiał troszkę sie spręzyc aby 16 razy postawic ołtarz i miec max bonusów co teraz przy wybudowaniu stolicy na 20 poziom masz to samo.

I jeszcze proponował bym takie cos aby było mozna zmienic sobie pola w stolicy pod to co każdy by chciał czyli niepotrzebne pole zamienic sobie na takie jakie komu pasuje
np.gline na zelazo lub drzewo albo coś innego zależy od epoki.

Tylko ze to tez za ołtarze by było ale na wyzszym poziomie może byc np.25 poziom ołtarza .

Można tez porobic dodatkowe lokacje i expedycje za ołtarz .

jerzys

Nierejestrowany

13

Wednesday, 22.10.2014, 22:04

ja myslalem jeszcze , ze zrobienie oltarza w stolicy na maks i jego poswiecenie powinno dawac do wyboru:
- teleport stolicy w dowolne miejsce
- bob 15 minut (z ograniczeniami !!!!)
- extra bonus do pola w stolicy
- extra 12 lokacji + expedycję
- extra przyspieszenie budowy jednostek przez 15 minut ("bob na jednostki") = jeden stosik jednostek (20) buduje się przez minutę

np.

14

Friday, 24.10.2014, 12:05

Zapisałem sobie ten temat bo bardzo fajne pomysły wrzucacie.

Co do bonusów:
- opcja z usuwaniem ołtarza mi się podoba. Można by po prostu dać opcje, że gracz sam definiuje, które pole a potem jaki bonus. Zrobił bym tak że opcja ta działa tylko dla NIE stolicy ale trzeba by zerować takie świątynne bonusy przy przejęciu wioski przez oblężenie.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

jerzys

Nierejestrowany

15

Friday, 24.10.2014, 15:26

bardzo dobry pomysl :-)))))))

oczywiście, takie bonusy bylyby zerowane po stracie wsi :-)

16

Friday, 24.10.2014, 16:27

To kiedy rusza Nowy Zmodyfikowany Serwer ?????????????? :rotfl:

17

Friday, 24.10.2014, 17:41

żadnego nowego serwera nie będzie.widzę że to temat zastępczy.konkret:Kiedy bob?!!! :evil:

jerzys

Nierejestrowany

18

Friday, 24.10.2014, 17:46

nowy serwer będzie :-))))

zaraz zalozę temat ktory to udowodni :)

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Tuesday, 04.11.2014, 18:27

Handel

teraz jest taki że między graczami tylko można.

ja bym proponował wprowadzić sklep gdzie każdy gracz by mógł wymienić surowiec który mu zbędny na inny który mu potrzebny.Oczywiście trzeba by było przelicznik zrobić .

A nawet za ph aby było można kupić sobie surowiec.

Widziałem takie sklepy na paru grach i się sprawdzał .