Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 11.01.2015, 14:37

Bloodrunner, sławek2200 - wycofany.

ID 27207
Login Krool
Postać Bloodrunner

ID 46878
Login slawek2200
Postać sławek2200

Pushing na ok. 22 000.

Po 14 dni.


Bob miesza.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (11.01.2015, 15:40)


2

Sunday, 11.01.2015, 14:50

Można wiedzieć za co ?

3

Sunday, 11.01.2015, 14:54

Bloodrunner - chciałem się grzecznie zapytać co takiego zrobiłem ?

4

Sunday, 11.01.2015, 15:01

No ja też bym chciał wiedzieć za co?
Przez ostatnie 30dni wydałem ponad 200k PH na wszystko co zdołałem kupić zeby przetopić na surke do Boba
Więc o co chodzi?

5

Sunday, 11.01.2015, 15:07

O te FEH i URy kupione za 10x więcej niż są warte.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


6

Sunday, 11.01.2015, 15:19

kupiłem je w ostatnim dniu boba (wtedy wartość ma inne imię) a o ile dobrze pamiętam moja oferta nie była jedyna ani pierwsza w związku z tym był jeszcze ktoś kto był gotów zapłacić za nie tyle

Kilak dni wszczesniej kupiłem ok 1k FEH za ponad 13k PH, i chyba 800UR za 12K PH
i to nikogo nie dziwiło

7

Sunday, 11.01.2015, 15:39

Pierwsza aukcja miała jedno przebicie, w drugiej była tylko twoja oferta - przy takim przebiciu (2 razy więcej niż średnia cena run podczas boba) wygląda to przynajmniej podejrzanie.

Przyjmuje jednak argumentacja i wierzę, że nie był to celowy push. Dlatego też cofam bana, ale proszę nie kupujcie przedmiotów z takim przebiciem (i zwracam się tutaj do wszystkich czytających) nawet podczas boba - sami sobie robicie problemy.

Potraktujcie to jako ostrzeżenie ;)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0