Nie jesteś zalogowany.

DYSKUSJA Bob 2014

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Thursday, 04.12.2014, 18:57

Opcja nr 2
Będzie najlepszym wyjściem


Słabsi będą mogli dogonić nas i będzie z kim grać
Wystarczająco gra jest zjebana przez te Boby :rotfl:
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

22

Thursday, 04.12.2014, 18:57

opcja1 ,można było inaczej ale nie jak się rok kończy i bob się zbliża a wszystko podporządkowane pod boba

23

Thursday, 04.12.2014, 19:53

opcja 1
wszyscy jednakowo, to jest gra nie polegająca na wyrównywaniu szans między graczami,ale na osiąganiu przewagi nad innymi graczami

24

Thursday, 04.12.2014, 20:11

bob

Jestem za 2 opcją i dokladna data kiedy to bedzie.

25

Thursday, 04.12.2014, 20:29

Jedyna słuszna opcja 2.

26

Thursday, 04.12.2014, 20:50

Bob normalny ostatni raz a potem opcja 2.To że ktoś ma wypasione wiochy zawdzięcza sobie,ale niech potem będzie 2

jerzys

Nierejestrowany

27

Thursday, 04.12.2014, 21:20

opcja 1
wszyscy jednakowo, to jest gra nie polegająca na wyrównywaniu szans między graczami,ale na osiąganiu przewagi nad innymi graczami

Bob normalny ostatni raz a potem opcja 2.To że ktoś ma wypasione wiochy zawdzięcza sobie,ale niech potem będzie 2


Morfeusz, były już wyrównywania szans (poprawianie epok, usuwanie szarzy z przedmiotów), to sa normalne rzeczy w każdej grze

Sizar, zobacz co mowisz: "teraz 1 a potem moze byc tylko 2"
czyli jak teraz czolowka sie odbije to potem chce miec pewność, że nikt tak łatwo juz nie będzie miał ??

czyli jak ktoś z 5e zmieni epoke, to juz w ogole bez szans na dogonienie ....

Rozumiałbym Twoje motywy gdybyś powiedzial "zawsze co roku opcja 1" ...

BOBa mialo nie byc, nikt nie mowil ze bedzie
wszyscy krzyczą że boby zepsuły grę

dajmy więc szanse jedynie słabszym graczom, którzy nie zalapali się na poprzednie boby, troszkę się odbić (staly bob co roku, dziala na budynki <45)
Ci najsilniejsi (powyżej 45) i tak są nie do dogonienia ....
zresztą wiekszość z nich skorzyta na bobie <45 : czesto mają jeszcze po 6 wsi, mogą je rozbudowywać a nie tylko stolica i stolica ...

pamietaj też ze przez ostatni rok tylko ci najsilniejsi mieli realne mozliwosci nie budowania tylko pilnowania surowcow
slabsi nie byli w stanie (chocby przez brak armii do noszenia)
wiec teraz najglosniej krzyczą wlasnie Ci najsilniejsi: siedza na kupie surki i chcą boba ...

boba 1 ktory jeszcze bardziej zwiększy różnice ZAWINIONE przez poprzednie boby (ktore byly złe)
bo ze byly zle zgadzają sie przecież wszyscy :)


EDIT
przepraszam za ten wpis, tutaj chyba nie mialo byc dyskusji .... :((

28

Thursday, 04.12.2014, 21:34

opcja 2 ale nie podporządkowana głównemu budynkowi tylko poziomowi poszczególnego budynku/kopalni
T2 - Cichy

29

Thursday, 04.12.2014, 21:40

1. Bob dla wszystkich

30

Thursday, 04.12.2014, 21:54

Zdecydowanie 2. Ale tak jak kamilktm pisał :)

31

Thursday, 04.12.2014, 22:03

Opcja 2 i żadna inna,dla wyrównania szans.

32

Thursday, 04.12.2014, 23:03

bob

Ja jestem za 1. bob dla wszystkich .

jerzys

Nierejestrowany

33

Thursday, 04.12.2014, 23:06

Małe sprostowanie, dla tych którzy specjalnie uaktywnili sie na forum z okazji tego głosowania i nie sledzili calej dyskusji

i w opcji 1 i w opcji 2 BOB JEST DLA WSZYSTKICH

tak jak ja to rozumiem (na 99% mam racje):
opcja 1 dziala na WSZYSTKIE budynki
opcja 2 dziala na budynki nie wieksze niż poziom X (prawdopodobnie 45)

wiec nawet jak ktoś ma stolice na 55 poziomie to w opcji 2 rozbuduje te kopalnie ktore sa mniejsze od X




==================================================
EDIT:
Bez względu na wynik ankiety oraz decyzje jaką na jej podstawie podejmie administracja, tzn. czy będzie to BOB 1 czy BOB 2, czy mógłbym w imieniu klanu prosić, żeby to było zrobione jak najszybciej?
A nie na same święta?

tzn. może być uruchomione jak najszybciej i trwać oczywiście do np. 5 stycznia.
Niektórzy mają już zaplanowane wyjazdy zagraniczne na święta a, pomijając niesłuszne i pełne uprzedzeń opinie żon, granie w TE poza granicami często wiąże się z niespodziankami na rachunku po powrocie :-)

Może też zachęci to niektórych z niższych epok do awansu ? :-)

==================================================
EDIT2:

Argument dla osób chcących Boba 1 (żeby zmieniły tę decyzję):
już teraz ktoś pisał, że armie ze stolicy od zera do maks buduje przez 3 miesiące (120 dni)
bob 1 jeszcze bardzie to zwiększy

czy naprawdę tego chcemy ???

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "jerzys" (05.12.2014, 10:21)


34

Thursday, 04.12.2014, 23:09

bob 2 moze byc do 50lvl

MELON

Początkujący

Postów: 34

Skąd: Poznań

  • Wyślij prywatną wiadomość

35

Thursday, 04.12.2014, 23:14

bob nr 1 albo wcale i tyle w temacie:)

36

Thursday, 04.12.2014, 23:17

Opcja nr 2
Będzie najlepszym wyjściem


Słabsi będą mogli dogonić nas i będzie z kim grać
Wystarczająco gra jest zjebana przez te Boby



jestem takiego samego zdania czyli 2 ale nie podporządkowana głównemu budynkowi tylko poziomowi poszczególnego budynku/kopalni i z dokładną podaną wcześniej datą i nie jestem pewny czy w tym roku nie powinno być jeszcze do wyższego poziomu tzn. wyższego niż ma najbardziej rozbudowany gracz. Ten poziom byłby tym limitem za rok i dalej bo dlaczego to oni mają być najbardziej poszkodowani? przecież też zbierali surkę od początku roku specjalnie na boba i nic nie dostaną? trochę niesprawiedliwe..

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "ENGY" (04.12.2014, 23:45)


37

Friday, 05.12.2014, 00:39

Opcja nr. 1 jest tylko sprawiedliwa.

38

Friday, 05.12.2014, 08:38

bobik tylko do 45 lvl

2 opcja jest najlepsza gra sie wyrówna i skończy się bob bo to zniszczyło grę

39

Friday, 05.12.2014, 15:59

opcja 1
jedyna która nie krzywdzi nikogo,można rozmawiać o innych opcjach ale taka dyskusja powinna odbyć się zaraz po poprzednim bobie a nie tuż przed wyczekiwanym bobem tegorocznym

40

Friday, 05.12.2014, 16:42

Ograniczanie boba levelem to pomysl dosc niedojrzalego emocjonalnie umyslu - zastanowmy sie glebiej. Wprowadza on podzialy i faworyzuje graczy niedzielnych. No obrze powiecie ale nic na swiecie nie musi (i przewaznie nie bywa) uczciwe. Ograniczmy wiec hipotetycznie do levelu 45. I wyobeazmy sobie 2 graczy jedem ma level budynkow 44 a drugi 46. Jeden dostanie swoj kosz z prezentami a drugi zmartwienie... Jesli podwyzszymy do 47 czy 50 zawsze znajda sie gracze na granicy ktorzy swoja determinacja i aktywnym graniem zostana "wynagrodzeni" bobem ale tylko u sasiadow. Jak widac opcja 2 nie dosc ze niesprawiedliwa spowoduje odejscie kolejny graczy od gry.... W grach f2p najwazniejszym elementem jest zapelnianie serwerow. Ale to juz inny watek - nie wiem kto wymyslil 2 wariant ale dlaczego to ma byc lelel 45? A nie 30?? A moze 32? Jesli ma byc to taki bob to ja jestem za tym by wogole go nie bylo :)

Albo opcja 1 albo nic :)

Podobne wątki