Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

jerzys

Nierejestrowany

1

Monday, 20.07.2015, 11:06

Propozycja zmiany w nalotach

Wydaje mi się, że te propozycje są dobre.
Na pewno nie są one "podemnie", proszę mnie o to nie oskarzać


proszę traktować je łącznie


1
W przypadku udanego nalotu w pierwszej kolejności niszczone są budynki o najniższym poziomie


2
Szansa udanego nalotu na stolice wynosi 1/10 normalnego nalotu a nie 25 % jak teraz





EDIT
te propozycje spowodują że dla aktywnych graczy naloty przestaną być takie uciążliwe
i znacznie więcej nalotów będzie potrzebnych żeby armia wylądowała na minusie
W pewnym sensie to współgra z pomysłami co zrobić z armiami na minusie : żeby traciły bonusy
Już nie będzie problemu że armia robi akcje , ktoś jej robi minus i armia ląduje w piachu
z pomysłami 1 i 2, żeby armii zrobić minus to trzeba będzie kilku dni nalotów non stop.

ufam że moje propozycje są zrozumiałe :-)

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "jerzys" (20.07.2015, 11:13)


Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 20.07.2015, 12:51

tak, tak chcesz jeszcze ulepszyć tym gracza co robią naloty i inwestują w sama stolice, aby stolice mieli jeszcze bardziej chroniona :)

jak byś napisał aby było 50 % czyli 5/10 a nie ze 10% czyli 1/10 to by grało :)

jerzys

Nierejestrowany

3

Monday, 20.07.2015, 13:19

jak widać niepotrzebnie ufałem
moje propozycje NIE SĄ zrozumiałe

Przynajmniej spiryt nie zrozumiał. :-)

Ale ufam że inni zrozumieją lepiej.

Te propozycje naprawde są dobre
i dla bombardujących i dla bombardowanych
pod warunkiem że są AKTYWNI

propozycje jedynie nie są dobre dla NIEAKTYWNYCH graczy


Ponieważ umiejetność czytania ze zrozumieniem generalnie w społeczeństwie zanika, podam moj pomysł na przykładach:

1 sytuacja
Nalot 4 bomb 6epoka na stolice
TERAZ:
25 % na dowolny budynek (to może być centrum lvl 60)
25 % na dowolny kopalnie (to może być najlepsza kopalnia)

JESLI MOJE POMYSŁY:
25 % na najniższy budynek (czyli posąg herosa lvl 1)


2 sytuacja:
Nalot moich 169 bomb 6epoka na stolice

TERAZ:
25 % na dowolny budynek (to może być centrum lvl 60)
25 % na dowolny kopalnie (to może być najlepsza kopalnia)

JESLI MOJE POMYSŁY:
6 najniższych budynków (czyli posąg herosa lvl 1 + 5 tanich budynków)
centrum 60 i kopalnie sa bezpieczne w tym i kilku kolejnych nalotach tej klasy
zniszczone budynki mozna odbudować za grosze



na wsie inne niż stolica zmieni się tylko to ze w pierwszej kolejności znikają najniższe budynki (wiec korzystniej dla atakowanego)

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "jerzys" (20.07.2015, 15:57)


Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 20.07.2015, 19:44

i mówisz ze to nie będzie chronić tych co naloty robią ?

ja Ci podam przykład :)

taki bombowicz niszczy komuś wioski co jak wiadomo pada przy tych stanach bombek 40 poziomów lekko, a jak inny gracz zrobi mu nalot na stolice to mu padną budynki najtańsze, wiec co w tym dobrego !!

on odbuduje sobie w stolice te tanie budynki tanim kosztem, a temu co zburzył 40 poziomów np. miał wioskę na 45 poziomie to na odbudowę będzie musiał się bardzo dużo wykosztować.

Jak już chcesz aby było dobrze, to ja proponuje aby stolica była podatna na normalne bombienie jak z niej pójdzie nalot :) a tak to niech będzie te 25% jak jest teraz :)

już jaśniej wytłumaczyć się nie da ze to tylko zwiększy naloty bombowiczow jak zrobią takie coś :) bo stolice będą mieli jeszcze bardziej zabezpieczone :)

jerzys

Nierejestrowany

5

Monday, 20.07.2015, 21:52

nie zgadzam się z Tobą

pamietaj ze silny gracz i tak ma naloty w dupie, bo:
- szansa 25 procent ze w ogole
- jeszcze mniejsza ze cos fajnego
- stac go na zostawienie armii ktora poradzi sobie z kilkoma bombami

pamietaj tez:
- zeby odbudowac słabe bydynki trzeba anulować budowę, dla gracza ktoremu sie budują budynki po 10 dni jeden to nie jest prosta sprawa
- to bardziej boli niz stracony słaby budynek



nadal uważam ze moje pomysly sa dobre, nie przekonałes mnie :-)

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Tuesday, 21.07.2015, 06:18

no nie wiem jaki to budynek trzeba wybudować i jest tak ważny aby budowę przerywać :)

Ty tez mnie nie przekonałeś, tak samo ja uważam ze Twoje pomysły są złe. Choćby ten pomysł, ze po oblężeniu surka znika. Większej już chyba głupoty admini nie mogą zrobić :)

jerzys

Nierejestrowany

7

Tuesday, 21.07.2015, 09:46

no właśnie, nie wiesz ....
Dlatego się poddaje i już Ci tego nie tłumaczę. :-)


Ale dlaczego głupoty ????
A WIESZ dlaczego uważam, że dobrze że tak zrobili ? z oblegami ?

Bo niektórzy GRACZE "wspolpracowali" z kontami nieaktywnymi.
Konta te siedziały na DG miesiącami i kilka dni przed bobem "oddawały" wies takiemu graczowi, żeby mógł zabrać roczne wydobycie na boba i się rozbudować.
Czasami nawet zmieniały ustrój na moment żeby GRACZ mógł zaatakowć stolice i w 2-4 atakach wynieść wszystko co ta stolica składała przez rok , od ostatniego boba.
Po akcji "konto" znowu wbijało DG i czekało grzecznie na kolejnego BOBa aby wesprzeć GRACZA.

I pewnie dlatego teraz jak się zmienia ustrój to surowce znikają.
I pewnie dlatego teraz jak się oblega innego gracza to surowce znikają.
I kanciarze mają gorzej.

Podziękuj GRACZOM, którzy z oszukiwania zrobili sobie sposób na grę i bycie "najlepszym".

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Tuesday, 21.07.2015, 12:32

ja nie wiem tylko czemu widzisz 6 epoke i te Dg.
Tylko Dg powinno nie moc oblegac ani byc oblegani i to powinno byc zrobione od samego poczatku. A nie ze oblega sie teraz kogos aby zdobyc wioske i surowce a tu zonk surka znika.

I tak chce Ci powiedziec ze jest 6 epok i nie mozna robic wszystkiego pod jedna epoke jak to bylo uwzglednione z tymi oblezeniami.

jerzys

Nierejestrowany

9

Tuesday, 21.07.2015, 13:57

podejrzewam że podobne wały były w każdej epoce
ale to tylko moje zdanie

zmiana została wprowadzona przez Administrację na zasadzie całkowitej likwidacji problemu

ma to swoje plusy
ma też minusy

chyba bezprzedmiotowe jest otwierać dyskusje na ten temat

10

Tuesday, 21.07.2015, 14:01

chłopczyk znowu manipuluje przy grze :love: ale nie o tym miałem pisać,jedyne co warte było przeczytania w tym temacie to opinia rodzinki chłoptasia :rotfl: próbował to noobek ukryć edytując post ,ale mu się nie udało :rotfl:
co trzeba zrobić ,aby rodzina na podstawie zachowania jerzysa uznała,że "wszyscy grający w TE to idioci" :?: nie potrafię odpowiedzieć :!: :!: :!:
kim trzeba być żeby tym faktem się chwalić :?: tu odpowiedz jest prosta jerzysem tz chłoptasiem ,któremu dawno gra z realem się popieprzyła :rotfl:
od wczoraj zastanawiałem się jak musiał chłopczyk dokopać żonie,aby doszła do wniosku ,że to gra dla "idiotów" ,jakie musiało być jej życie z nim aby nie znając grających tak ich osądziła tylko po jego zachowaniu :?:
PS.
Szanowna Pani
tu grają ludzie traktujący tą grę jako zabawę,jako odpoczynek po pracy, My nie jesteśmy w 99 % podobni do Pani męża on dawno już zatracił granicę między grą a światem realnym
proponuję aby Pani poradziła się specjalistów z dziedziny psychiatrii , uzależnień i oddała męża na leczenie,bo tu dla takich osób nie powinno być miejsca to zabawa a on o tym zapomniał już dawno,
współczujemy Pani, wszyscy gracze z TE bawiący się tą grą
Pozdrawiam wraz z kolegami i życzę udanej terapii :rotfl:

11

Wednesday, 22.07.2015, 17:44

Dawidek, ostrzeżenie za obrazę innego użytkownika.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


12

Wednesday, 22.07.2015, 22:02

jakoś sobie nie przypominam ,żebym z Panem wódkę pił,nie jest Pan żadnym moim znajomym,kolegą z gry tylko administratorem więc Pan nie TY to po pierwsze,
po drugie.... zanim Pan zajmie jakieś stanowisko to należałoby zapoznać się z tematem,jak czytam Pan tego nie zrobił,proszę odczytać post jerzysa z przed edycji to zrozumie Pan dlaczego to napisałem nie ma tu żadnej obrazy, wręcz przeciwnie chodziło mi o zdrowie jerzysa oraz o udowodnienie jego żonie ,że ta gra nie jest grą dla cytuje "idiotów" tylko dla ludzi lubiących dobrą zabawę
po trzecie... co się stało że tak szybko Pan to przeczytał ? moje pytania do Pana są bez odpowiedzi od 2 miesięcy czyta Pan tylko to co Panu wygodne ?czy może na zlecenie kogoś Pan czyta daje ostrzeżenie,banuje ?
po czwarte...proszę o usunięcie ostrzeżenia wydanego w stosunku do mnie

Pozdrawiam Pan Dawidek

13

Thursday, 23.07.2015, 14:21

mam pytanko w kwestii formalnej
dlaczego "pan Dawidek" oczekuje żeby go w ten sposób tytułować jeżeli sam używa sformułowań typu "chłopczyk chłoptaś" określając innego gracza
czytam sobie od czasu posty i zauważylem ze to określenie pojwia sie dosyć często

14

Thursday, 23.07.2015, 15:32

masz jakiś nick w grze ? bo NN z zasady nie odpowiadam.........
post był do Pana z administracji nie do znajomka ,gracza,czy tez gracza wroga
dla kulturalnych jestem kulturalny ,dla grzecznych grzeczny,dla chamów chamem,dla aroganckich aroganckim itd jest jeden wyjątek dla konfidentów nigdy nie byłem i nie będę konfidentem .kapustą,donosicielem ich traktuje specjalnie .......
chłopczyk,chłoptaś,synek to żadna obraza ale dowód braku szacunku dla nich to chyba wyczerpuje moją odpowiedz na Twoje pytanie "jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie"
PS
Pan piszemy z dużej litery jeżeli jesteśmy dobrze wychowani ,jeżeli nie to mi to lotto jak ktoś napisze do mnie odpowiem po prostu tym samym :rotfl: to na tyle aby zaspokoić Twoja ciekawość i czekam na nick

jerzys

Nierejestrowany

15

Thursday, 23.07.2015, 15:45

Dawidek, nie wiem co wdychasz ale bierz połowę, naprawdę.
Bo się chłopie wykończysz.

16

Thursday, 23.07.2015, 16:23

Pisząc "Pan Dawidek" oprócz względów grzecznościowych wyraziłbym również szacunek dla wskazanej osoby co nie było moim zamiarem. Twoje wypowiedzi w stosunku do jerzysa pod pozorem zachowania jak największej kultury są dosyć chamskie i tego nic nie ukryje.a mój nick w grze to janced

17

Thursday, 23.07.2015, 16:45

jakoś nigdy nie miałem okazji wdychać czegoś specjalnego po za nikotyną :rotfl: zastanowię się nad tą połowa bo palę z 60 więc 30 może dobry to pomysł :rotfl:
co do wykończenia to jak zdechnę chyba był byś ostatnia osobą ,którą bym chciał zaprosić na swój pogrzeb :rotfl:
opowiem Ci komiczna sytuacje ,której byłem świadkiem XXL lat temu na poligonie doznałem kontuzji i musiałem niestety wylądować w szpitalu we Wrocławiu to się działo,na sali leżeli oficerowie.podoficerowie i szeregowcy,wśród szeregowców był jeden którego humor nigdy nie opuszczał,zawsze coś wymyślił żeby było wesoło,przywieźli do nas na salę instruktora pilota miał wypadek z uczniem i musiał się katapultować nie pamiętam o co ale podczas katapultowania b.pokaleczył twarz miał cała twarz w szwach nie mógł mówić jeść itd ,no ale do sedna....
po obejrzeniu tv wszyscy już leżeli światła pogaszone i nagle odzywa się nasz zgrywus "Panowie widzieliście dzisiaj ten pogrzeb w tv ,cisza po chwili mówi dalej niosą tego nieboszczyka niosą i w pewnym momencie dno odpadło cisza po dłuższej chwili nie wytrzymał sierżant i pyta no i co k...dno odpadło a nieboszczyk wypadł? następuje długa cisza wreszcie zgrywus odpowiada nie wieka się złapał"
cała sala przez parę godzin nie mogła się uspokoić a pilota w dniu następnym przeniesiono do 1 osobowej sali wszystkie szwy mu popękały ze śmiechu
Nawiązując do tej sytuacji pewnie ja wiedząc że jesteś na moim pogrzebie też bym wieka się złapał wiec lepiej nie przychodź :rotfl:

18

Thursday, 23.07.2015, 16:51

janced :love: to w takim razie lotto mi co masz do powiedzenia za adwokata jerzysa i Pana administratora dzieciaku robić nie musisz oni sami sobie dadzą radę ,czyżby następny klon jerzysa :?: :?: :?: pa janced :love:

19

Thursday, 23.07.2015, 17:57

do jerzysa "chłopczyku chłoptasiu" do mnie "dzieciaczku" czy mam się doszukiwać drugiego dna, czy tylko mam Cię wziąść za aroganta który uważa się za osobę dojrzałą a swoich oponentów za niedorostków z którymi nie warto dyskutować

ale masz racje dyskutować z Toba nie warto

jerzys

Nierejestrowany

20

Thursday, 23.07.2015, 18:19

janced :love: to w takim razie lotto mi co masz do powiedzenia za adwokata jerzysa i Pana administratora dzieciaku robić nie musisz oni sami sobie dadzą radę ,czyżby następny klon jerzysa :?: :?: :?: pa janced :love:



oj nie warto ... ta czerwona ikona to miłość
ktoś tu ma powazne problemy chyba

Podobne wątki