Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

jerzys

Nierejestrowany

1

Friday, 24.10.2014, 17:50

NOWY SERWER - deklaracje

Wielu z nas czeka na nowy serwer.
Administracja energicznie się tym zajmuje. :-)

Jednakże ponieważ wielu czekających graczy to ludzie po 40stce a wiadomo ze granie i ogolnie niezdrowy styl życia długowieczności nie służy, jest pomysł żeby przekonać do przyspieszenia prac.

Prosze o deklaracje KTO chciałby grać na nowym serwerze (i wykupić tam premium, bo wiadomo, że admini charytatywnie dla nas działają ale przecież za serwer płacić trzeba).

proszę nie pisać tutaj o innych bolączkach (bob, bob, bob, ...) i pomysłach, tylko deklaracje "ja !" "ja !" itp.

:-)))

ja !

2

Friday, 24.10.2014, 17:58

Nowy Serwer

Ja !!!

3

Friday, 24.10.2014, 17:59

ja z miłą chęcią zacząłbym zabawę od samego początku :rotfl: . Wszyscy starzy i nowi gracze mieliby na takim starcie wyrównane szanse :P . Na T1 swego czasu zacząłem zabawę w prawie dwa lata po starcie serwera i wiem ile to wysiłku trzeba włożyć , żeby zbliżyć się do czołówki :)

4

Friday, 24.10.2014, 18:17

rowniez ja

5

Friday, 24.10.2014, 18:36

Ja jestem za ale jeszcze bardziej jestem zainteresowany usprawnieniemia jakie sushi obiecal wprowadzic do gry aby ja uatrakcyjnic. Slowo sie rzeklo sushi. Mowiliscie o wprowadzaniu patchow po tym jak skonczycie prace z Blood Wars. Minelo kilka miesiecy teraz kolej na Tme Edge :!:

6

Friday, 24.10.2014, 19:05

nowy serwer jak najbardziej - ale także popieram zdanie przedmówcy - co takiego nowego admini zaproponują - o ile zaproponują :)

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Friday, 24.10.2014, 21:05

Ja

przyłączam się do zagrania na nowym serwerze

8

Friday, 24.10.2014, 21:45

Do zmian aby gra byla bardziej atrakcyjna mozna by rozwazyc nastepujace pomysly:
1. Dodatkowe przywileje bycia w klanie. Tak jak wspolna zbrojownia i wypozyczanie sobie ekwipunku lub cos zblizonego. Gracze nie mogliby wyjsc z klanu poki wypozyczony ekwipunek jest w ich uzyciu.
Czy tez wplacanie dodatkowych datkow przez czlonkow klanu aby np wyprodukowac jakis unikatowy rodzaj ekwipunku ktory moglby byc nawet unikalny dla danego klanu itp

2. Dodatkowe lokacje, w tym super ciezkie do przejscia. Gdzie np w lokacji bylby ktorys z bossow ekspedycyjnych jako przeciwnik, przy jednoczesnym podniesieniu mocy czarow lub dodaniu kilku zwojow (tych dzialajacych przede wszystkich na caly oddzial lub nawet na cala armie) nie tylko 6-epokowych, aby moc je wykorzystac przy takich lokacjach.
Fajnie byloby zobaczyc tez zwoj przywolujacy cos duzo bardziej silniejszego niz elektrycznego wegorza czy zarlocznej matrony (bo tak naprawde nawet jesli sa gwardzistami to jest smiech jak bardzo slaba taka jednostka jest ile moze wywolac damage'a zanim padnie z reguly w 1szej lub 2 rundzie)
Czary powinny wogole byc jeszcze raz wnikliwie przeanalizowane i wzmocnione. NIe podoba mi sie sytuacja gdy gracz -przeciwnik nawciska YRD'y do swoich przedmiotow i praktycznie zadne czary nie sa w stanie zrekompensowac roznicy w sile razenia.
A wlasnie skoro mowa o czarach, dlaczego bossowie sami nie uzywaja czarow ? Na tych lokacjach gdzie bossowie uzywaliby jakichs czarow moglby np dropic je w formie zwojow jesli zostaliby pokonani ??
To jednoczesnie znacznie zwiekszyloby trudnosc przejscia niektorych lokacji
Jak wiele lokacji jest teraz przewidywalna do przejscia. Lokacje powinny byc ciezsze do przejscia z jednoczesnie potezniejszymi czarami. To znacznie uatrakcyjniloby gre i zwiekszylo satysfakcje gracza z obmyslania taktyki ekwipunkowej i dobierania odpowiednich jednostek.

3. Podobaja mi sie tez pomysly z poprzedniego watku (sorry ze robe copy and paste ale moze niektorzy sa zbyt leniwi aby wszystko czytac na forum) tj:
a) mozliwość "zaprojektowania" pol pod nową wieś za punkty PH + premium + reputacja (np. 1000 + 30d + 1000) limit jedna taka wies na gracza czy tez
b) lokacje i expedycje (nowe) zawierające lustrzaną kopię atakującego herosa (z czarami i statami itp)

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "spaceandfire" (24.10.2014, 22:00)


jerzys

Nierejestrowany

9

Friday, 24.10.2014, 21:51

niestety jest jeden czar przywolujący ktorego potega rosnie w miare grania: awatar ...
i nic tego poki co nie przebije

ja bym tez chcial zeby bylo wiecej lokacji, expedycji akcji ktore wymagałyby gry grupowej , organizacji, itp
bo to chyba to przede wszystkim nas pociaga

bez tego to pewnie HMM w zaciszu domowym, z save'ami ;)


marzą mi sie tez czary do broni (dmg obszarowy) i tarczy (np. leczenie obszarowe)
a na nowym serwie NIEMOZNOSC wlozenia do przedmiotu dwoch takich samych run
wkladane runy musza byc rozne ;) tak sobie to wymyslilem (recepty zwojow mozna poprawic)

ale w tym wątku mialy byc same "Ja!"

wiec:
Ja!

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Saturday, 25.10.2014, 14:34

właśnie troszkę się niektórzy rozpędzili ze swoimi ja rozpisując się :)

Aby ta deklaracja miała sens to trzeba by było napisać do wszystkich klanów na serwerach o zagłosowanie w tej deklaracji.

Bo wiadomo ze na forum teraz mała ilość graczy wchodzi, więc wątpię czy będzie tych głosów dużo.

Najlepiej jak by takie pytanie zadali administratorzy tej gry w ten sposób jak informują nas na grze o eventach .
Wtedy by kazdy co by chciał grac na nowym serwerze by weszedł i oddał swój głos czyli "JA"

11

Saturday, 25.10.2014, 18:24

Zgadzam się z Spiryt

i też czekam na Serwer więc

Ja !!!

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Krinter" (26.10.2014, 13:18)


jerzys

Nierejestrowany

12

Saturday, 25.10.2014, 18:57

NIE PISAC TU
tu tylko :

Ja!

14

Monday, 27.10.2014, 12:51

Ja się jeszcze zastanawiam. :)


15

Tuesday, 28.10.2014, 13:46

najpierw zobaczę czym będzie się wyróżniał ten nowy serwer i potem będę się decydował

16

Tuesday, 28.10.2014, 18:36

Tak jak ktoś wyżej napisał zależy co na nowym serwerze wprowadzą, jak nić z nalotami i ustrojami nie zrobią to pewnie nie.