Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

jerzys

Nierejestrowany

1

Tuesday, 12.05.2015, 14:40

pomysł - 6 epoka

Wyrzutnia rakietowa

Proponuje:
- Zmniejszyć możliwości ruchu do zera (armia z wyrzutnią może tylko stać we wiosce macierzystej)
- koszt utrzymania: złoto, krzem; uranu i tytanu po 100, zelaza 200, produkcja 20x droższa
- życie 10000, atak 1000, atak P lot 1000, obrona = 500, inicjatywa 1000

powstanie super jednostka która w ogole nie będzie mogła się ruszać ale świetnie obroni wieś przed atakiem, oblegiem, nalotem (bat na mnie ;))

Dodatkowy pomysł : autoodbudowa takiej jednostki (po śmierci automatycznie się odbudowuje)
Zresztą może to być w formie budynku, który by obniżał wydobycie i trwale bronił wsi
jak mury po oblegu, też się same odbudowują

co wy na to ?
to tylko pomysł, proszę troli o nie pisanie
tylko konstruktywne uwagi :-)

2

Tuesday, 12.05.2015, 20:01

słabemu nie pomoże a dużemu nie będzie się opłacać :)
T2 - Cichy

3

Tuesday, 12.05.2015, 20:13

Powstanie super jednostka, ktora nie przetrwa jednej rundy ataku nawet leszcza-mutanta i zdola zniszczyc przerazajaca ilosc wrogich wojakow - moze az maksymalnie czterech?!! :P
I czterech tylko w przypadku, gdy inicjatywa pozwala atakowac kolejnego przeciwnika po zabiciu pierwszego... Nie bardzo wiem jak toto dziala.
W wersji budynkowej chyba by wymagalo zbyt wielu zmian w kodzie, a tu jakiekolwiek zmiany w kodzie sa malo realne ;)

jerzys

Nierejestrowany

4

Tuesday, 12.05.2015, 21:22

zycie 1000 a obrona 500

to oznacza ze bez szarzy prawie wszystko ją bije za 10
czyli 100 jednostek a nie kilka
jakby miec kilka takich, z bohaterem z tylu ...
automatyczna odbudowa ...

i likwiduje wiekszość nalotów, zwłaszcza o sile odpowiedniej dla stolicy

5

Wednesday, 13.05.2015, 00:51

Co Jerzy chcesz sobie szybciej herosa podexpic?

jerzys

Nierejestrowany

6

Wednesday, 13.05.2015, 08:50

nie
chce urozmaicic gre
zeby bylo fajniej

zresztą opcja automatycznej odbudowy mogłaby być tylko dlka graczy którzy mają premium
zeby faktycznie u nieaktywnych się to w nieskończoność nie odbudowywalo

7

Wednesday, 13.05.2015, 10:00

Najwazniejsza zmiana moim zdaniem to zmniejszenie czasu budowy jednostek bo to jest porazka po zjechaniu woja odechciewa sie wszystkiego

jerzys

Nierejestrowany

8

Wednesday, 13.05.2015, 10:08

wiem coś o tym, wojo odbudowane pali mnie w ręcę wiec to u mnie rzadki widok ... Wieczna odbudowa ...

a może zrobić coś takiego że jedna jednostka buduje się 3 minuty krócej ?

Dzięki temu aktywni i wytrwali gracze mogliby się szybko odbudować

albo można zwiększyć koszt utrzymania jednostek (np. 2x)
a wiec pełna odbudowa będzie szybsza 2 krotnie :-)

9

Wednesday, 13.05.2015, 12:16

Zlikwidować naloty, najmniej roboty a nie jakiś głupia jednostka która nikomu się nie będzie opłacać.
jak nic kolejny pomysł pod siebie, taki gracz będzie miał zerowe wydobycie , stanie w rozwoju a tylko expa będzie dawał, wpadnie taki mutant jerzyks z sarzą i nachapie się expa.

jerzys

Nierejestrowany

10

Wednesday, 13.05.2015, 14:41

naloty są super :-)

kurcze czy wy nie potraficie ocenic samego pomysłu? musicie wszedzie weszyc jakies pragnienie korzysci?

mozna zrobic tak zeby ta jednostka nie dawala expa