Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Tuesday, 16.12.2014, 12:45

Bob progresywny do 45 poziomu

Jak wiadomo będzie takowy bob i większość graczy była za takim i tu mi się nasuwa pytanie :)

Wiadomo ze boby zniszczyły te grę, bo nowo przechodzący nie maja teraz szans, ale takowy bob czyli progresywny może tez naprawić troszkę ta grę .

Chodzi mi o to aby nie był włączony jak to Admini planują dwa razy w roku, tylko powinien zostać włączony na stałe już :0 tak aby nowo przechodzący mogli szybciej sie rozbudowywać a co z tym idzie przybywało by graczy a nie ubywało bo takie ciułanie surki na boba i chowanie ich przed silniejszymi utrudnia grę graczom i nieraz tracą cały dobytek :)
i potem już rezygnują lub wskakują w DG więc to jest to samo bo tak jak by ich nie było. A jak by było wprowadzone na stałe takie coś to nawet gracze co są w DG by wrócili do normalnej gry ja sam znam paru i by było z kim walczyc a nie jak teraz jest . Nawet bym sam swoich klanowiczów namawiał aby wskakiwali wyżej :)
W niskich epokach prawie walki zamarły i to samo sie już bedzie robić i w 6 epoce a to tak mówiąc jest ostatnia epoka w której sie coś dzieje jeszcze :)

Więc drodzy admini prosze to przemysleć i na pewno gracze co chcieli takiego progresywnego boba sie ze mna zgodza bo beda mieli z kim walczyć :) a nie ze osoba przejdzie wyzej i musi czekac na boba :)

Tak więc co o tym myslicie ?

jerzys

Nierejestrowany

2

Tuesday, 16.12.2014, 12:49

nie robiłbym na stałe ...

rozwazyłbym robienie raz na kwartał lub raz na pol roku

na tyle rzadko żeby opłacało się oszczedzać surowce (i wydawać je w bobie)
na tyle czesto zeby szybko gonić

ale to tylko moje zdanie oczywiście

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Tuesday, 16.12.2014, 13:03

no własnie po co surowce kitrac przez pół roku, stawiac ambonki co dziennie jak mozna od razu zainwestować i sie rozwijac to jest tylko do 45 poziomu i tak silniejszych nie dogonią a sami mówiliście że to da mozliwośc dogonienia troszkę silniejszych i normalnego grania.

samo to że na T1 duża wiekszośc graczy jest w DG a bedzie wiecej, bo nikt nie bedzie przechodził wyzej aby gonić ze 100 pl i ciułac surke a jeden wpad gracza rozbudowanego i po surce .

Bo teraz mozna graczy blokowac szpiegowaniami, sam to mam 3 ambony i trzy zablokowane, mi to tam nie przeszkadza ide na urlop i juz ale to robia gracze co są bardziej rozbudowani niestety którzy próbują zabrac to gracza w jednym ataku co oni nosili przez miesiąc :)

jerzys

Nierejestrowany

4

Tuesday, 16.12.2014, 13:27

zgodnie z zapowiedziami na forum mozliwość szpiegowania / blokowania ambon bedzie mocno ograniczona

poprzez odebranie DG mozliwości szpiegowania (atakowania, oblegania)
itd itp

wlasnie po to co pol roku zeby bob byl nagrodą dla tych graczy którzy sobie zadadzą trud oszczedzania

a nie po prostu obnizka cen o 1/5 na stale

5

Tuesday, 16.12.2014, 14:30

Właśnie dlaczego nie na stałe?? po co ci słabsi (nowi gracze) mają nadal się męczyć, chować, zbierać surkę na kolejnego boba do 45lvl? ułatwić im, na stałe bob do 45 lvl!!
nowi dojdą do gry będą mieli ułatwienie, gra rozkwitnie jeśli o to chodzi, chyba że to ma celu pomóc niektórym graczom dogonić a czołówkę zablokować. \\

Założę się za za następna pomoc będzie do 50lvl bez wysiłku.

i dlaczego taki wysoki limit 45 lvl ??

jerzys

Nierejestrowany

6

Tuesday, 16.12.2014, 14:34

oszczędzanie jest wyborem, jest kłopotem.

gracz decyduje: czy bardzo się męczyć z pilnowaniem (inni będą przeszkadzali) ale miec bonus na boba czy sie nie meczyć i wydawać na bieząco?

i to jest dobre
i to gwarantuje emocje (znowu mnie dorwali !! będę sie lepiej pilnował !!)
a emocje są tym co przyciąga ludzi do TE
nie słupki i kolejne miliony uranu na koncie

prawda?

Snaker, podeslij mi na PW jaki masz nick, po bobie dostarczę Ci mnóstwo emocji :-)
od razu Ci sie zachce grać ;-)

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Tuesday, 16.12.2014, 18:11

I tu sie nie zgodzę że takie ma się emocje przy pilnowaniu surki i że jak ją ktoś straci to będzie dalej grał :)

bo tak patrząc trzeźwo teraz też by mogli zrobić normalnego boba aby były emocje i Ci którzy sa słabiej wybudowani by mieli emocje kitrając surke przez silniejszymi aby uzbierać tyle żeby dogonić czołówkę.

Piszesz cały czas że taki bob to dla dobra graczy i dla dobra gry aby podgonić czołówkę. I z tym się zgodzę ale taki jednorazowy bob niczego nie polepszy graczy nie dojdzie masa bo nikt na siłe nie bedzie wchodził epoke wyżej bo nie zdąży nawet nazbierać aby wybudowac do 30 poziomu.

Ja wiem że Ci co pisali aby był do 45 poziomu bob, byli by zagrożeni bo nowi gracze by ich szybciej doganiali, ale pomyślcie jak by się wzmogły ataki, oblężenia i tym podobne. Prawie by było to co dawniej mozna było nawet 10 ataków z palcem w d...ie zrobic bo było na kogo a teraz to można sobie pomażyć.

Jest duzo graczy w niskich epokach i jak sa rozbudowani to im sie nie opłaca wskakiwac wyżej bo po co aby simować przy ewentualnych armiach jakie są na serwerach i tylko lokacje robić to moga tez robic w niższych epokach i tam nie będa nękani przez mutanty bez szans na obrone.
I założe się że jak by ta opcja została na stałe byście widzieli ile graczy by szybko wskakiwało do wyzszych epok :) więdząc ze moga normalnie sobie pograc :)

więc dalej mówię czy pisze tutaj aby administracja pomyślała nad tym

jerzys

Nierejestrowany

8

Tuesday, 16.12.2014, 18:20

Nowym graczom pomoze bogactwo farm i mozliwość budowania w minute za 100 % wiecej

a moze jeszcze drop w postaci paczki surowców ?

duzo fajnych pomysłów mozna mieć

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Tuesday, 16.12.2014, 18:25

pomoże bogactwo ale w niższych epokach bo jest mnóstwo farm ale jak by ktoś chciał do 6 epoki to nic nie pomoże bo farmy są czyszczone :) i jest ich jak na lekarstwo :)

przeszedłem do 6 epoki i nosze z ataków jak się dobrze trafi to nawet 10k przyniosę ale to rzadkość bo tak to po 2k przynoszę najpotrzebniejszych surowców :)

10

Tuesday, 16.12.2014, 18:26

ja potraciłem surke na t2 tyle co niektórzy nie uzbierają ale i tak gram troszke już urbierałe na t2 surki ale dobrze że do 45 troszke podgonie poboczne na ile mnie będzie stać

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Tuesday, 16.12.2014, 18:40

ok to dobrze ale ja tu pisze aby to było zrobione dla graczy co przejdą wyżej a Ty Robercie chyba jesteś już po dwóch bobach w 6 epoce jak dobrze pamiętam :) Wiec stolice masz rozbudowana i możesz spokojnie grać :) Ja jak bym tak miał tez bym sobie pykał nadal :)

12

Tuesday, 16.12.2014, 18:51

tylko miało nie być już 2 boba a nagle zrobili a ja budowałem cały rok i na bobie miałem po 1,5 mil złota tytanu i uranu i co mogłem wybudować za to nawet nie mam jeszcze co niektórych 45 w stolicy ale tera już będom zawalił serwer straciłem surke potem ja zawaliłem i zaś w plecy cała surka

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Tuesday, 16.12.2014, 18:52

a jeszcze chciałem dodać że silniejsi tez skorzystają bo mogą sobie dobry teren znaleźć na wioskę i wybudować do 45 poziomu :)

zaznaczam dobry teren bo jak widzę jakie niektórzy maja wioski masakra :)

14

Tuesday, 16.12.2014, 20:52

"Jest duzo graczy w niskich epokach i jak sa rozbudowani to im sie nie opłaca wskakiwac wyżej bo po co aby simować przy ewentualnych armiach jakie są na serwerach i tylko lokacje robić to moga tez robic w niższych epokach i tam nie będa nękani przez mutanty bez szans na obrone." - Spiryt-

- i dlatego bob z limitem do jakiegoś tam lvl pomoże odważyć się skoczyć takim graczom do wyższych epok - aby się już tak nie bali gigantów i aby zaczęła się normalna gra - w końcu może odżyją serwery

Podobne wątki