Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 31.03.2015, 16:57

Gdzie mój post oszuści!!!!

pytam się dlaczego skasowaliście??

bolało że ktoś szczerze prawdę napisał jak nas zwałowaliście na sprawie bana:
[ ZASIADANIE ] Mahmud Ahmedineżad, GERGOSZ

na boba daliście się panom podbudować a że głośno to po bobie znów ban

i co z tego jak juz się pobudowało towarzystwo ?????


śmieszni jesteście!!!!

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 31.03.2015, 18:21

nie wiem tylko dlaczego zostali odblokowani wczesniej !!!
Jak bana dostali 24 marca o 13:11 na 7 dni, więc ban powinien trwac do 31 marca do 13:11 !!!
A z tego co widze po 9:00 rano dostali dodatkowe 30 dni więc nie powinni byli grac w ogóle !!
Wiec prosze mi wyjasnic dlaczego zostali odbanowani wcześniej bo jeszcze umię liczyc ile to jest 24+7 =31 !!!
dlatego powinni miec wszystko cofniete co wybudowali !!! aby było to sprawiedliwe co do bana jakiego dostali.

3

Tuesday, 31.03.2015, 18:35

odblokowani byli już wczoraj wieczorem ;) takie to buty.. i jeszcze mi tu piszą że niby czego ja chcę od nich.. żałosne
że niby ja próbuje szantażować i żebym skończył grę ;) hahahaha

ciekawe kto jest właścicielem tej inwestycji, chętnie bym z nim porozmawiał, bo na pewno nie cieszyłby się z takiego traktowania swoich klientów :(

i jeszcze po całej sprawie pisze mi muhamed na privie żebym ''dupy nie spinał bo nie ma sprawiedliwości'' .... prostak jeden... dałbym mu bana na stałe bez gadania chociażby za te zuchwałe chamstwo

4

Tuesday, 31.03.2015, 20:31

Cytat

Zasiadanie było sporadyczne, dlatego zgodziłem się na zmniejszenie wymiaru kary, ale pod warunkiem, że jak chłopaki jeszcze raz coś przeskrobią to pewnie i na stałym się skończy.
wg KruczoCzarny

Cytat

2. proceder trwał od bardzo dawna
wg SushiMaker

czyż to nie śmieszne??? kogo chcecie oszukać?? nie jesteśmy dziećmi...

tylko konkretny ban dla kombinatorów może być wyjściem z twarzą z tej sytuacji, wcale nie zdziwiłbym sie jeśli to multikonto...proponuje przyjrzeć się logom i sprawdzić miejsca IP użytego do logowań

5

Wednesday, 01.04.2015, 11:52

Sushi wszystko wyjaśnił w ostatnim poście, nie widzę powodów by temat ciągnąć dalej.

Chłopaki dostali od razu bana na 30 dni, także z boba chyba nie zdążyli skorzystać.

Od siebie tylko dodam, że chciałem być wyrozumiały, to zostałem przez Was prawie że "zlinczowany". Więcej tego błędu nie zrobię ;)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


jerzys

Nierejestrowany

6

Wednesday, 01.04.2015, 16:45

a może wprowadzić nową "karę" ?

"zakaz brania udziału w najbliższym bobie"

lepsze niz ban 30 dni, bo po tym juz mozna nie wrocic

7

Wednesday, 01.04.2015, 17:21

nie wiem tylko dlaczego zostali odblokowani wczesniej !!!
Jak bana dostali 24 marca o 13:11 na 7 dni, więc ban powinien trwac do 31 marca do 13:11 !!!
A z tego co widze po 9:00 rano dostali dodatkowe 30 dni więc nie powinni byli grac w ogóle !!
Wiec prosze mi wyjasnic dlaczego zostali odbanowani wcześniej bo jeszcze umię liczyc ile to jest 24+7 =31 !!!
dlatego powinni miec wszystko cofniete co wybudowali !!! aby było to sprawiedliwe co do bana jakiego dostali.



a ja widzę że jesteście nam jeszcze winni wytłumaczenie tego co Spiryt pisał, czy też nie ma w tym kłopotu?? Myli się czy jak??? Nie sądzę...

8

Wednesday, 01.04.2015, 17:32

Kruczoczarny powinien posypac glowe popiolem - ale zamiast tego ciagle wmawia nam ze staral sie byc "wyrozumialy" - ale w uzasadnieniu swojej decyzji napisal ze "zasiadanie bylo sporadyczne" - otorz Twoi zwierzchnicy sprawdzili otorz nie bylo to "sporadyczne zasiadanie tylko proceder trwal od dawna...
Jestes sedzia a zachowujesz sie jak polityk z wiejskiej - bronisz przegranej sprawy z twardymi dowodami - ok rozumiemy ze nie popelnisz juz tego bledu - ale wyrzadzone szkody - czyli dopuszczenie winowajcow do boba zostalo nienaprawione - ban - przedluzony nic nie da - goscie juz sie nachapali bonusem

btw po banie - uaktywnil sie gracz ktory w tym klanie od roku prawie byl nie aktywny - pewnie tez ma to zwiazek z ta sprawa - szczegoly - o ile ktos tym jest zainteresowany podam na PRV

9

Thursday, 02.04.2015, 21:36

Przepraszam wszelkie osoby, które zostały dotknięte tym incydentem - jak już wspomniałem, więcej wyrozumiały nie będę :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


10

Tuesday, 07.04.2015, 10:59

A może trochę kultury osobistej by się co poniektórym przydało, bo pieniactwa to macie ze 120%!!!
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

11

Wednesday, 15.04.2015, 20:56

to dlaczego odblokowaliście ich przed czasem??? sami jesteście niekulturalni a czego oczekujecie w zamian??? miło by wam było jakby ktoś was oszukiwał? przecież tu sprawa owszem gry ale i naszych pieniędzy, które w nią inwestujemy.
Panie jak mi się przedstawiłeś na PRIV pouczając mnie (chyba że źle zrozumiałem) - właścicielu, nie wstyd Ci zatem??? Piszesz że to niby ja chamski jestem bo chcę sprawiedliwości? Głupio Ci?

12

Wednesday, 15.04.2015, 21:03

juz nie wspomnę o kasowaniu niewygodnego posta....


PS.
w innych grach, kulturalni ludzie przepraszają graczy za swoje błędy i niedociągnięcia gratisami a tu widać gdzie nas macie skoro nawet nie wyjaśniliście sprawy...

ale żeby nie było niejasności, NIE LICZYMY NA TO ! chciałem tylko wspomnieć jak jest i jak to wygląda z naszej strony

13

Wednesday, 15.04.2015, 22:07

ENGY, wszystko wyjaśniliśmy z Sushim w swoich postach. Wystarczy je przeczytać, nic więcej nie mamy do dodania.

Temat zamykam.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0