Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 07.04.2015, 12:51

bob na nowy rok

witam wszystkich mam taki pomysł może by wprowadzić boba co roku 5 lvl wyżej wtedy każdy by korzystał z boba nie tylko ci co mają tyły ale i ci co mają stolice na maxa bo teraz jest bob co kwartał czyli słabsi zrobią na 45 lvl a i tak nie dogonią tych co mają stolice na 60 lvl a tak to bob na nowy rok będzie do 50 lvl i co roku 5 lvl wyżej

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 07.04.2015, 13:06

ale ten bob nie był zrobiony aby dogonic graczy co maja wiekszy poziom wiosek tylko aby słabsi mogli dojsc do jakiegos poziomu, zeby mogli jakos walczyc.

A potem niech tak samo buduja wioski za 100% surowców. Chcielibyscie aby wszystko ładnie na tacy było podane a silniejszych zatrzymac i znowu by byli skrzywdzeni.

3

Tuesday, 07.04.2015, 13:32

heee

no własnie ci co bedą mieli np 60 lvl to za 2 lata tez będą mieli boba

jerzys

Nierejestrowany

4

Tuesday, 07.04.2015, 13:37

ja juz bym w bobach nic nie grzebał...


Zaznaczam, że wszystkie kopalnie w stolicy mam na 45+ i na zmianie jak chce koko skorzystałbym najbardziej

5

Tuesday, 07.04.2015, 13:45

tak tylko ze tych co są na 60 lal nie dogonisz wczesnej jak za 4 lata

jerzys

Nierejestrowany

6

Tuesday, 07.04.2015, 14:05

i nie jest to nic strasznego
oni (w wiekszości) cięzko pracowali żeby mieć 60

jakbym ich dogonił w 3 boby to nie było by to fair w stosunku do nich ...

poza tym jak ich w końcu dogonie to gra mi się znudzi a wole pograć 4 lata niż pół roku :-)






Ewentualnie (oceniam pod kątem sprawiedliwości i rozsądku wobec all graczy) można rozwać

Bob 31 03, 30 06 i 30 09 zawsze maks 45 lvl i 1 dzień

bob grudniowy kilka dni i np. co roku +5 lvl

Czyli przełom 2015/2016 bob do 50 lvl
Czyli przełom 2016/2017 bob do 55 lvl
itd.

To jest najrozsądniejsze, ale podkreślam, w głosowaniu byłbym przeciwny.
Zamiast +5 lvls co roku może być +1 albo +2

czyli np.:
Czyli przełom 2015/2016 bob do 47 lvl
Czyli przełom 2016/2017 bob do 49 lvl
itd.



tylko proszę mi tu fali hate'u nie wylewać
przy takim +2 moja stolica i tak z tego nie skorzysta :-(



Ale gdyby było takie +2 co roku to najsilniejszych by kusiło zeby nie budować tylko surke magazynować
a taki magazyn dla takiego misia jak ja to taki magazyn z miodkiem :-)
zaraz bym zaczął przez okienka zaglądać :)

7

Tuesday, 07.04.2015, 14:19

to wypośrodkujemy co roku 3 lvl

każdy wtedy bedzie zadowolony

8

Tuesday, 07.04.2015, 16:55

jak dla mnie to mogliby skrucić czas budowy bo buduje jeden poziom koło 7 dni miesiąc wystawie 5 poz to troche mało kosz może być suki taki jak jest tylko zmniejszyć czas

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Tuesday, 07.04.2015, 18:41

Oj panowie !!!

dali nam mozliwośc wybudowania sie do 45 poziomu kosztem silniejszych i Wam ciągle mało. Dać Wam dłoń to odrazu cała ręke byście chcieli.

Wybudowałes sie do 45 poziomu to prosze teraz się starac samodzielnie, aby podciągac budowe wyzej bez pomocy adminów. A nie zadne tam co rok o 3 czy 5 poziomów w minute i 20% kosztów.

Ja bym zostawił tak jak jest, bo jest dobrze. Tutaj chodzi aby Ci co przejda wyżej mogli podgoni na tych boba swoje wioski, aby miec szanse na jakąs równiejsza gre.

10

Tuesday, 07.04.2015, 18:47

Jestem przeciwny tym pomysłom, zostawcie już ten bob jaki jest do 45lvl i nie kombinujcie, i tak bobem do 45lvl gra się zachwiała... ci co lepiej sobie poradzili w różnych epokach grając niech będzie że 5 lat dostali po dupie.


chociaż raz jerzys napisał rozsądnie na początku wypowiedzi...

"oni (w wiekszości) cięzko pracowali żeby mieć 60" ale jeśli mowa o 6 epoce na T1 to nikt nie ma 60lvl, max to 59lvl (Wacek?) ale główny budynek bo kopalnie pod jednostki są grubo niżej, budynek główny może i wygląda wysoko bo ma 60 lvl (3 epoka?) i kłuje w oczy ale to nie znaczy że ma też kopalnie...

ale skoro już temat powstał to uważam że co kwartał do 45 lev i noworoczny 45lvl, albo noworoczny bob normalny już lepszy niż ten co 5lvl bo ci gracze we wszystkich epokach co mają kopalnie powyżej 45 zbudowane własnym wysiłkiem bez bobów znów będą pokrzywdzeni i to było by nie fair wobec nich... 5 lat gry, a po roku gry ci nowi/słabsi z nim się zrównają... nie powinno było być w ogóle bobów czy po kilku normalnych teraz ograniczony.

były już dwa boby do 45lvl, prawie większość graczy ma 45lvl w tej chwili - teraz sam się wysil jak inni a nie wyciągasz po więcej patrz post wyżej Spiryta bo to samo co myślę pisać nie będę..., niech będzie że połowa buduje dalej albo ci co już mieli przed bobem 45lvl i kilka budynków powyżej 45lvl, za rok wchodzi bob do 50lvl, a ci co nie budowali i zbierali surkę "bo może będzie lepszy bob" odskoczą bardzo daleko...

dlatego żeby nie było cyrków za rok, lamentów i płaczu i kolejnych odchodzących z gry niech SushiMaker zatwierdzi jaki będzie bob noworoczny na 100% ale na pewno do 45lvl będzie, bo jedni będą zbierać surkę a drudzy budować...

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "snaker" (07.04.2015, 19:12)


11

Tuesday, 07.04.2015, 19:38

mi chodzi skrucić czas budowy troche niech się buduje 1 dzień a nie 7 dni surka ta sama za chwile będe budował 2 tygodnie 1 poz to troche bez sęsu jest :rotfl: i nie chodzi mi o boby boby 45 poz jest super i takie mają być

12

Tuesday, 07.04.2015, 22:09

a ja proponuje max 20 lvl budynku i niech kazdy szuka sobie idelanych pół a potem sie o nie bije nie bede wydawal premki zeby moc sobie wyprodukowac te tysieczne armie kiedy ostatni wiekszy patch byl juz prawie 3 lata temu

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Wednesday, 08.04.2015, 06:39

kto Ci kazuje wydawac premke, graj bez premki, a co do 20 poziomu to żeś teraz walnął. Ciekawa by była gra co nie mozna by było sie rozwijać tylko siedziec na 20 poziomie nudy !!

jerzys

Nierejestrowany

14

Wednesday, 08.04.2015, 08:56

panowie, co do budowania szybkiego, wczoraj wybudowałem dwie kopalnie uranu 47 w minute każda

można ? można

Wiec proszę nie marudzić :-)

jerzys

Nierejestrowany

15

Wednesday, 08.04.2015, 09:09

Mnie to wkurza coś innego niż długi czas :
gnojki którzy blokują lotki

Rozumiem, aktywny gracz z zemsty blokuje mi lotkę, spoko, ma prawo. Poświęca surowce na osadnika lub herosa żeby blokować. Jego wybór.

Ale większość blokad lotek robią gracze nieaktywni , którzy logują się raz na dzień / dwa dni i wysyłają do szpiegowania herosów lvl 1 ubranych w "wolny" strój lub ewentualnie osadnika.

Gracz taki niczego w grze nie robi, nie expi, nawet nie wskrzesza głównego, tylko się loguje i blokuje lotki.

Admini powinni się tym zająć, i sprawdzać takie konta, bo najczęściej są to multi aktywnych graczy.
Wystarczy im sie zalogować raz na dwa dni z kafejki internetowej i skutecznie obrzydzać innym grę.
Może multi to nie jest (kiedyś te konta miały normalnych graczy) ale na pewno zasiadanie.

Jeszcze żeby te blokady czemuś służyły, może jakieś polowanie na mnie, jakiś atak, itp.
nie, chodzi tylko o to żeby złośliwie utrudnić grę, odebrać całą przyjemność, zmusić do urlopu.

mam wstępną listę takich blokujących kont i zbieram się do napisania oficjalnego donosu do adminów, blokowanie lotek nie jest zakazane, ale pewnie przy okazji wyjdą inne rzeczy.
Szkoda bo znikną pewnie farmy i może jakiś przeciwnik, ale co zrobić.

16

Friday, 10.04.2015, 09:38

2 kop uranu w minute

wszystko można ale dlaczego mamy mieć gorzej 5 lvl na rok każdy skorzysta

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "kokojambo" (10.04.2015, 09:48)


17

Friday, 10.04.2015, 09:45

poza tym ci co mają 60 lvl na pewno nie pracowali ciężko bo zrobili to na bobie i dlaczego my nie mamy ich dogonić przez taką samą gre tylko sie męczyć budowami po 9 dni 1 budynek ,jerzys się boi ze jego przegonią heee bo juz ma uran na 47

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Friday, 10.04.2015, 12:24

zauwaz że Ci co maja powyżej 45 poziomu to wszyscy sie musza męczyc aby cos wybudować.
I na pewno nie chodzi tu o to ze ktos sie boi ze go dogonisz !!

Tak tym co maja na 45 poziomie dac co roku 5 poziomów wiecej na minite i 20% surowców bo sie męcza a tym co maja np. 55 poziom to nic nie dawac bo oni sie nie mecza budujac. Pomysl troszkę zanim cos napiszesz.

Powinienes sie cieszyc że zrobili progresywnego boba i mogłeś sie podbudować kosztem silniejszych co nic nie skorzystali i tak mówiąc staneli w miejscu bo na tych poziomach troszke to juz kosztuje :)

19

Friday, 10.04.2015, 13:14

chodzi o to

zeby dogonić czołówkę co roku 5 to za jakis czas oni tez będą mieli możliwość budowy za 20 % nie chodzi o to żeby tylko bob był dla tych co maja do 45 lvl ale dla tych co nie mają boba bob co kwartał jest po to żeby ci słabi dogonili tych mocniejszych a co roku 5 lvl jak juz ktoś ma powyżej 45 tez niech cos buduje bo jak dogonić tych na 60 lvl skoro oni budowali za 20%

jerzys

Nierejestrowany

20

Friday, 10.04.2015, 13:18

no dobra, mnie przekonaliście :-)
co roku na święta bob +5 lvl

ok ?