Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

jerzys

Nierejestrowany

1

Monday, 16.02.2015, 12:06

propozycje zmian: konta bez premium oraz naloty

Bez premium nie da się grać.
Myśle, że każdy się zgodzi.
Naloty są złe. Też na pewno każdy się zgodzi.

Propozycja zmian:
- dla kont bez premium:
--- widoczność wszystkich wiosek innych graczy
--- możliwość kolejkowania jednostek jak gracze z premium
--- wydobycie we wsiach zmniejszone do 10%
--- brak możliwości zakładania oblężeń i robienia nalotów


- dla nalotów:
--- heros, który ma ujemne punkty doświadczenia nie może wykonywać nalotów.

Sam pamiętam ile wykonałem nalotów mając herosa "z minusem", takie coś nie powinno być możliwe.

W sumie w/w zmiany na pewno zaowocują tym, że nalotów będzie na serwerach mniej.
Na t1 jestem w grupie osób, które wykonują najwięcej nalotów, mam nadzieję, że koledzy z wrogich klanów docenią w/w propozycje i zamiast zwyczajowego hate'a wyrażą swoje poparcie. :-)

2

Monday, 16.02.2015, 13:04

miałem nie pisać to wymaga odpowiedzi

zabrakło Ci kasy na obsługiwanie kont służących do bombardowania :?: to Twój problem zabawa kosztuje jak jej nie masz to po zasiłek idź do opieki społecznej
heros z ujemnym nie może a dlaczego czy to inny heros niż pozostali :?:


napisałem już poprzednio wykorzystujesz tylko 1 fakt i dzięki temu masz przewagę nad pozostałymi graczami oni maja wioski i chcą je rozbudowywać Ty ich nie masz
i dlatego burzysz innym - jeden nieudacznik przeciwko całemu serwerowi-piszę jeden bo Ci pozostali to Twoje klony zwane przez administracje multikontami ;)


wyjścia są 2:
-olać grę i iść na urlop co zrobiło już kilka z Twoich "ofiar"bombardowań i to chyba najrozsądniejsze wyjście baw się z tymi co chcą być na 1 wiosce bombarduj co chcesz kogo chcesz a gra szybko będzie podążała do likwidacji -te konta które przebywają na urlopach nic nie dają do utrzymania gry a to strata dla właścicieli :)


-zlikwidować możliwość bombardowania z wioski zwanej stolica chcesz bombardować zbuduj sobie wioskę pod bombki -nie będzie miała ochrony stolicy-nie będzie wykorzystywała bonusów stolicznych-będzie można ja bombardować jak inna wioskę -to takie proste rozwiązanie ale moim zdaniem nie realne


podsumowując ;
bombardowania są złe ale są i tego nic nie zmieni dopóki będzie grał jerzys
wnioski:
urlopy dopóki właściciele nie dostana po pupach finansowo i zbanują jerzysa za multikonta :rotfl: oczywiście to żart, a może i nie :love: :rotfl:

3

Monday, 16.02.2015, 13:18

Po co pisać infa tego rodzaju? To wewnętrzna frustracja, że gra nie funkcjonuje zgodnie z własnym "widzimisie", czy jakiś osobisty kompleks? Jest możliwość nalotów to się z niego korzysta. Jerzys zaproponował pewne zmiany, a Ty wyskakujesz z durnymi oskarżeniami na temat multikont i braku kasy.
Mam wrażenie, że niektórzy nie potrafią z dystansem podejść do pewnych spraw a szczególnie do gier online, ewentualnie nie dorośli po prostu do pewnych tematów.
Nie można normalnie odpowiedzieć np. że pomysł je do d...... lub jest ok ale itp.

jerzys

Nierejestrowany

4

Monday, 16.02.2015, 13:24

Morfeusz ale Ty kompletnie nie zrozumiałeś o czym ja napisałem ...

Jeśli nie jesteś czegoś pewien, czegoś nie rozumiesz, to przecież możesz zapytać, prawda?
Po co od razu jad wylewać i udowadniać że kompletnie nie rozumiesz...

Zabrakło mi kasy i dlatego chce zeby konta bez kasy nie mogły bombić ... :-)
Edit: to chyba bym chciał odwrotnie wtedy? pomyśl.

A co do insynuacji: nie życzę sobie takich insynuacji.
Mylisz mnie chyba z Twoimi kolegami z koalicji.


A co do bombardowania ze wsi: rok temu mialem sliczną wies bombową i robiłem z niej dużo nalotów. i nie było z tym żadnego problemu, wies ani razu nie została zbombardowana.
Tylko to trzeba umieć a nie tylko jad wylewać.

Bardzo proszę innych przedstawicieli KRK / ZUli o przeczytanie moich propozycji.
Z trochę większą uwagą niż Morfeusz to zrobił. :-)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "jerzys" (16.02.2015, 13:30)


5

Monday, 16.02.2015, 13:26

nie zabieraj głosu chłopczyku jak nie wiadomo kim jesteś podaj nick wstydzisz się go to mordka w kubeł z nieznajomymi mi tchórzami nie dyskutuje buziaki :rotfl:

jerzys

Nierejestrowany

6

Monday, 16.02.2015, 13:29

oj Morfeusz Morfeusz ...

Facet zdecydowanie pełnoletni (potrójnie ? poczwórnie ?) a dyskusje sprowadza do poziomu takiego trochę przedszkolnego...
Szkoda

Tym bardziej że pora wczesna więc raczej promili jeszcze nie masz.

7

Monday, 16.02.2015, 13:31

golas jesteś jerzy to fakt nie stać Cie na utrzymanie tych kilku kont :?: napisz pożyczę Ci na premkę :rotfl: :love:od rana chlam browarek :rotfl: niech jakieś badziewia nie pisza chowając sie pod ukrytymi nickami :rotfl:

jerzys

Nierejestrowany

8

Monday, 16.02.2015, 13:35

golas jesteś jerzy to fakt nie stać Cie na utrzymanie tych kilku kont napisz pożyczę Ci na premkę od rana chlam browarek niech jakieś badziewia nie pisza chowając sie pod ukrytymi nickami



no to wszystko jasne.
A wiadomo: piłeś = nie graj / nie pisz

Edit:
Ale szczerej oferty pomocy nie należy odrzucać.
Numer konta:
70 1020 1013 0000 0102 0002 6526

Wpłacaj, każdy grosz się przyda

9

Monday, 16.02.2015, 13:43

:rotfl: :rotfl: :rotfl: tym żebrakom nie wysłał bym ani zeta :rotfl: :rotfl: :rotfl:

10

Monday, 16.02.2015, 14:14

nie zabieraj głosu chłopczyku jak nie wiadomo kim jesteś podaj nick wstydzisz się go to mordka w kubeł z nieznajomymi mi tchórzami nie dyskutuje buziaki :rotfl:
Jeżeli ten tekst był do mnie to dodaj cztery litery i będziesz miał mój nick w grze. Chociaż jak widać po Twoich tekstach to pewnie już z dwiema będziesz miał problem. I jeżeli piszesz takie durnoty po jednym browarku to przerzuć się na soczek, bo jak widać nie dla Ciebie tematy dla dorosłych facetów. Pić to trzeba umieć, albo dojrzeć a nie zaczynać w wieku 12 lat.

11

Monday, 16.02.2015, 14:21

:rotfl: :rotfl: :rotfl: ja mam synku dodawać :?: leszczyku mózgu szkoda :rotfl: odezwało się jedno multi jurka :love: buba hahahahahah :rotfl:

12

Monday, 16.02.2015, 19:23

no jak nikt nie ma zdania w temacie tz albo temat do kosza albo mało zrozumiały jaki cel itd
zabrał głos tylko chyba Twój klon bo jak nazwać grajka co po 3 latach przypomina sobie o koncie nadaje nowy nick na forum dla mnie sprawa prosta macie passy do konta i teraz próbujecie wstawić tam kogoś nie będę dalej tłumaczył bo tego tylko debil nie kuma graj sobie tam ja mam to w ..........ale nie odzywaj się za niego bo po co koło dupy sobie robić a nóż ktoś prosi o sprawdzenie a nóż się pomylisz jak koleżka i głupio wyjdzie ;)
teraz wróćmy do tematu:
bez premium nie da się grać-da się wielu tak gra

po co graczowi podgląd wiosek innego gracza ,oraz możliwość kolejkowania jednostek jeżeli za to zabierasz surowce i możliwości nalotów i oblegów :rotfl:
to po .........ma grać bo Tobie przeszkadza :?: to usuń /oddaj takie konta do kasacji jak basio blachowski itd a nie zaśmiecasz nimi tylko grę :rotfl:


już DG zabrałeś możliwość szpiegowania i ukarałeś grających tam bo ktoś robił osadników i biednego jurka blokował a to bardzo upierdliwe dla Ciebie było :rotfl:

co ma hreos z ujemnym expem do bombardowania i dlaczego nie powinien bombardować :?: tu odpowiedz jest jedna gówno ma to Twoja fanaberia :rotfl:

jerzys

Nierejestrowany

13

Monday, 16.02.2015, 19:28

Morfeusz, Ty chyba masz coś nie pokolei, naprawde.

14

Monday, 23.02.2015, 18:28

dobra dobra Panowie bo zeszliśmy z tematu ;)

-zlikwidować możliwość bombardowania z wioski zwanej stolica chcesz bombardować zbuduj sobie wioskę pod bombki -nie będzie miała ochrony stolicy-nie będzie wykorzystywała bonusów stolicznych-będzie można ja bombardować jak inna wioskę -to takie proste rozwiązanie ale moim zdaniem nie realne



ten pomysł jest BARDZO KONKRETNY i uważam że powinien być jak najszybciej wdrożony by ci co nie chcą grać nie psuli tej gry innym,
a za razem nie robili STRAT MATERIALNYCH w postaci rezygnujących z gry ''premiowiczów'' właśnie dzięki takim ''bombowym stolicom''


tyle w temacie i mam nadzieję, że administracja potraktuje tą podpowiedź Morfeusza poważanie jeśli nie chcą stracić w pewnej chwili reszty graczy, która pozostała przynajmniej na T2..... ;(

jerzys

Nierejestrowany

15

Tuesday, 24.02.2015, 08:04

Czyli jak się jakiemuś graczowi zabierze wszystkie wsie to ryzyko ze nas zbombi spada do zera

bardzo konkretny i bardzo zły pomysł


EDIT:
Dodatkowo:
oblegi też psują grę. Ludzie przez to odchodzą!!!!


ALe to nic. z tego co pamietam najbardziej gre psują ataki. Sam wielu graczy poslalem na emeryturę, regularne rozwalanie armii odebrało im chęc do gry ...

zakażmy ataków !

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "jerzys" (24.02.2015, 08:18)


16

Tuesday, 24.02.2015, 11:17

po powinni wprowadzić że jak gracz nie ma na przykład 5 wiosek to zero oblęgów na niego a co do nalotów to powino być tak że jak zrobiło się nalot to stolica powina być traktowana jak zwykła wioska i wszyscy by grali i nikt by nie robił nalotów bo stolice jego zaraz by była wyzerowana :rotfl:

17

Tuesday, 24.03.2015, 22:51

Akurat premium w tej grze jest jest dość tanie w porównaniu do innych gier przeglądarkowych, lecz zgodzę się bez premium nie zabawy.
Naloty to chyba jedyna forma zabawy ( czytaj trollu ) w tej grzę, bo cóż atakowanie pustych graczy lub budowanie budynku na miesiąc nie jest zbyt ciekawe.

jerzys

Nierejestrowany

18

Wednesday, 25.03.2015, 08:46

Dokładnie, teraz jest tak:
w stolicy lub lotce kumulacja, nie do ruszenia, bo bob 45 pozwala wsie rozbudować tak że kumulacja 5-6 armii jest nie do ruszenia
poziomy spichlerzy pozwalają nie logować się przez 1-2 dni i nic nie wystaje

wiec naloty na wsie są jedyną opcją ruszenia gracza "półaktywnego"

półaktywni się bronią blokując lotki aktywnym, żeby im mobilność ograniczyć


lekarstwo:
możliwość atakowania graczy BEZ PREMIUM którzy nie logowali się od 7 dni
również DG i również zbanowanych

to spowoduje że aktywni nie będą mieli czasu szarpać polaktywnych bo skupią się na farmieniu nieaktywnych

i wszyscy będą zadowoleni :-)

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Wednesday, 25.03.2015, 12:46

a ja sie nie zgodze z tym atakowaniem graczy w DG. Po to ktos sobie wzioł ustrój aby sobie spokojnie grać, A nie że wymyslicie sobie że jak przez 7 dni sie nie zaloguje to można atakowac, co do zbanowanych to myslałem że nie moga sie logowac 8|

jerzys

Nierejestrowany

20

Wednesday, 25.03.2015, 13:26

dobra, to zamiast 7 dni = 30
albo 60
albo równy rok
jak się DG równy rok nie loguje - można bić
tak lepiej?


zbanowani: wazne ze sie nie logują od X czasu, dlaczego się nie logują to inna sprawa ...