You are not logged in.

[nie bug] urlop

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, May 30th 2008, 11:01am

urlop

hejka
wlasnie mialem wrzucic urlop bo na 4 dni wyejzdzam
fajnie ze NIE przewidzieliscie tego i nie dziala tak jak nie dzialalo usuwanie postaci i jak wroce bede miec totalnie zlootowane konto i martwego bohatera.. zyc nie umierac ;///

Czy w zwiazku z tym moznaby przedluzyc czas ochrony o pare dni? Najlepiej do po dniu dziecka :)))
Bo serio wracac do zgruzowanej wiochy ...

This post has been edited 1 times, last edit by "EkunA" (May 30th 2008, 11:11am)


Konrad

Administrator

Posts: 1,259

Location: Dark Portal

  • Send private message

2

Friday, May 30th 2008, 11:11am

Niektórzy zapominają że to wersja alpha. Z tym że nie wiem czy to fajnie.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Friday, May 30th 2008, 11:12am

Konrad przeciez nie rzucam bluzgami ani nic w tym guscie. A to ze sie angazuje w gry jak w nie gram to ja tak mam od malenkosci :)
Wiem ze wersja alfa ale po prostu na takie konto nie ma sensu wracac a gierka mi sie cholernie spodobala :D

Konrad

Administrator

Posts: 1,259

Location: Dark Portal

  • Send private message

4

Friday, May 30th 2008, 11:14am

Surowce i tak by ci nie przyrastały, a bohatera wskrzesisz za darmo bez posągu bohatera, więc nie widzę różnicy ;)
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker