Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Tuesday, 02.12.2014, 10:28

Ograniczenia poziomu bydynkòw ? 40-50? ..a dlaczego nie np.30 lub 60,70?
A co tymi 41,51 itd
Dwoch graczy zbierało surowce caly rok a ten z 40 lvl odrobi w godzine to na co ten drugi z 50 lvl pracowal np 2 lata. A Caly jego zbieraczy wysilek pojdzie na marne.
Nie gram w 6 erze wiec nie bede sie wypowiadal na temat rownania szans tamże
NORMALNY BOB DLA WSZYSTKICH

Ktos tu wyzej napisal o szarżach. To one sa problemem tej gry. Siadajace w pierwszej rundzie na wszystkich rodzajach wojsk. Zawsze siadajàce. A pozniej to rowniez piszecie wyzej 2 tygodnie odbudowy.

jerzys

Nierejestrowany

42

Tuesday, 02.12.2014, 10:42

40-50 znaczy ze gdzies pomiedzy 40 a 50

gracze z top mają znacznie wieksze mozliwosci zbierania

A gdyby granica byla na 50 to ten 40 lvl nawet jkak odrobi to napotka scianę
a ten z 50 te sciane dawno pokonał

szarze nei są problemem
dają fajny element losowy
inaczej to by byla czysta matematyka
dzieki szarzą słaby jak ma szczescie moze pokonać silnego
i to jest super

wielokrotnie mialem tak ze przez całą walkę szarze mi nie wchodziły, mimo czlowieka na 60+ poziomie
i to jest fajne
jest ryzyko jest zabawa

a dlaczego nie grasz w 6 epoce ? po co sie kisisz w niższych ?
chcesz sie kisic ? to się kiś, ale nie żądaj boba

powinno być tak: bob dziala, ale:
epoka 1 - granica 20 lvl (czyli po 20 w ogole bob nie dziala)
epoka 2 - granica 20 lvl
epoka 3 - granica 30 lvl
epoka 4 - granica 30 lvl
epoka 5 - granica 40 lvl
epoka 6 - granica 50 lvl

+ przyspieszanie budowy za surowce
i ludzie mieli by powod do awansowania
a nie dwa mutanty siedzą w epoce np. 4 i się scigają kto pierwszy przekroczy 20 000 jednostek ... a potem marudzą że 3 mieisące odbudowa...
bez sensu

fajnie gdyby był budynek przyspieszający budowanie jednostek
np.:
lvl 1 czas budowy jednostek -10%, stos +5 (czyli 25 zamiast 20)
lvl 2 czas budowy jednostek -20%, stos +10
lvl 3 czas budowy jednostek -30%, stos +15
lvl 4 czas budowy jednostek -40%, stos +20
lvl 5 czas budowy jednostek -50%, stos +25
koniec
(zamiast lvl 1 może być lvl 11, 21, itd. czyli trzeba postawić ten budynek na poziomie 51 żeby mieć -50%, żeby nie było za łatwo)

ale ten budynek TYLKO dla 6 epoki
kiszeniu w epokach 1-5 powiedzmy DOŚĆ


pomysł
niech osoby komentujące dodają informacje o sobie:
serwer, epoka, centrum w stolicy i w najlepszej wsi
to argumenty staną się prostsze

dla mnie:
t1, e6, centrum 38; 33

jak widać przy ograniczeniu boba do 40 poziomu PRAWIE W OGOLE na nim nie skorzystam. i będę musiał bez pomocy gonić mutantów 50+

a mimo to chce tego, żeby pojawili się nowi gracze, żeby po 5 latach gry mialy szanse z takim mutantem jak moj przedmówca :-)

43

Tuesday, 02.12.2014, 11:15

Jak dalej czekam na jakieś wieści od administracji

Osobiście che tak jak był już wprowadzony bob czyli normalnego nie po to czekałem z surowcami i nie wydawałem tak jak większość graczy

Jak już nie chcą robić boba to niech otworzą 3 serwer a na tych 2 niech nadal je kontynuują bo inaczej raczej niema to sensu lub wprowadza coś takiego by była jakaś równowaga może dla każdego nowego gracza możliwość rozbudowania się do 30 - 40 poziomu przez indywidualnego boba dla początkujących i przechodzących wyżej do epoki

może coś takiego ?

Jerzys powiem tak wiem ze chciałbyś mieć kogo atakować ale inni maja frajdę grając na niższych epokach więc dla każdej epoki bob powinien być taki sam i koniec kropka

Ten budynek z skróconym czasem szkolenia jednostek tez fajny ale moim zdaniem dla wszystkich epoka nie że będziesz chciał wszystko najlepsze wprowadzić dla siebie czyli 6 epoki jak już coś wprowadzać to dla wszystkich a nie że niższe epoki będą poszkodowane jak ktos bedzie chciał grac w 6 epce to spbie przejdze ten który bedzie chcial siedziec niżej zostanie niżej nie możesz nikogo do tego zmusić !

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Krinter" (02.12.2014, 11:20)


jerzys

Nierejestrowany

44

Tuesday, 02.12.2014, 11:44

nie chce zmuszac, chcę zachęcić ...

to siedzenie w epokach 1-5 to dla mnie trochę jak siedzenie w klasach 1-5
wszyscy koledzy już w 6 klasie, ale nie, ten siedzi w drugiej, nieważne że jest cieższy niż WSZYSCY pzostali uczniowie w klasach 1 i 2 razem wzięci, nieważne że zajmuje już poł klasy, i losowo spuszcza bęcki dowolnemu wrogiemu zestawowi z tej czy innej klasy ...
i jeszcze krzyczy, dajcie mi BOBa, chcę być jeszcze cieższy ...
cały rok odkładałem, chcę być dwa razy większy ....
w szkole obok jest jeden drugoklasowiec cieższy ode mnie, chcę go przegonić...

:)

chore

ALE, pomysł.
Możliwość rzucenia dowolnego "wyzwania" innemu graczowi, z dowolnej epoki
można przyjąć i wtedy armia na armie

może jak taki spasiony drugoklasowiec dostanie wpierdol od średniego z 6 klasy to uwierzy, że warto awansować ...

:-)

45

Tuesday, 02.12.2014, 11:51

wiadomo ze 6 epoko ma przewagę nad 2 czy 4 ale z 5 może powalczyć do tego w 6 epka + eq w yrd wiec i tak byś lał innych i tak więc o czym mówisz co 2 epka na 6 chyba trochę przesadzasz ?

Nie rozumiem cie za mało osób jest w 6 epoce ?
nie masz kogo atakować że chcesz by wszyscy przeszli do 6 i niemili szans z tobą a ty ciągle byś ich atakował nie dając szans na rozwinięcie o to ci chodzi ?

jerzys

Nierejestrowany

46

Tuesday, 02.12.2014, 12:05

wyzwanie moze byc przyjete lub odrzucone.

ja mam 700 piechoty

ile Ty masz jednostek w armii?
na pewno nie miałbys szans ?


A ty nie atakujesz innych ?
budujesz armie zeby sobie stala ?

moj syn gra w TE, jest w niskiej epoce
jest słaby
co chwile go jakieś mutanty atakują...

Ale na pewno nie Ty, Ty mu dajesz się rozwinąć ...
:)

47

Tuesday, 02.12.2014, 12:37

Nie planujemy kolejnego boba. Ale na pewno będziemy rozważać Wasze uwagi.
Potraktuje to jako nie udany żart....

Ludzie grają cały rok, zbierają surkę, robią co mogą żeby nie stracić rok grania i kupują premkę, a tuż przed eventem takie coś?? info daje się po skończonej ostatniej edycji a nie teraz!nie wiem ile jest aktywnych graczy ale niech będzie że gra 100 osób na jeden serwer to przepuszczam że połowa odejdzie jak boba nie będzie, a wy chcecie reaktywować grę... pewnie za rok, albo 2 pytam się kim? jak graczy zniechęcanie do gry?

Bob normalny na starych serwerach ma być co roku i już!a najlepiej co pół roku :) wprowadzcie nowości jak sie sprawdzą to nowy serwer T3 - dobra reklama i na pewno będzie dużo chętnych.

Opcja zakończenia budowy budynku za dni premium bardzo mi się podoba (jak boba ostatecznie nie będzie), ja bym wprowadził dwie opcję - za dni premium i za 2x surowce.

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

48

Tuesday, 02.12.2014, 12:48

Tak ma być że każda epoka dostaje takie same możliwości jak inne epoki a nie jakieś ograniczenia aby zmusić graczy do skakania wyżej.

Tak mówiąc to nawet 5 epoka nie ma szans z 6 epoką, bo widziałem jak kumulka z 5 epoki pada prze 6 epoka.

No widzisz ja mam poziom stolicy na 45 poziomie, 4 epoka

2k jednostek i jestem po jednym bobie na którego miałem czas troszkę ponad miesiąc aby uzbierać surki.
Mi tam nie przeszkadza odbudowa jednostek co trwa ponad tydzień



Epoki są po to aby w każdej było można grać walczyć a nie lecieć do szóstej epoki bo inni tam już są :)

49

Tuesday, 02.12.2014, 12:56

zgadzam się z Spiryt

jerzys jak admini wprowadza potyczkę ze 2 epka będę mógł walczyć z 4-5-6 epokami jak mnie wyzwiesz na pojedynek to z chęcią mogę spróbować hoc jak masz eq yrd to szans nie mam nawet jak miałbym sporo większa armie od ciebie ;p

jerzys

Nierejestrowany

50

Tuesday, 02.12.2014, 13:48

jakby te konta w 1 2 3 4 5 epoce to były normalne konta, to OK.
niech sie rozwijają, itd.

ale wiecie jak to było!
ktoś awansował i wołał "kto chce moje wsie" i taki jeden dwóch pozbierali najlepsze wsie od wszystkich, których najcześniej nie zakładali, które przechodziły czasami i 5-6 lat z rąk do rąk , cały czas rozwijane.
Kto z Was w epokach 1-5 ma tylko wsie które sam zakładał?

I jakie szanse mają nowi gracze ? żadnych.
i tę patologię chce uporządkować, bo chce nowych graczy.
bo starzy odchodzą a nowych nie ma. Serwery umierają.

moj syn gra tu od roku , moze dwóch.
3 epoka

on nawet glupiej zbroi nie moze kupić bo starzy gracze, licząc na boba, skupują wszystko na złom po 40 ph za przedmiot (pomijam wariata który płacił 10000 za 1 sztuke złomu)

więc ten moj pomysł na "zachęcenie" ludzi do awansu nie jest taki zupełnie pozbawiony sensu....
OK, nie można ich zmuszać, ale przynajmniej nie ułatwiajmy im pompowania kont w epokach 1-5.


Natychmiastowe zakończenie budowy:
moim zdaniem powinna być tylko jedna opcja:
(+100 % surowców + 1 dzień premium)
żeby się z TE nie zrobiła gra P4W.

ewentualnie może być tylko:
(+100 % surowców)

Wykluczone za same dni premium.


Ponieważ BOBy już zepsuły serwery T1 i T2 można rozważyć zrobienie jeszcze jednego boba.
Ale na pewno byłbym za bobem progresywnym , o malejącej z poziomem zniżce na surowcach.

Dajmy szanse tym słabszym !

jerzys

Nierejestrowany

51

Tuesday, 02.12.2014, 13:51

zgadzam się z Spiryt

jerzys jak admini wprowadza potyczkę ze 2 epka będę mógł walczyć z 4-5-6 epokami jak mnie wyzwiesz na pojedynek to z chęcią mogę spróbować hoc jak masz eq yrd to szans nie mam nawet jak miałbym sporo większa armie od ciebie ;p



Wbrew pozorom nie.
bo jest szarza. i z szarza przy twojej przewadze liczebnej nie pomogłbyby moje Yrdy ...

więc wydaje mi się że przy przewadze liczebnej 3 : 1 i szarzy 6epoka wraca w worku
zresztą na pewno byśmy się sprubowali
a jakby jeszcze powstał rankich takich walk ...

52

Tuesday, 02.12.2014, 16:59

Ohh ale my gracze z nizszych epok jestesmy żałośni a nawet chorzy.. Zwlaszcza moja osoba
No còż..
Wybralismy taka opcje godzac sie z faktem ze np.bohater traci 35% doswiadczenia
Takie byly zasady od poczatku. Ty chcesz wiecej ograniczeń jeszcze Dla nizszych epok a udogodnień Dla 6tej. Jak wam źle to marsz erę wyżej.
A Spiryt ma racje , 5 epoka ma marne szanse w walce 6tà
Ale dajmy Jeszcze bonusy 6tej , jak wam sie nie podoba to po co tu siedzicie dalej , tylko najwyzsza epoka ma przyszłosc......

"..Propozycja mojego adwersarza
epoka 1 - granica 20 lvl (czyli po 20 w ogole bob nie dziala)
epoka 2 - granica 20 lvl
epoka 3 - granica 30 lvl
epoka 4 - granica 30 lvl
epoka 5 - granica 40 lvl
epoka 6 - granica 50 lvl

dla mnie :
t1, e6, centrum 38; 33..."
Ale przecież nic na tym by nie skorzystał..

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

53

Tuesday, 02.12.2014, 18:03

Ja nie ma wiosek co sam zakładałem, ale nie mam także wiosek co dostałem wszystkie wsie zdobyte od przeciwnika przez oblężenia :)

Ale tak patrząc to czy gracz gra w niższej epoce czy pójdzie tak jak mówisz do wyższej epoki, to w niższych jak i w pozostałych epokach będzie atakowany przez armie mutanty nawet w 6 epoce.
Tylko w 6 epoce ma wybór Dzieci Gai i może pykać sobie spokojnie a co z tym idzie będzie nietykalny i dalej nie będzie kogo atakować jak jest teraz :)

ja bym tylko zrobił 100% surowców wtedy każdy gracz będzie musiał się troszkę wysilić aby budynek wybudować.
Wtedy jest szansa że słabsi gracze będą gonić silniejszych i nie stracą surki ani nie będą musieli jej ciułać a silniejsi będą musieli albo jakieś eko budować lub zbierać resztki z farm, bo wiadomo czym wyższy poziom tym więcej surowców .

I tak jak mówiłem tych dwóch serwerów już się nie da uratować, jedynie 3 serwer bez żadnych bobów czy jemu podobnemu nie może być :)
Tylko wtedy rozbudowy nie będą tak szybko szły, a co z tym idzie nie przybędzie tak szybko mutantów :)

jerzys

Nierejestrowany

54

Tuesday, 02.12.2014, 18:45

najwiekszy problem z BOBem i DG jest taki ze blokują normalne granie :-(

DG stal sie idalnym urlopem, nawet premium nie trzeba miec

Bob stal się pretekstem do pilnowania przez rok góry surki. bo bob (moze) bedzie

:-(

z ograniczeniem DG i BOBem progresywnym serwery T1 i t2 sa do uratowania :-)

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

55

Tuesday, 02.12.2014, 19:01

Ja kiedyś pisałem że kto wybiera DG bo chce sobie spokojnie grac, to bez możliwości później zmienienia ustroju, bo jak ktoś chce spokojnie grac to niech już gra do końca.
No i zakaz atakowania, szpiegowania czy oblegania innych graczy, to już powinno być dawno zmienione.

jerzys

Nierejestrowany

56

Tuesday, 02.12.2014, 19:40

ano ...

DG:
- zakaz atakowania, szpiegowania, oblegania
- przy zmianie ustroju reset surowcow (mogą wczesniej wydać korzystając z opcji natychmiastowej budowy)
- jak skończy się premium, po 15 dniach DG mozna atakować

i problem z DG rozwiazany

57

Tuesday, 02.12.2014, 20:40

a ja poproszę o ....

przycisk powróć do góry przydatny szczególnie podczas oglądania linków z lokacji itp. bo ciągle muszę przewijać do góry spowrotem ;(

zacznijmy może od tych małych rzeczy bo widze tu plany duże a podstawy poległy od początku....

jerzys

Nierejestrowany

58

Tuesday, 02.12.2014, 21:01

ja mialem pomysl ukrywania ikon
moj raport szpiegowski miesci sie na ekranie

w sumie srodek bitwy moglby byc ukryty - sam wynik?
i chętni: pokaż wszystko i widzą całość

59

Tuesday, 02.12.2014, 22:46

jestem za :)

60

Wednesday, 03.12.2014, 09:52

Ci co pisali są za eventem boba budowniczego część chce zwykłego cześć progresywnego. Wyżej są tez propozycje zmian kosmetycznych ale czy tylko bob i te drobne zmiany maja przyciągnąć graczy. Zamiast uwalać DG może lepiej dodać innym ustrojom jakiś bajer. Co myślicie o walkach pomiędzy większa ilością epok? Admini wprowadzą zmiany i jak nie będzie wyników to będzie zamknięcie serwerów, wiec trochę szkoda;p