Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

VeiN

Moderator

  • "VeiN" started this thread

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Friday, 11.07.2008, 15:51

Z okazji końca alfy :D

Proponuję zorganizowanie "ustawionych" oblegów klan na klan - tak aby w miarę szanse między walczącymi klanami były wyrównane, im większe potyczki tym lepiej :D. Zobaczymy na co stać tą grę pod tym kątem :) Nie ważne czy to zaprzyjaźniony klan :D.

Mój klan już planuje takie wydarzenie, fakt nie będzie ono z najwyższej półki, ale spotka się łącznie 7 graczy :). Linka wrzucę pewno w niedzielę, bo planujemy obleg na sobotę. Dołączcie się do akcji "Obleg for fun :D"

Edit: można też spróbować atrakcyjną kombinację na czołówkę :D np. klan dyvida kontra kilka klanów (obleg różnych klanów na różne wiochy dyvida i jego klanowiczów :D)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "VeiN" (11.07.2008, 15:59)


Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Friday, 11.07.2008, 16:06

Ciekawy pomysł postaram się namówić klanowiczów na takie cosik :)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

3

Saturday, 12.07.2008, 12:18

Ja proponuje male turniej armii:)

Jutro ja z dyvidem sie sparingowac bede, jak ktos uwaza ze ma duza armie i chce rzucic wyzwanie wygranemu to zapraszam:D
Mysle ze najlepiej bedzie sie wpisywac i zrobimy to tak jesli beda chetni, ze w kolejnosci wpisow potyczki z wygranym poprzedniej walki (mysle tak coby jutro kolo 15 zaczac :)

4

Saturday, 12.07.2008, 17:37

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=cdf42ced62

tak na poczatek w obronie;p w nocy sie zacznie;)

5

Saturday, 12.07.2008, 17:43

hmm, ciekawa taktyka zastosowana przez agresora. Nielot bohater na czele armii :)

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Saturday, 12.07.2008, 18:09

Nielot bohater na czele armii
lotny to on był i taktyka na remis, ale lotnika z takim defem to bym na front nie wystawiał
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

7

Saturday, 12.07.2008, 19:53

A jakie sa reguły tych pojedynkow? Atakujacy jest poszkodowany, bo atakuje jedna armia, a broniacy ma 2 lub 3 w starozytnosc. To moze niech walcza osobno ze stolicy, a osobno armie z kolonii:D Moja stolica 15:31 Z mila checia z tocze z kims walke:)

8

Saturday, 12.07.2008, 21:00

Ja proponuje male turniej armii:)

Jutro ja z dyvidem sie sparingowac bede, jak ktos uwaza ze ma duza armie i chce rzucic wyzwanie wygranemu to zapraszam:D
Mysle ze najlepiej bedzie sie wpisywac i zrobimy to tak jesli beda chetni, ze w kolejnosci wpisow potyczki z wygranym poprzedniej walki (mysle tak coby jutro kolo 15 zaczac :)


jestesm za jakims sparingiem ale najlepiej obelgi bo tam mozna calym wojej isc a na ataki to tylko z 1 wiochy :(

9

Saturday, 12.07.2008, 22:23


Nielot bohater na czele armii
lotny to on był i taktyka na remis, ale lotnika z takim defem to bym na front nie wystawiał
Fakt moje niedopatrzenie. Ale heros padł jak kawka więc wziąłem za pewnik że to nielot :).

Co do sparingu to umówiłem się z Khaine że walczymy tylko najlepszymi armiami z jednej wioski. Mieliśmy jeszcze zrobic sparing samych herosow, ale to mija się z celem bo w 3 rundy nie będzie żadnego rozstrzygnięcia.

10

Saturday, 12.07.2008, 22:33

Oblegi o tyle mijaja sie z celem ze angazuja armie na 18h...do tego czasu to alfa moze sie skonczyc:P
Tak jak dyvid napisal, armie 1 vs 1 (po prostu zostawiamy w atakowanej wiosce tylko jedna armie jesli to my sie bronimy) inaczej to nie ma sensu:)

11

Saturday, 12.07.2008, 23:06

Dla mnie wlasnie obleg powinien wygladac tak, ze Atakuje tylu ile nam lev budynku pozwala. I broni tez (a nie jakies smieszne walki podczas najazdu). Powinno byc ze jak masz mozliwosc dolaczenia 3 sojusznikow w obronie to max 3 armie dochodza do twojej wioski nawet gdyby to mialy byc twoje.

12

Sunday, 13.07.2008, 14:23

Kurde ja bym se powalczyl ale mam pewne problemy na chacie:/

jak coś to przychodźcie do
STOLICA
Sodoma poziom 4

Współrzędne [ 43 : 86 ]

tylko dwie armie siedza;p

13

Sunday, 13.07.2008, 14:31

Ja sie przejde, o ile wygram bo to nie jest pewne...za 45 minut bedzie wynik starcia mojej najlepszej armii z najlepsza dyvida (chyba dwie najsilniejsze armie w grze, ale jesli ktos uwaza inaczej to zapraszam do testu:D)

15

Sunday, 13.07.2008, 15:29

Graty. Rozniosłeś mnie bez mydła. Masówka rządzi :)

16

Sunday, 13.07.2008, 16:18

340 prockow? o kutwa, ile Ty masz tartakow i ktory poziom? ;p

17

Sunday, 13.07.2008, 16:20

9 na 17lvl z czego 6 z bonusami:)
Generalnie nie liczac stajni i klejnotow to we wszystkich wioskach mam wszystkie kopalnie na 12+:D

18

Sunday, 13.07.2008, 19:00

Ja pier...OLE. Masakra. Ale zes teren znalaz.
No to maja teraz malkatenci odpowiedz na to jak Hoplici jada procarzy. SZKOOOOKKKK
Fart ze miales taki w zasiegu czy ktos ci pokazal, czy tez poprostu trafiles???????????????
M A S A K R A

19

Sunday, 13.07.2008, 19:39

Zanim zakladalem 3 wioche rozwinalem sobie kartografie i stolice na 3 poziom, i potem szukalem - byl w zasiegu:)

20

Sunday, 13.07.2008, 20:12

Hehe no ostro;) Mnie też zjechal a nie bylem w komplecie;p Chociaz fakt nie idzie tego pokonać. Na tą ere podejrzewalem ze stajnie sa bardziej przydatne, a tu drewno zaskakuje nono, chociaz to to chyba jako trzecia kolonia, jako pierwsza cos pod zelazo i krysztaly;p No to juz jest plan na next ere;) Chyba nikt sie nie spodziewal takiej choloty