Nie jesteś zalogowany.

DYSKUSJA Bob 2014

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Friday, 05.12.2014, 16:52

Btw przy levelu 48 w 6 epoce ceny budynkow sa takie ze bez boba nie da sue nic wybudowac wiec ludzie i tak sa juz ukarani cenamimwykladniczymi .... Cos musi trzymac ich przy grze skoro runy nie leca zwojow nie ma a w grze trzeba miec cel - zdominowanie serwera jest nierealne. Bo w tego typu rozwiazaniach kazdy jest do zdjecia nie wazne jaki ma bunkier :) wiec co skoro techy sa zrobione a budynek kosztuje 20 mln uranu? Co w takim przypadku robic w naszej grze? Czekac na boba no ale skoro nie wszyscy go dostana to aktywni gracze krzorzy wlasnie tworza community gry strasznie sie wq...wia heheh. Jesli chcecie jednym dac prezenty a innym rozgi (mimo tego ze byli grzeczni i sie starali a prezenty dostaja wlasni ci co nie odrabiali lekcji) to dajcie jakis cel w grze hmm w war thunder ciagle dodaja samoloty w wow ciagle kawalek nowego ladu do odwiedzenia. Tutaj jesli sie ma hero o poziomie 68 i jest sie w 6 e to wycieczka naexpedycje moze sie skonczyc wtopa i czlowiek miesiac odrabia to... Co to za gra w ktorej latwiej zaatakowac wroga i nabic na ńim punkty niz isc na expedycje. Jesli nie bob to moze 4 kolejne epoki? Mial bym cel w grze....

jerzys

Nierejestrowany

42

Friday, 05.12.2014, 17:02

Pendzel czy uważasz mnie za gracza niedzielnego ? :-)

limit, np. 45 lvl, nie jest dla GRACZA tylko dla BUDYNKU.

Dobrze wiemy, że Ci którzy dzisiaj są najlepsi wcale nie byli najaktywniejsi czy najsprawniejsi.
po prostu jak był pierwszy bob to mieli pełne kolejki z budowami.
anulowali je i wybudowali w 20 minut 5 x więcej budynków

i to im dało przewagę, którą ciągną do dzisiaj
Inni którzy akurat wtedy zmienili epokę nie mieli tyle szczęścia. i z boba nie skorzystali.
Wiec gdzie wtedy byly rowne szanse??

gdyby pierwszy bob był zapowiedziany, np. rok wczesniej, to rozumiem.
ale nie byl

A jeśli chodzi o aktywność graczy "45 +"
mam swoją opinię ale mi nikt nie uwierzy:
WIĘKSZOŚĆ tych graczy jest aktywna na granicy zera
i jak Adminom się będzie chciało to mogą wyjąć statystykę z serwera

nieograniczony BOB zepsuł tych graczy. po prostu
dlatego kolejny powinien być "typu 2"
żeby inni mogli ich lekko dogonić.
LEKKO, nie oszukujmy się, kto takiego rafixa czy Kriosa dogoni?
I tak bedą najlepsi...

reszta nawet jak bedzie budowac, nawet jak osiagnie ten 45 poziom to napotka ścianę, i już wiecej nie pobuduje...

a czołówka ma zdecydowane 45+ ...

po bobie w opcji 2 "ruch" na serwerach wzrośnie, BARDZO.
nagle wszyscy zaczną grać i klikać. :-)

jak bedzie bob opcja 1 to zostanie tak jak teraz a nawet gorzej
nikomu nie będzie sie chciało grać bo i po co ?

DOBRZE O TYM WIECIE

i to jest najważniejszy argument dla BOBa w opcji 2

jerzys

Nierejestrowany

43

Friday, 05.12.2014, 17:06

Btw przy levelu 48 w 6 epoce ceny budynkow sa takie ze bez boba nie da sue nic wybudowac wiec ludzie i tak sa juz ukarani cenamimwykladniczymi .



ale jak już sie wybuduje 48 lvl to dostaje się "trochę" więcej niż za 38 lvl ...

a skąd surowce ?
wystarczy skorzystać z "boba opcja 2" i podnieść sobie kopalnie tytanu , uranu i złota na 45 lvl

zobacz ile surowców ma Rafix. a przecież nie atakuje. Wszystko z kopalni...
ma ktoś skan stolicy Rafixa?

44

Friday, 05.12.2014, 17:07

zmień ustrój będziesz miał taniej ja też nic nie będe miał ale się ciesze pobuduje poboczną

45

Friday, 05.12.2014, 17:22

Jerzys miales kilka razy w tym roku hmmm nazwijmy to dluzysza przerwe urlopowa (poprzedzana nalotami ktore robiles) - jestes aktywny na forum - to fakt. :)
Do brzegu: nie chce tu robic wycieczek personalnych jesli ktos bierze moje slowa personalnie - to zbierznosc jest calkowicie przypadkowa :D - poprostu uwazam ze:
jesli juz nie dogodzi sie wszystkim to albo zrobic to sprawiedliwie - albo dac inne formy zabawy w grze:

Pomysl 1:
dla mnie najfajniejszym elementem byla by wymiana surowcow w grze u NPC za dni premium - na t2 mam cos okolo miliard metalu - nikt mi go nie wyniesie ja go nigdy nie wydam.... po co nie wiem wymienil bym go na uran czy tytan :D placac dniami premium :D a stosunek wymiany hmm 1:100 albo 1:1000 :D (w ogame maksymalnie jest 1:5 w zaleznosci od serwera bodajrze ale TE to nie ogame... - ich kurs jest pewnie tak niski zeby zachecac do zakupu premium...)

Pomysl 2:
Exploracja mapy Gwiezdnej (dla 5 epoki w zwyz) - budowanie sond i exploracja kosmosu - moze jakies walki z Obca rasa ....

Pomysl 3:
Juz kiedys odrzuciliscie go - ale nadal uwazam ze aplikacja IOs czy Androida - to dobry kierunek rozwwoju gry - o ile ma sie rozwijac - ze 2 lata temu admiini napisali ze nieplanuja takiego rozwiazania - patrzac na konkurencje to byl to dobry pomysl - farge empire i inne takie sa juz na IOs ....

Pomysl 3:
Ergonomia gry - stakowanie run jest - czemu nie chcecie stakowac innych przedniotow - przeciez sprzedanie np 10000 tysiecy trzewikow w grupach po 8 sztuk - jest poprostu nudne - i nie buduje community w grze - jak by sie stakowaly latwiej bylo by je sprzedac i nie bolala by tak reka od klikania... - od razu mozna bylo by cala zbrojownie przebudowac bo ilosc bledow generowanych przez ajax....

46

Friday, 05.12.2014, 19:24

opcja nr 2.

47

Friday, 05.12.2014, 19:35

opcja nr 2
ale aniketa ankieta kto to potem wszystko zliczy? nie prosciej glosowanie

48

Friday, 05.12.2014, 20:22

Opcja 2

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

50

Friday, 05.12.2014, 21:49

wszyscy wybierają opcje a nikt nie napisze kiedy by była najlepsza data na boba bo zawsze był po nowym roku ale najlepiej to zrobić miedzy świętami a nowym rokiem z sobotę :)

jerzys

Nierejestrowany

51

Friday, 05.12.2014, 22:56

najlepiej wg kogo ?
mi weekendy kompletnie nie pasują !!!

ale niech ten bob trwa z tydzien ....

w zasadzie ja bym zrobił tak: (bez wzgledu jaka opcja wygra)
tydzien bob dziala na budynki do lvl 25
potem tydzien na budynki do lvl 35
potem tydzien na budynki do lvl 45
itd. (albo koniec)

:-)))

52

Friday, 05.12.2014, 23:10

Jak ju mowa o terminach - to nie róbcie boba w święta - jakimś tam event na lokacje owszem - ale nie boba - święta są od tego aby świętować a nie budować domki - najlepiej jakiś weekend - najlepiej przed świętami- moze być i tydzień :)

53

Friday, 05.12.2014, 23:58

Jak ma być to tylko i wyłącznie propozycja nr.2

54

Saturday, 06.12.2014, 02:13

Opcja pierwsza - bob taki jak dawniej, by mutanty rowniez mialy wesole swieta.
Ale opcje druga bardzo chetnie bym zobaczyl w wersji kwartalnej 'by slabsi mieli mozliwosc dogonic silniejszych'.

jerzys

Nierejestrowany

55

Saturday, 06.12.2014, 02:50

obacz ile surowców ma Rafix. a przecież nie atakuje. Wszystko z kopalni...
ma ktoś skan stolicy Rafixa?


http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=552c1f672e

zobaczcie ile mozna miec surowcow i to nie atakując prawie nikogo ....

:-)))


I wy chcecie zrobic BOBa opcja 1 ?????

56

Saturday, 06.12.2014, 10:38

Tak nadal chcemy Boba OPCJA 1
Opcja pierwsza - bob taki jak dawniej, by mutanty rowniez mialy wesole swieta.
Ale opcje druga bardzo chetnie bym zobaczyl w wersji kwartalnej 'by slabsi mieli mozliwosc dogonic silniejszych'.
Moze to byłby w miare rozsadny pomysł.

A reasumujac dotychczasowe glosy widać ze rozlożá się one mniej wiecej po połowie.
Moderatorzy nie mogā polowy opinii wyrzucić tak poprostu do kosza.
Zatem rozwiazanie pośrednie jak to w cytacie powyżej czy też bob progresywny...

57

Saturday, 06.12.2014, 10:49

Dla nowych zniżki dla starych ( i tak są już mocni , mniej ) . Albo gramy w miarę , albo niech ci co mają moc , mają jeszcze więcej . Widzę już tu dodatki na równi dla wszystkich jak partie obiecuja podwyżki . 10% dla wszystkich . Ciekawe ile zyskuje ten co zarabia 5k , a ile ten co zarabia 2k . Rachunek prosty . Ci co mają powyżej 800 servo , plus jakieś dodatki niech siedzą cicho .

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

58

Saturday, 06.12.2014, 12:04

jerzys jak pokazujesz ile kto ma surki to powinieneś jeszcze podać normalne ceny kopalni aby wszystko było jasne.

Bo nie każdy wie ile co kosztuje i dla niektórych może się wydawać że ma dużo surki, jak podasz ceny wtedy można mówić jak ktoś się rozbuduje.

59

Saturday, 06.12.2014, 12:20

Spiryt ma rację bo się może okazać że ta surka starczy mu na3 poziomy a tak przy okazji to Jerzys wszystkich poucza i mówi by skakali do 6 epoki a sam grając już 5 lat i jak twierdzi jest taki aktywny to dla czego ma centrum dopiero na 38 lev i niech nie wciska farmazonów że inaczej nie idzie bo jestem w 6 tej około roku i jestem trochę dalej i bez żadnych przekrętów i tyle w temacie :)

60

Saturday, 06.12.2014, 12:39

a tak gwoli informacji to admini mogli by trochę szybciej podejmować takie decyzje i niech one obowiązują cały czas a nie jak co roku nic nie wiadomo do samego końca

Podobne wątki