Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Friday, 05.06.2015, 17:18

Ozdyskiwanie

Chciałem zapytać czy będzie to przy zmianach, czyli odzyskiwanie run i zwojów. Bo wiem ze ten temat już był ale nie wiem jakie było postanowienie co do tego.

A przydało by się takie coś, bo jak wiadomo takie unikaty ciężko wydropić i nieraz się je da w jakaś zbroje czy hełm, ale potem się zakupi czy wydropi jakiś lepszy sprzęt od poprzedniego i chciało by się tam umieścić te zwoje i runy ale skąd wziąć następne jak pierwsze się nieraz po latach znajdowało.

2

Saturday, 06.06.2015, 21:42

Zmiany.

Nudy,nudy,nudy.Nic się nie dzieje,forum zamarło.Mam pytanie do adminów,kiedy jakiekolwiek zmiany(ulepszenia gry)Bardzo bym prosił o o określenie jakiegokolwiek terminu.W tym roku,za rok,czy może wcale.

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Tuesday, 16.06.2015, 19:16

halo !!! odpowie ktos na to skromne pytanie co do odzyskiwania ?

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Wednesday, 24.06.2015, 12:34

nie wiem może za bardzo małymi literami pisze i trudno zauważyć moje pytanie, wiec się poprawiam !!


odpowie mi ktoś na moje skromne pytanie, bo chyba nie jest trudne ?

zapomniałem ze nie jestem z Bc, to muszę na odpowiedz czekać cały miesiąc, wiec jak coś to przepraszam dopiero minęło 20 dni !!

jerzys

Nierejestrowany

5

Wednesday, 24.06.2015, 13:29

Spiryt, moze wskoczysz do nas na kilka godzin do klanu ?
to od razu będziesz miał odpowiedź ;-)
albo chociaż w pochodzeniu sobie napisz "BC" to też może pomóc ...


a poważnie: Wspaniały pomysł, jestem za :-)
Mam kilka przedmiotów z YRD i innymi, gorszymi runami, jakbym mógł je wyjąć ... mniam .... koniec kompromisów czy ubrać zbroje z YRD DAG OR czy może OR DAG YRD ...


REWELACYJNY pomysł :-)))))

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Wednesday, 24.06.2015, 18:16

oczywiście ze rewelacyjny !!!

nie wiem po co tobie więcej YRD jak tylko 27 sztuk potrzeba a jak tylko stolica grasz to jeden zestaw z YRD-ami wystarczy :)

I tak się Jerzys zastanawiam po co piszesz aby dodali więcej zestawów dla bohaterów ?
Bo z tego co mówisz inwestujesz tylko w stoliczna a co z tym idzie masz same YRD, wiec do ataków z YRD, do nalotów z YRD no i do expedycji z YRD + szarże.
Wiec po moich obliczeniach dwa zestawy ci starcza :thumbsup:

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Spiryt35" (24.06.2015, 19:04)


jerzys

Nierejestrowany

7

Wednesday, 24.06.2015, 22:32

Ja atakuje 7 celów na raz :-)

no i wybacz ale staram sie mojej kuchni nie zdradzać...

8

Friday, 21.08.2015, 14:48

Nie, wraz z odzyskiwaniem run bardzo szybko wystąpiłyby efekty inflacyjne, a obecnie runy się "zużywają"
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker