Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Friday, 19.12.2014, 18:42

Czy ktos juz buduje za 100 % ja kilka budynków wybudowałem ale surowcowe .

jerzys

Nierejestrowany

22

Friday, 19.12.2014, 18:45

ja od pewnego czasu gram na T2 :-))))


duzo wybudowalem :-)

23

Friday, 19.12.2014, 19:02

o grasz tam moze i ja zacznę a co 1 epoka ;)

24

Friday, 19.12.2014, 20:24

hahahahaha :rotfl:

pisze to osoba która w ostatnim bobie przeskoczyła z Dzieci Gai na techno i wbiła około 50 poziomu a później poszła w bio żeby nic nie stracić
umiesz czytac ze zrozumieniem textu? jestem tylko za punktem 1 dotyczacym szpiegowania etc.... ech :)

25

Friday, 19.12.2014, 20:54

Dużo poszlo surki ale tylko na próbę :) .Jerzys jaki nick na t2 i wodzu juz ja sie wami zajmę.Bodex ja gram tylko na t2 więc zmień dealera albo nie kupuj ruskiego spirytusu.Widzę że jest tu wielu rozsądnych ludzi i wielu krzykaczy.Jerzys wg mnie to ty jesteś podstawiony kolo,chyba jesteś pod nadzorem super niani.Na 3 serwie choć nie wierzę że powstanie,chętnie się z Tobą zmierzę.Chciałbym żeby tam byl też minus -paraolimpijczyk który nie załapał się na początku do klanu,on wie jakiego,bo był paraolimpijczykiem.Pozdrawiam większość WARTOŚCIOWYCH LUDZI TEJ GRY :)

26

Friday, 19.12.2014, 21:15

te zmiany są po to byście nie kąbinowali z martwymi kątami na d,g a penzel jak zwykle płacze zabierali wiochy robili naloty było fajnie zaczeli tracić zwiali na d.g pierwszy pózniej wyskoczył na boba pobudował i kozaczył ale ze strach by czasami wiochy nie stracił wbłl bio zmiany boba do 45 jest korzystna dla większości graczy którzy byli słabi choć nie mniej aktywni teraz mają szanse się rozwinąć i pograć a jak ktoś chce zmienić przed bobem ustrój niestety go nie zmieni bo wszystko straci i tyle w temacie :rotfl: :rotfl:

jerzys

Nierejestrowany

27

Friday, 19.12.2014, 21:40

Na 3 serwie choć nie wierzę że powstanie,chętnie się z Tobą zmierzę


i trzymam za słowo :-)
a T3 na pewno powstanie.

Ja tam będę na pewno. nie zamierzam zakładać klanu przed 2 epoką.
klan odstrasza klientów :)

Podobne wątki