Nie jesteś zalogowany.

[ ZASIADANIE ] Duch77, Tropiciel

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 13.06.2015, 12:05

Duch77, Tropiciel

ID 48781
Postać Duch77

ID 410
Postać Tropiciel

Zasiadanie, po 2 dni.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


jerzys

Nierejestrowany

2

Saturday, 13.06.2015, 23:20

aktualny tropiciel, jeszcze jako nikon, zezygnował z gry i oddał konto swojemy koledze, duch77
Pozdrawiam wszystkich Polaków mieszkających we Francji !


duch grał na dwóch kontach, zonglował wsiami, i się doigrał :)

kolejny rafix nam się tworzy :-)
Ale jesli ma być równie skuteczny, musi się podszkolić jak się to robi :-)
Przydatny link:
http://t1.czaswojny.interia.pl/?a=msg&do=write&to=Rafix

:-)
sory , trochę wypiłem ...

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Sunday, 14.06.2015, 09:41

Oj jerzys Ty to byś mógł jakieś opowieści pisać z dreszczykiem, schodziły by jak świeże bułeczki :)

Po pierwsze nie gram na dwóch kontach tylko zamieniłem konta sobie na bardziej rozbudowane :)
Po drugie jak bym chciał grac na wielu kontach to nie był by to problem, ale nie gram bo na T1 tylko sobie pykam bo nie opłaca się tam grać i rozwijać. A czemu bo są takie ludziki na tym serwerze że jak zobaczą ze ktoś się bardziej rozwinął to zaraz naloty robią.

A to ze zasiadanie to nic wielkiego, bo że akurat znajomy daleko ode mnie nie mieszka a często u niego jestem wiec nieraz skorzystałem aby zaglądnąć na swoje konto, a z tego co mi mówił tez zaglądał na swoje dawne konto, dopóki nie zmieniłem hasła, bo wiem kiedy wchodził bo mnie wylogowało.
A tak to watpie aby to było codziennie bo na pewno Ip jest rózne na tych dwóch kontach

jerzys

Nierejestrowany

4

Sunday, 14.06.2015, 12:03

zamiana kont polega na zaprzestaniu logowania na stare i logowania tylko na nowe
przerzucanie wsi ze starego na nowe, sprzetu, ekspa, surwców, itp. jest zakazane i podchodzi pod multi

chęć zamiany kont trzeba zgłosić administracji, z tego co mi wiadomo, ale tego nikt nie robi :-)

Skoro zamieniłes konta, to kto się loguje na Twoje stare ... ? Duch ?

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Sunday, 14.06.2015, 13:15

no widzisz nikt nie robi ale ja to zrobiłem i zgłosiłem zamianę :)

wsie, normalka że wolałem miec swoje słabe niz te lepiej rozwiniete bo po co mi na 900 pl która wiem ze pisałes aby wam ja oddał :)
Sprzęt, kazdy go moze kupic na aukcji, expa ani jednego nie mam z tego jak bys był ciekawy.

Pomyśl logicznie kto sie tam loguje jak sie zamieniłem kontami.


Wy wszedzie widzicie multikonta a Was za nie blokuja :) ciekawe :)

Bedę miał na sprzedaż broń palna dwuręczna z trzema YRD, ile tak za nia bym dostał ? Wiem że Nikkon ja kupił od Was aby ja odsprzedac do Was ale zostawił sobie.
I ty mówisz że Wy nie przerzucacie sprzetu między kontami ? A wszystkich o wszystko oskarzacie :)

jerzys

Nierejestrowany

6

Sunday, 14.06.2015, 19:02

która wiem ze pisałes aby wam ja oddał


ops, ja to pisalem do nikona, to byles Ty ???
to z kim ja właściwie gadałem ...

broń z YRD: coś pomyliles. albo Nikon zapomniał, Mozesz ją sobie zostawić, to była transakcja bez drugiego dnia.

Nie zamieniłeś się kontami. Nikon oddał Ci swoje.
więc teraz masz 2
Rozmawiałem z Nikonem ostatnio, gdy zabaczyłem że Nikon stał się Tropicielem i zapewnił mnie że konto oddał i już skończył z TE :-)

Ale myslę, że jak go poprosisz to zapewni, że było inaczej...

Koniec tej głupiej dyskusji. dostałeś pasy od Nikona i przechodzisz na lepsze konto. Na Twoim starym loguje się duch :) Albo ktoś kogo o to poprosisz , komu juz nie zależy na TE ale dla Ciebie pociągnie stare konto ...
Mi też proponowano kiedys lepsze konto ale wolałem swoje, słabe i stare.
kwestia gustu i zasad.

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Sunday, 14.06.2015, 20:00

człowieku nie pij juz wiecej, przeciez napisałem że pisałes do Nikkona a chyba to normalne ze mi powiedział.

A tak poza tym ten temat Cię nie dotyczy, więc nie wiem czemu nie zostanie zamkniety, aby tacy pisarze jak ty nie wymyslali tutaj scenariuszów jak to było naprawdę :)