You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, January 2nd 2015, 5:45pm

Oblężenie i nowe pytaie odnośnie handlu 5.1.15r

Czym można samemu odwołać oblężenie, które ja założyłem bo nie widzę takiej możliwości w grze, a na forum nie mogę się doczytać czy taka opcja jest?

This post has been edited 1 times, last edit by "Furion" (Jan 5th 2015, 3:43pm)

2

Friday, January 2nd 2015, 6:54pm

nie można odwołać oblężenia

3

Monday, January 5th 2015, 3:46pm

Dzięki za info.

Żeby nie tworzyć nowego tematu zadam tutaj pytanko.

Jeżeli wystawiłem surowce na handel i chce lecieć do nowej epoki to co się stanie? Nie będę mógł iść do nowej epoki dopóki nie anuluje oferty, surowce przepadną czy też zamienią się na najmniej warty surowiec z kolejnej epoki?

Drugie pytanie czy jak kogoś atakuje to ta osoba dostaje o tym informacje, że moja armia idzie do niego w Centrum dowodzenia lub innym miejscu?

jerzys

Unregistered

4

Monday, January 5th 2015, 4:37pm

jak ktos jest atakowany to:
dostaje wiadomosc ze wyszedl wlasnie atak, od kogo, kiedy dojdzie

na czerwono widzi to w oknie danej wsi (odliczanie w dol)

handel: albo nie mozesz awansowac albo wszystko stracisz co wystawiles
na 99,99% nie ma zadnej zmiany surowcow "w locie"

jerzys

Unregistered

5

Monday, January 5th 2015, 4:38pm

furion, daj link do siebie
na pewno znajdzie sie samarytanin ktory Ci wysle info o ataku :)

6

Monday, January 5th 2015, 10:47pm

E tam na razie podziękuje jestem w epoce 2 i chce się pobudować jeszcze w spokoju.
Tak się zastanawiam czy przed końcem eventu lecieć do 3 epoki? Czy też będzie to samobójstwo bohater ma dopiero 6 lvl. Surki w E2 nie brak stawiam wszystko bez problemu i tak w czwartek wieczorem ewentualnie piątek bez problemu wskoczyłbym do E3. Tylko czy to ma sens bo gram raptem tydzień.

jerzys

Unregistered

7

Wednesday, January 7th 2015, 10:56am

jesli dasz rade - skacz

surki wszedzie duzo jak jestes aktywny

tylko lvl 6 raczej nie zrobi bosów

8

Wednesday, January 7th 2015, 3:12pm

Bohatera expie na rexach i jeszcze ostatniego bossa nie ubiłem ( Seteh ) ale myślę, że w piątek padnie jak obrona podskoczy, a e3 to zobaczymy.

9

Monday, May 4th 2015, 5:43pm

Nie chce tworzyć nowego tematu więc napisze w swoim starym.

Obecnie nie mam premki i maksymalnie mogę trenować 5 jednostek. Moje pytanie brzmi czy to jest bug czy też ludzie bez premki mają tak pod górkę? Chodzi mi o 1epoke.

Spiryt35

Professional

• Send private message

10

Monday, May 4th 2015, 6:49pm

wszyscy tak maja co nie maja pramki :) i w kazdej epoce :)