Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 02.01.2015, 17:45

Oblężenie i nowe pytaie odnośnie handlu 5.1.15r

Czym można samemu odwołać oblężenie, które ja założyłem bo nie widzę takiej możliwości w grze, a na forum nie mogę się doczytać czy taka opcja jest?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Furion" (05.01.2015, 15:43)


2

Friday, 02.01.2015, 18:54

nie można odwołać oblężenia

3

Monday, 05.01.2015, 15:46

Dzięki za info.

Żeby nie tworzyć nowego tematu zadam tutaj pytanko.

Jeżeli wystawiłem surowce na handel i chce lecieć do nowej epoki to co się stanie? Nie będę mógł iść do nowej epoki dopóki nie anuluje oferty, surowce przepadną czy też zamienią się na najmniej warty surowiec z kolejnej epoki?

Drugie pytanie czy jak kogoś atakuje to ta osoba dostaje o tym informacje, że moja armia idzie do niego w Centrum dowodzenia lub innym miejscu?

jerzys

Nierejestrowany

4

Monday, 05.01.2015, 16:37

jak ktos jest atakowany to:
dostaje wiadomosc ze wyszedl wlasnie atak, od kogo, kiedy dojdzie

na czerwono widzi to w oknie danej wsi (odliczanie w dol)


handel: albo nie mozesz awansowac albo wszystko stracisz co wystawiles
na 99,99% nie ma zadnej zmiany surowcow "w locie"

jerzys

Nierejestrowany

5

Monday, 05.01.2015, 16:38

furion, daj link do siebie
na pewno znajdzie sie samarytanin ktory Ci wysle info o ataku :)

6

Monday, 05.01.2015, 22:47

E tam na razie podziękuje jestem w epoce 2 i chce się pobudować jeszcze w spokoju.
Tak się zastanawiam czy przed końcem eventu lecieć do 3 epoki? Czy też będzie to samobójstwo bohater ma dopiero 6 lvl. Surki w E2 nie brak stawiam wszystko bez problemu i tak w czwartek wieczorem ewentualnie piątek bez problemu wskoczyłbym do E3. Tylko czy to ma sens bo gram raptem tydzień.

jerzys

Nierejestrowany

7

Wednesday, 07.01.2015, 10:56

jesli dasz rade - skacz

surki wszedzie duzo jak jestes aktywny

tylko lvl 6 raczej nie zrobi bosów

8

Wednesday, 07.01.2015, 15:12

Bohatera expie na rexach i jeszcze ostatniego bossa nie ubiłem ( Seteh ) ale myślę, że w piątek padnie jak obrona podskoczy, a e3 to zobaczymy.

9

Monday, 04.05.2015, 17:43

Nie chce tworzyć nowego tematu więc napisze w swoim starym.

Obecnie nie mam premki i maksymalnie mogę trenować 5 jednostek. Moje pytanie brzmi czy to jest bug czy też ludzie bez premki mają tak pod górkę? Chodzi mi o 1epoke.

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Monday, 04.05.2015, 18:49

wszyscy tak maja co nie maja pramki :) i w kazdej epoce :)