Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

jerzys

Nierejestrowany

1

Thursday, 27.08.2015, 12:02

Propozycja duzej zmiany w grze, przeciwko krętaczom

ponieważ obserwuję że bardzo często konta zmieniają własciciela i nowy właściciel (pozdrawiam Rafixa) używa ich do dojenia surki (czy to przez ataki, czy przez rynek) lub do nalotów na wrogów, proponuje:

- Konta bez premium mają obniżone wydobycie do 30% nominalnego (Można za to złagodzić kontom bez premium inne wady - np. unormalnić budowe armii i zmniejszyc koszty budowy budynków)
- konta bez premium automatycznie po miesiącu "bez premium" tracą prawa wynikające z ustrojów (ustroje są wygaszane na taki stan jak po awansie)

po wykupieniu premium wszystko wraca do normy

Jeżeli ktoś chce "wisiec" na kilku kontach nieaktywnych i je doić / używać niech przynajmniej płaci za to premium
część chętnych zrezygnuje a Ci co nie zrezygnują przynajmnie zasilą finansowo serwery


Dlaczego?
zobaczcie urlop, teraz można wziąć tylko na miesiąc
wady urlopu:
- zero wydobycia
- zero budowy
- wszystko musi byc nieruchome
- automatycznie znika po miesiącu

wiec gracze kończący grę, zamiast wbijać urlop wrzucają DG lub bio
i tak jak na urlopie nikt nie może atakować
można nie placić premium
można zasilać graczy "zarządających" surowcami

jeżeli miesiąc bez premium to za mało aby znikały ustroje, można zrobić dwa
albo rozbić:
po ustaniu premium wydobycie natychmiast spada do 30%
ustroje znikaja dopiero po 2 miesiach (na stan bezustrojowy)


w/w jest przeciwko krętaczom, uczciwych graczy placących premium to wogole nie obejdzie

2

Thursday, 27.08.2015, 13:15

Natomiast obejdzie to uczciwych graczy nie placacych premium lub placacych od swieta przy evencie kiedy pojawia sie zludna nadzieja na dropa.
Place premke od swieta wiec jak twoj genialny plan wejdzie w zycie, moich wplat wiecej napewno nie zobacza.
I watpie bym byl jedyny ;)

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 27.08.2015, 14:18

Jak byś nie zauważył to na samym początku jak się gracz zarejestruje pisz tak.

Zarejestruj się i graj za darmo. Więc nie ma tu przymusu aby wykupować premkę, a co z tym idzie już gracze bez premki maja uciążliwą grę, przez nie możliwość za kolejkowania budowy budynków czy jednostek przy których tylko 5 sztuk mozna na jeden raz budować, mała mapa, też uciązliwa, ale to juz wybór każdego co wolą grać bez pramki.

A Ty na dodatek chcesz aby wprowadzono zmniejszenia wydobycia o 30%, po miesiącu ma znikać ustrój jaki ktoś sobie wybrał.

Skąd TY takie pomysły bierzesz, ja rozumię że chcesz byc najlepszy na serwerze ale dojdz do tego sam a nie aby Ci zmiany w tym pomagały.
Ja rozumię że jesteś najuczciwszy i wszyscy oszukują.

Moja jedna zmiana proponowana.

Brak mozliwości wsadzania samych run do bizuteri, zbroi, hełmów, butów, tarcz, broni i artefaktów. Wszystkim graczom usuniecie już wsadzonych run, to jest normalnie bug, i pozwoli na wykazanie się graczą bez napakowania się samymi YRD

4

Thursday, 27.08.2015, 17:09

Ja się nie dziwie że ma takie chore pomysły... jak słyszę że ciągle zmienia ustroje to dla niego może być wszystko płatne.. podajże 5-7 razy w tym roku zmieniał BIO-TECHNO, a 25zł kosztuje za zniesienie ustroju w najtańszej premce + premka jeszcze na grze...
więcej tych pomysłów nie skomentuje, tak jak piszę w przy rejestracji "Zarejestruj się i graj za darmo."

"Brak mozliwości wsadzania samych run do bizuteri, zbroi, hełmów, butów,
tarcz, broni i artefaktów. Wszystkim graczom usuniecie już wsadzonych
run, to jest normalnie bug, i pozwoli na wykazanie się graczą bez
napakowania się samymi YRD "


Popieram!!!
jeśli takiej zmiany nie chcecie zrobić to jak byk wygląda na stronniczość i popieranie jerzysa, bo on jest wypasiony w YRD-y a słabszy gracz może tylko patrzeć jak taki mutant go odwiedzi.

jerzys

Nierejestrowany

5

Thursday, 27.08.2015, 17:21

w t3 moze byc jak chcecie
wszystko jedno

czy tak czy inaczej bedziecie w dupe dostrawać az bedzie klaskać

w t1 / t2 jak chcecie runy z przedmiotow usunąć ?
a proszę bardzo. pomysł głupi ale co zrobić. szkoda życia na walkę z idiotami.
nawet nie będę protestował.

zresztą wydaje mi się że u żuli jest wiecej dobrych run niz w moim klanie :-)

jakby nie było pierwszy zul byl w 6 i robił hz 9 solo jak ja byłem w 5e
zresztą pamietam jak byłem w 4e przegrywalismy z zulami oble bo oni mieli "mutantów" napakowanych runami ...
wtedy to im nie przeszkadzało :-)
ale jak to powiadają filozofie do porazek trzeba jakąś wymyslec....

:-)


reszta nie warta komentowania

Ostrzeżenie, obraza. SM

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Thursday, 27.08.2015, 21:21

kogo ty od idiotów nazywasz przyjzyj sie swoim pomysłom

same chłamy jak patrzac, tylko pod Bc podstawiane abyscie mogli troszke podgonic innych bo wszyscy oszukuja a wy jestescie blokowani, na Rafixa co chwile ze ma 200 kont a jak widac nic nigdy nie znaleziono.

Ale mnie rozsmieszyłes tym komentarzem ze wszyscy dostana po dupie na T3, chyba że nowe tam pomysły bedziesz miał pod siebie..

7

Thursday, 27.08.2015, 22:54

nerwy mu trochę puściły nie obrażał graczy na forum,ale pewnie czuje się tak mocny że teraz mu wolno wszystko (zaraz to wyjaśnię)zawszę prowokował na priv i potem kablował do administracji ,która zawsze była pomocna i reagowała natychmiast na skargi chłopczyka
teraz może dlaczego pisze "idioci" bo słyszy to codziennie w domu jak sam napisał tak wyraża się jego żona o graczach TE już o tym pisałem
moim zdaniem ma trochę racji że nas tak nazywa bo tyko dzięki temu że nie reagujemy na to co robi administracja wraz z jerzysem to mamy co mamy
a dlaczego on czuje się mocny? to moim zdaniem on wspólnie z administracja wpadli na pomysł jak uwolnić się od T1 i T2 zamiast robić coś dla graczy robią wszystko by nam utrudnić i tak obrzydzić grę abyśmy sami doszli to wniosku,że nie ma sensu już tu grać
bardziej fair byłoby nam o tym powiedzieć że wyczerpał się już projekt TE i plany właściciela są takie a takie ,ale nie lepiej dogadać się z np.jerzysem i niech to będzie że gracze sami sobie zgotowali taki scenariusz gry (prowadzący tyko w kierunku jednym samozniszczenia)
wszyscy płacący premium maja napisane w regulaminie premium że to dobrowolna wpłata na rzecz utrzymania serwera i rozwoju TE,
i wszyscy płacący nie reagują jak ich kasa jest wykorzystywana do rozwoju ale nie TE dlaczego ?macie do tego prawo i nie korzystacie z tego, więc Was /Nas właściciel gry nie uważa za partnerów do jakichkolwiek rozmów robi co chce ,bo na to mu pozwalamy
teraz jeszcze o jerzysie ciągłe pisze multi tu multi tu a robi to samo konto Fllawiusza to jego multi wykorzystywane przez niego,poszło ponoć dla syna hahahaha,
a syn jego hahahaha pisze do mnie że nie ma nic wspólnego z jerzysem i po ok 2 miechach okazuje sie że jerzys mu wioski daje jak to konto ojciec ,syn to powinno być wspólne łącze ale nie ma po co lepiej mieć "synka" co pomoże w surce w ochronkach itd taki to uczciwy jerzys jest i to nie jedno konto którym dysponuje
tak to jest w tej grze kombinuje z adminami to może mieć i multi i obrażac innych i pewnie w nagrodę premke ma gratis :rotfl:

jerzys

Nierejestrowany

8

Thursday, 27.08.2015, 23:00

Dawidek, jakiś Ty durny, masakra ...
:-))

Do administracji
powyższe to nie obraza, to fakty
ale jak trzeba poniosę konsekwencje

9

Thursday, 27.08.2015, 23:05

boli prawda chłopczyku boli ja cie nie zakabluje do administracji :rotfl: ty byś już to dawno zrobił ale ja mam swój honor pa :love:

jerzys

Nierejestrowany

10

Thursday, 27.08.2015, 23:06

ale daj mi jakies wskazowki to sam na siebie nakabluje :-)

11

Thursday, 27.08.2015, 23:11

nie potrafisz :?: :rotfl: ze 3 bany po twoich donosach wyciągniętych z priv miałem :love:

jerzys

Nierejestrowany

12

Thursday, 27.08.2015, 23:15

no ale Ty załsuzyłeś :) jak się zasługuje to ławiej bana dostać :-)

dobra dość dyskusji z mojej strony. pisz co chcesz, komu chcesz, o czym chcesz...
dynda mi to i powiewa :)

13

Thursday, 27.08.2015, 23:21

ma ci do dyndać :?: :rotfl:bo,że powiewa to pewne :rotfl: :love:

14

Friday, 28.08.2015, 00:10

Dawidek Ty coś pisałeś o pilotach na wspólnej sali w szpitalu, czy mi się wydaje?

15

Friday, 28.08.2015, 01:23

nie o pilotach tylko o pilocie, ale to było tyko ostrzeżenie dla jerzysa co go czeka jak bez zaproszenia zamelduje się na moim pogrzebie :rotfl:

16

Friday, 28.08.2015, 01:26

No fakt, nie pamiętałem dokładnie. A z jakiego korpusu jesteś?

17

Friday, 28.08.2015, 01:28

ja byłem w pułku czołgów z Słubic

jerzys

Nierejestrowany

18

Friday, 28.08.2015, 01:33

GA Dawidek to trol, podłego sortu
nawiazywanie z nim konwersacji jest pozbawione sensu... (sobie też to powtarzam)

http://demotywatory.pl/1141328/Nigdy-nie…mawiaj-z-idiota

19

Friday, 28.08.2015, 01:36

mnie chlopczyku nigdy nie obrazisz :rotfl: :love:kocham ludzi :rotfl:

20

Friday, 28.08.2015, 02:20

intrygujące... a czemu już nie jesteś byłeś dowódcą czołgu?

Podobne wątki