Nie jesteś zalogowany.

[potwierdzony] znikajace przedmioty

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Abraxas

Nierejestrowany

1

Friday, 11.07.2008, 23:33

znikajace przedmioty

Nie wiem, czy to celowe, ale w momencie przepelnienia zbrojowni znikaja z niej przedmioty. Dzis mialem przedmiotem, ktory zapelnil ostatni slot w zbrojowni byla tarcza z prefixem. Jako, ze moj bohater mial bron dwureczna, wiec postanowilem z niej zrezygnowac i zalozyc tarcze. W chwili, kiedy zdjalem wlocznie zbrojownia sie przepelnila i tarcza zniknela.Po zrobieniu miejsca po tarczy pozostal jedynie pusty slot... :(

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Friday, 11.07.2008, 23:47

spróbuj sprzedać jakiś złom za surowce
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

Abraxas

Nierejestrowany

3

Friday, 11.07.2008, 23:58

Tak wlasnie zrobilem. I nie mam pojecia jak, ale po kilku odswiezeniach zbrojowni i przebieraniu roznych bohaterow tarzca w tajemniczych okolicznosciach powrocila...

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Saturday, 12.07.2008, 00:04

tarcza nigdy nie zniknęła po prostu w zbrojowni widzisz ostanie 20 znalezionych przedmiotów, żeby zobaczyć 21 musisz pozbyć jednego z pozycji 1-20, dla 22 to już 2, itd.
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

5

Saturday, 12.07.2008, 11:32

Też zauważyłem ten bug. Po sprzedaniu itemu każdorazowo odświeżyć zbrojownię. W przeciwnym wypadku widzimy pusty slot. Nieźle się wystraszyłem, kiedy w podobny sposób zniknęły mi buty z prefem ;)

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Monday, 14.07.2008, 09:22

Póki co tak musi być.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker