Nie jesteś zalogowany.

DYSKUSJA Bob 2014

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

141

Sunday, 14.12.2014, 21:45

Admini nie napisali co z kopalniami ponizej 45 poziomu, gdy budynek główny ma już 45 poziom. Dużo graczy kopalnie ma dużo nizej niz budynek główny.

142

Sunday, 14.12.2014, 23:14

Bob

Jestem za Bobem 1. :P

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

143

Monday, 15.12.2014, 18:36

oj weekend minął i nadal echo :)

144

Monday, 15.12.2014, 18:52

Bob

Tak to juz jest.Fajne zeczy szybko mijaja :rotfl:

145

Tuesday, 16.12.2014, 09:36

Nawet ciężko napisać kiedy admini podają jakiś komunikat X(

jerzys

Nierejestrowany

146

Tuesday, 16.12.2014, 09:52

ja bym napisał co wiem ale boje się, że sobie klawiaturę zanieczyścisz jak znowu coś napiszę...
:P

147

Tuesday, 16.12.2014, 10:43

Witam,

postanowiliśmy, że BOB będzie ograniczony do 45 poziomu budynku (każdego budynku, będzie działał na każdy budynek do poziomu 45).

Dokładny termin BOB'a będzie podany wraz z informacjami świątecznymi.

Planujemy by taki event był dostępny 1-2 razy do roku tak by słabsi i nowi gracze mogli łatwiej dojść do czołówki.

Pozdrawiam
SM
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

148

Tuesday, 16.12.2014, 12:10

Hahaha ale żenada połowa graczy która była przeciwna została potraktowana jak zwykle półgłówki myśląc ze ich zdanie zostanie choć wzięte pod uwagę
Grasz , płacisz przeciez za tą grę myśląc ze sa w niej równe zasady a tu proszę.
Przyjemnej "gry"..
Tak jak ktoś wcześniej napisał ... Paraolimpiadę czas zacząć...

jerzys

Nierejestrowany

149

Tuesday, 16.12.2014, 12:17

Większość graczy była za bobem opcja 2 = 45.
a nawet jeżeli połowa chce czegoś a druga połowa chce czegoś przeciwnego to trudno zrobić jedno i drugie...

150

Tuesday, 16.12.2014, 12:22

Gratuluje paraolimpijczykom sukcesu :thumbsup:

... trzymam za was kciuki, pobudujcie się mocno. Podciągnijcie wszystko do tego 45 lvlu. A gdy już to zrobicie przyjdę po wasze surowce, bo tak się składa że ja buduje bez bonusów i potrzeba mi duuuuuuuużo więćej surowców niż wam. Do zobaczenia w nowym roku :thumbup:

jerzys

Nierejestrowany

151

Tuesday, 16.12.2014, 12:50

Spartacus a Ty z którego serwera?
jak T1 to jaki nick?

Mam mnóstwo surowców, chętnie się podziele po bobie :-)

dawaj nick, żebym wiedział gdzie zaproszenie wysłać :-)))

152

Tuesday, 16.12.2014, 14:03

To chociaż dla tych powyżej 45 lvl dajcie budowę budynku w 1 minutę jak na bobie, a opcja za 100% więcej surowców to nikt z tego nie z korzysta... nie przy takich cenach kopalń od około 40lvl

jerzys

Nierejestrowany

153

Tuesday, 16.12.2014, 14:09

Czyli jak ktoś siedzial na DG przez rok czy dłużej i ma teraz 100 mln uranu to ma wyjść z DG na techno i wszystko wydać w kilka minut w bobie minutowym?

Wszystkie multi DG natychmiast oddałyby surowce i jeden z drugim "topowi gracze" by sie w kilka minut wybili o lata do przodu...

Wlaśnie z takimi patologiami, zgodnie z tym co pisali Administratorzy, ma być koniec.

Ta opcja "kończenia natychmiast" w minutę ma być jak ktoś ma za dużo surowców.
Ja zamierzam z tej opcji korzystać do rozbudowy wsi pobocznych.

Nie ma przecież obowiązku rozwijania jedynie stolicy...


EDIT:
a poza tym, cała idea "BOBa opcja 2" była po to zeby była możliwość dogonienia czołówki.
Taki bob "45+a 1 minuta" przekreśliby ponad połowę efektu "boba opcja 2"

Niektórzy gracze rok temu podjeli decyzję, żeby "oszczędzać" surowce, czy w lotkach czy na DG czy u "zaprzyjaźnionych" urlopujących graczy, żeby - gdy przyjdzie bob - wszystko wydać w godzinę po cenie 20%.
Decyzja okazała się błedna.
Ale nikt nie jest temu winny, nie było żadnych zapowiedzi że bob będzie.
Gracze Ci podjeli decyzję która okaza się błędna - na decyzjach raz się zyskuje raz się traci.

Ale to są dobrzy gracze, nie staną się nagle z łówców zwierzyną ;-)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "jerzys" (16.12.2014, 14:21)


154

Tuesday, 16.12.2014, 14:22

od 45 lvl coś musicie dać albo papa

od 45 lvl event w czasie boba:
- doświadczenie zdobywane w lokacjach specjalnych zwiększone będzie o

200% oraz drop biżuterii i run zwiększony będzie 20 krotnie!

to jeszcze zostanę.

jerzys

Nierejestrowany

155

Tuesday, 16.12.2014, 14:25

od 45 lvl coś musicie dać albo papa

od 45 lvl event w czasie boba:
- doświadczenie zdobywane w lokacjach specjalnych zwiększone będzie o

200% oraz drop biżuterii i run zwiększony będzie 20 krotnie!


całkiem dobry pomysł. Ale mało czasu zostało do świat, pytanie czy Admini zdążyliby to przegryźć i zaprogramować...

156

Tuesday, 16.12.2014, 14:39

Czy do Ciebie jerzys dotrze kiedyś ze nie wszyscy grają w 6 erze i są jeszcze gracze w innych epokach ?
Tak przynajmniej chcielibyśmy skończyć budowy w 1 min za normalna cenę !!
My gracze z 5e nie mamy DG o którym ciagle to nawijasz i innych benefitów tylko Wam przyslugujacym.
Moze przestalbys wreszcie wrzucać wszystkich do jednego wora.
Skorzystasz na tej opcji wymiernie ale jeszcze Ci mało i krytykujesz wszystko co mogliby przypadkiem dostać gracze powyżej Ciebie.

jerzys

Nierejestrowany

157

Tuesday, 16.12.2014, 14:46

Słowo, że jak oceniam pomysły (chwale lub krytykuje) to patrze wyłącznie pod kątem grywalności serwera.

bo zależy mi na tym żeby serwery znowu zaczeły żyć


Ja na przykład więcej bym zyskał na bobie zwykłym niż na bobie 45...
a mimo to przekonuję wszystkich do boba 45

W niższych epokach TEŻ, żeby nowi gracze mieli szanse
a nie dlatego że mi to przeszkadza

158

Tuesday, 16.12.2014, 15:05

Może byś tak przestał na każdy post odpisywać, i nabijać multi postów??? lubisz tyłkiem świecić?

Taka cisza i spokój był... a wrócił jakiś oszołom.

bez odbioru.

159

Tuesday, 16.12.2014, 15:20

Nie dawno pisałem obojętnie co by kto nie napisał Jerzys ci odpowie czy to skierowane do niego czy nie.Słabi będą trochę silniejsi i w końcu będziecie mieli z kim walczyć

jerzys

Nierejestrowany

160

Tuesday, 16.12.2014, 15:24

Chyba faktycznie za dużo się na forum udzielam ...

Ale co zrobić, w grze mam urlop to mam więcej czasu :-)

Postaram się bardziej hamować w mojej forumowej aktywności :-)

Podobne wątki