Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 17.12.2014, 10:47

Podziękowanie

Serdecznie dziękuję adminom że Nas olali ciepłym moczem.Wzięli pod uwagę sugestie Jerzysa który nie należy do dobrych graczy tylko do krzykaczy.Nie mogę już czytać tych jego wywodów ,propozycji.Grę i zmiany planuje ktoś kto gra z marnym rezultatem.To tak jakby przy budowie mostu brać pod uwagę sugestie kogoś kto nie umie budować.Rozwalił mnie ostatnio jak napisał że w grze jest na urlopie a na forum się udziela.Człowieku jak masz takie parcie na szkło to do TV.Tego boba i krzyk zaplanował pod siebie bo i tak nic to nie zmieni.Admini olali mnie to i ja olewam tę grę -premki już nie wykupię a i z grą w nowym roku się pożegnam(wskoczę tylko na nr 1 na T2 może już w okolicach Świat).
Krzykacz pewnie będzie miał dużo do napisania.Ciekawi mnie na którym miejscu on jest na T1-fachowiec od pomysłów a nie od grania.
Boby zepsuły grę bo wywołały za dużą dysproporcję ale ten kto grał to na nich zyskał.
Pozdrawiam i Wesołych Swiąt :)

jerzys

Nierejestrowany

2

Wednesday, 17.12.2014, 11:03

Sizarze,
Gratuluję Ci miejsca 2 na T2.
Z góry również gratuluje Ci miejsca pierwszego na T2,
skoro tak postanowiłeś, na pewno to osiągniesz :-)
A to duża rzecz, jest czego gratulować.

Ja nie jestem takim dobrym graczem jak Ty, zaledwie top 90 na T1.
Od 2010 miałem 2 letnią przerwe w TE a jak wróciłem to juz nie miałem tyle serca do gry.
Nie dość, że słaby gracz to jeszcze nieaktywny tak długo...

Może jak będzie serwer t3, z definicji bez bobów, to zdecydujesz się zagrać ?
Ja tam będę grał na pewno, będziesz miał szanse mi dokopać. :-)

Może wtedy też zdecydujesz czy jestem dobrym graczem czy nie.

Pozdrawiam i życzę dużo sukcesów w RL, bez wzgędu na to czy zrezygnujesz z t2 i czy bedziesz grał na t3.

3

Wednesday, 17.12.2014, 16:19


sizar
nikt za tobą nie będzie płakał kasuj konto już teraz :) a jerzys to stary wyjadacz TE jeden z nielicznych dobrych graczy i szef naszego klanu ;)

4

Wednesday, 17.12.2014, 16:30

Takie pytanie panie sizar który raz już kończysz z TE ? Bo chyba nie pierwszy raz ?

5

Wednesday, 17.12.2014, 16:50

jak wiesz lepiej który to napisz.Wódz klanu chyba Paraolimpijczyków ;)

6

Thursday, 18.12.2014, 01:00

Akurat wiem że nie pierwszy bo byłem z Tobą w klanie "wodzu" , i mogę się również załorzyc że jeszcze pograsz , ale wiadomo popłakac można .

7

Thursday, 18.12.2014, 08:09

byk ;) ooole :!: :!: :!: byl kiedys taki krzykacz na t2 dostal kilka razy w 4 litery i zlikwidował konto.ten post to nie miało być boksowanie z paraolimpiczykami.nie ta liga :P

jerzys

Nierejestrowany

8

Thursday, 18.12.2014, 09:21

Sizar, a dla Ciebie bycie "niezagrożonym numer 1" naprawde jest wazniejsze od dobrej zabawy?

pewnie dzieki najwiekszej armii w 3 epoce jestes calkowicie niezagrozony, masz roczny zapas surowcow w stolicy (duzo tego masz?) których nie wydawałeś czekając na boba i gdyby wszedl bob to pewnie znowu bys odbił o lata przed kolejnym w epoce

kazda wroga kumulacja to dla Ciebie tylko problem jak ją dorwać, prawda??
Zbiorowe akcje dla Ciebie to prezenty z expem i kupa śmiechu, nie?

Patrząc na to zaczynam rozumieć Twoj żal i wściekłość, że boba dla Ciebie nie będzie.
katastrofa...
Bez Boba musiałbyś - być może - zacząć "normalnie" grać
umiałbyś ...?

chyba nie, skoro myślisz o rzuceniu gry ...
Przecież każdy z graczy których pojechałeś z palcem w dupie (w sensie że tak łatwo) dzieki bobowi 45 rozbduje się
kto wie, moze ich kumulacja jednak da Ci jakieś straty przy ataku?

cieżkie czasy by nadeszły

więc już się nie dziwie że chcesz rzucić grę...
i nie zdziwie się jak nie zechcesz grać na T3.
Być może w ogóle byś nie umiał.
Bić się o okruchy, które są na serwerze gdy startuje? Z setką innych?
nie to co zacząć grę 4-5 lat po reszcie, nie mieć żadnej konkurencji i mieć tylko problem, że armia nie uniesie więcej surowców z setek farm i, ewentualnie, że się tak wolno wszystko buduje ...



EDIT:
W swietle powyzszego uzywanie przez Ciebie okreslenia "paraolimpijczycy" nabiera zupełnie nowego znaczenia :-))))

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "jerzys" (18.12.2014, 09:40)


9

Thursday, 18.12.2014, 11:55

na T2 gram jako MINUŚ i razem byliśmy w klanie . Żegnasz się już nie pierwszy raz z tą grą i zobaczymy czy ostatni ? Zobaczymy co są warte Twoje słowa i kto tu jest "paraolimpijczykiem " . Pozdrawiam

10

Thursday, 18.12.2014, 12:02

Jerzys...nudzi mnie już to odpisywanie :( Gdy ja zacząłem grać to czołowi gracze mieli już 2.5 letni staż.Surki nie kitram bo od ostatniego boba wbiłem 70mln pkt.A Ty ile?W zeszłym roku miałem ok 6 mcy w których prawie nie grałem.Dla mnie strata dużej ilości woja to pikuś nie raz je odbudowywałem.Raporty są na forum mam jeszcze jeden gdy poleciałem na bunkier i straciłem ponad 10k woja ale Tobie go nie pokażę ;)
Nie jestem również przeciwnikiem tego żeby słabsi się wzmocnili ,tylko że...
Ja też płacę premkę,wioch mi nikt nie dawał .Dwie wiochy straciłem potem je odebrałem. Z tych co mi je zabierali już nikt nie gra.Jaką alternatywę mają dla mnie admini na Swięta- lokacje z FEH lub amulet z 2 dziurami.
3 serwera nie będzie więc nie trzymaj się tak kurczowo tego założenia.
Jeszcze jedno czy Ty tak na prawdę kiedyś walczyłeś oblegałeś rozbijałeś oblegi łapałeś kogoś na powrocie...myślę że nie ;) Twoja gra to lokacje i ekspedycje-kitranie surki i ph.
To jest mój ostatni odpis w tym temacie

11

Thursday, 18.12.2014, 12:08

sizar Jerzys to ambitny gracz jak mu nie idzie buduje bombowce bo wtedy jest zdesperowany :rotfl:

jerzys

Nierejestrowany

12

Thursday, 18.12.2014, 12:40

Jak miło że koledzy z T2 mają takie a nie inne wyobrażenie o mojej grze :-)
myślę że starym (grającym przed 2010) graczom z T1 nie muszę się przedstawiać

A Ci którzy grali na serwerze od początku na pewno mają swoje wyobrażenie o ciężkiej grze 2,5 roku po starcie z finałem w 3 epoce :-)

też już nic tu nie napiszę :-)

13

Saturday, 20.12.2014, 09:29

To jest gra SUPER ZADEKOWANEGO OD LAT GRACZA SIZAR :rotfl: http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=5affc8a910 Nie mogąc doczekać się otwarcia T3 , z nudów się zarejestrowałem niedawno na T 2 i ledwo awansowałem do 3 Epoki i odwiedził mnie ten Super Doskonały gracz :rotfl: , licząc pewnie , że mi rozniesie moją lichutką armijkę stoliczną . Śmiech na sali :P . Sizar pewnie zdechniesz w tej 3 epoce , bo na więcej ze strachu przed nowymi wyzwaniami Cię nie stać :rotfl: . Pozdrów jednocześnie Zuskę swojego współklanowicza , który równie jak TY jest odważny :P

14

Saturday, 20.12.2014, 11:29

Śmiechu warte :rotfl: . Sizar przeczytał trochę prawdy o sobie i swojej grze , naprężył muskuły i przyszedł do mnie z jeszcze większą armią :rotfl: . Prawdziwy Pajac na gumkach :rotfl: :rotfl: :rotfl: http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=0f72a5a479

jerzys

Nierejestrowany

15

Saturday, 20.12.2014, 14:38

Ubaw bedzie z niego jak zacznie grać na t3
zobaczy jak się gra OD ZERA jak obok nie ma setki nieaktywnych wsi gotowych do farmienia ...

16

Saturday, 20.12.2014, 14:51

mam nadzieje że ruszy 3 serwer wtedy będziemy mogli sie wszyscy spotkać na podobnym poziomie :) co do sizara to tez chwilke zagrałem 2 lata temu na t2, ale mając malutką armie czeste niezapowiedzine wizyty a w perspektywie dalsze odwiedziny takich "odwaznych" graczy do których nie było szans sie zbliżyć odpuściłem
obecne zmiany pewnie niewiele pomoga bo jakoś nie wierze żeby pojawili sie nowi gracze a starych jest raczej za mało żeby wszystko rozruszać, ale jest iskierka nadziei :)

jerzys

Nierejestrowany

17

Saturday, 20.12.2014, 15:02

Jeszcze jedno czy Ty tak na prawdę kiedyś walczyłeś oblegałeś rozbijałeś oblegi łapałeś kogoś na powrocie...myślę że nie


a to mi umkneło :)

Pamietam jak lata temu (2-3 epoka) na moj malenki klan (5-6 osob) wroga koalicja zalozyla w ciagu 30 minut tyle oblegow ile mialem graczy (ich bylo 5-6 klanow)
kazdy z nas dostal obleg
wiekszosc armii zamknieta w srodku

i nie stracilismy zadnej wsi, ale kosztowało to nockę i sporo nerwów, Wtedy kasowanie wsi 20 lvl to była minuta.
z tamtej ekipy juz tylko jeden gracz gra :-) (pozdro GA) Chyba że KK był wtedy też ze zmną?

mialem kiedys kopię rozmow na klanowym czacie tej atakującej koalicji.
mieli link w opisie jednego z klanow, wiec sie wprosiłem... hasła chyba nie było ;)
i skopiowalem sobie zapisy ich rozmow kilka godzin wstecz
fajnie się czytało te wypowiedzi zanim sie akcja zaczela (moc ich przepełniała), i ten stopniowy upadek morale jak jeden po drugim oblegi byly rozbijane... 1 albo 2 były bronione z sukcesem.

fajne to były czasy :-)
wrócą na t3

Więc drogi Sizarze Twoje pytanie mnie rozbawiło :-)

18

Saturday, 20.12.2014, 15:18

Ubaw to ja mam z twoich wypocin tyle tylko co sobie pokrzyczysz :P przy pierwszej lepszej okazji dostaniesz w 4 litery i wejdzie jak w maslo.płaczków będę tępił.tylko tyle ich co sobie popiszą.borghi będę u ciebie codziennie będziesz miał co wklejać :thumbsup: .wszyscy tchórze działają tak samo a potem urlop co nie...?Jerzys...Nie ciskaj się tak bo się w końcu udławisz karpiem przy Wigilii :D

19

Saturday, 20.12.2014, 15:54

Jerzys ja wtedy już byłem z tobą w klanie chociaż nie prędko dałem sie przekonać do twego klanu bo prowadziłem swój klan ale od 1 epoki bylismy sąsiadami i nekaliśmy sie na wzajem ;) było fajnie i ciekawie wtedy a później po jednej stronie barykady graliśmy aż do dziś ;) później konto skasowałem przez problemy w moim życiu ale grma dalej na innym koncie pozdro ;)

20

Saturday, 20.12.2014, 15:55

no i na T2 też już gram od 2 dni ;) surki dużo i szybka budowa idzie ;)