You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, March 24th 2015, 1:11pm

Mahmud Ahmedineżad, GERGOSZ

ID 3040
Postać Mahmud Ahmedineżad

ID 5853
Postać GERGOSZ

Zasiadanie + recydywa, po 14 dni.

Następnym razem będzie ban stały.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


2

Monday, March 30th 2015, 7:12pm

Po rozmowie z graczami zdecydowałem się skrócić karę do 7 dni, niemniej przy kolejnym złamaniu regulaminu z ich strony będę karać surowo.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


3

Monday, March 30th 2015, 9:29pm

czyli akurat skorzystają z boba ???? i to ma być kara???

4

Monday, March 30th 2015, 9:37pm

Jaja ze hej
Pamiętam jak że 3 lata temu dostałem za zasiadanie miesiąc

I nawet rozmowa i wyjaśnienia nić nie pomogły
Jest sprawiedliwość po chu.. .
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

MELON

Beginner

Posts: 34

Location: Poznań

  • Send private message

5

Monday, March 30th 2015, 9:37pm

to są jakies jaja nie gra, nie zgadzam się na skrócenie kary ,płacę premium i nie zgadzam się , stracicie reszte graczy za takie zachowania admina ,dla mnie to nie dopuszczalne, kombinatorzy są a nie normalni gracze ale macie to w d..... tak jak nas pozostałych graczy

6

Monday, March 30th 2015, 9:51pm

Szkoda gadać, nawet nie można skargi napisać na operatora bo nie ma komu :(
T2 - Cichy

7

Monday, March 30th 2015, 9:55pm

komedia jakaś ... po rozmowie z graczami .... hehehe

to może porozmawiajmy bo przydałoby się trochę dobrego, niespotykanego dropa, kupy siana na boba i takie tam...

skoro są bany za takie nieuczciwe granie to niech mają za to karę a nie tak będziemy pobłażać, przecież to złamanie regulaminu?? prawda?

to ja też nie zapłacę więcej takiej niesprawiedliwej grze ani grosza i proszę sobie sprawdzić że jestem regularnym płatnikiem premium już kilka lat!!!!!
czuję się oszukany!!!!!!!!

MELON

Beginner

Posts: 34

Location: Poznań

  • Send private message

8

Monday, March 30th 2015, 9:58pm

dokładnie , ja też się czuje oszukany i to na maxa

Spiryt35

Professional

Posts: 833

Location: Libiąż

  • Send private message

9

Monday, March 30th 2015, 10:01pm

a tak z ciekawości jakie mieli argumenty ??

Bo patrząc troszke niżej Siks za zasiadanie dostał 5 dni a tu jest to drugi raz i na dodatek recydywa i ban po 7 dni !!!

Za drugim razem sie dostaje wieksza kare a za trzeci raz ban satły :) co z zasadami gry, czyżby był nic nie warty !!

10

Monday, March 30th 2015, 10:02pm

o to cała świetna gra TE, tyle lat się przyglądałem z boku na to wszystko,
od samego początku jedni mogli wałować do bólu i ru...ć w d..e innych a znowu inni byli za te same rzeczy srogo karani łącznie z banami stałymi nigdy nieodwieszonymi...

żądamy bana stałego dla obu panów po bobie!!!!!!!!!!


grube przegięcie!!!!

11

Monday, March 30th 2015, 10:11pm

ile trzeba zaplacic siana i komu zeby kara zostala skrocona? :D

12

Monday, March 30th 2015, 10:15pm

widzę że nasz kolega się wstawił za przekrętasami
''Hiena1
Wednesday, 25.03.2015, 08:55''

ciekawe co tam naskrobał na tym privie ?


kpina na całego, jeśli nie dostaną bana to raczej kasuje konto i nie zapłace więcej ani grosza bo to nie ma sensu... :cursing:

13

Monday, March 30th 2015, 10:25pm

kasowanie konta portwa miesiac - juz chyba lepiej poprosic o ban staly i z bani :D

i chyba bedzie to dobre rozwiazanie... - ja tu juz nic nie ugram w tej grze - zero rozwoju - odbijam sie od sciany - wiec i cisnienie na nia mniejsze...

14

Monday, March 30th 2015, 11:21pm

Człowiek chce być dobry, stara się zrozumieć graczy, a tutaj dostaje po głowie :/

Zasiadanie było sporadyczne, dlatego zgodziłem się na zmniejszenie wymiaru kary, ale pod warunkiem, że jak chłopaki jeszcze raz coś przeskrobią to pewnie i na stałym się skończy.

Skargę możecie składać do Adminów.

Temat zamykam zgodnie z regulaminem.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


15

Tuesday, March 31st 2015, 9:07am

W związku z odwołaniami od decyzji operatora:

1. zgadzam się że nie było to stałe ale
2. proceder trwał od bardzo dawna

dlatego przedłużam bana o 30 dni licząc od dziś.

Pozdrawiam
SM
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker