Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Thursday, 27.08.2015, 23:39

co tu ładnego było złapany bez głównego boha(pewnie na expie był)i niestety nie był obecny przy ataku bo by zwiał :rotfl: nie wszyscy siedzą 24/24 na grze jak ty no ale tobie potem powiewa innym nie :rotfl: :love:
no nie wróć mala pomyłka był na lokacje gotowy głównym i nie pilnował abo zapomniał połączyć z główną armią boha, zdarza się :(

jerzys

Nierejestrowany

42

Tuesday, 01.09.2015, 10:05

kolejna ładna walka ...

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=012bff14a0

potem było mniej lub bardziej udane dorzynanie, przerwane niestety pojawieniem się delikwenta ...

dawidek, wklej jakies swoje walki.
a nie tylko wstawiasz jakies wątpliwej jakości komenty...


a , i jeszcze drugi atak:
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=ca9e637e65

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "jerzys" (01.09.2015, 11:42)


43

Tuesday, 01.09.2015, 15:21

nie zauważyłeś chłopczyku ze nie gram :rotfl:a gra ta nie polega na atakowaniu tylko pomaganiu słabszym :rotfl: sam to "idioto" wymyśliłeś :rotfl: w takiej grze nie mam ochoty brać udziału,wszystkie gry online mają zasady ,że wygrywają najlepsi ,ty wraz z administracją zrobiliście wszystko żeby było inaczej ,po co :?: nie wiem ,więc pa :love:

jerzys

Nierejestrowany

44

Tuesday, 01.09.2015, 20:14

Dawidek, Ty nic nie rozumiesz

NAJPIERW administracja się wtrąciła i zrobiła:
- wydobycie stolica x2
- bob co roku

w wyniku czego zule dostały kopa w górę bo:
- zawsze oni inwestowali w stolicznego (wiadomo, lokacje i ekspy) a nie w pobocznych (realne armie)
- wystarczy ze taki zul anulował kolejke 4 budynków i w bobie zrobił z tego 20 budynków w 20 minut

i dopiero dużo pozniej zostało to TROCHĘ ograniczone
ze bob dotyczy budynków maks 45

ograniczenie działa na wszystkich.
na mnie tez
gdybym mial takie warunki rozwoju stolicy jak mieli rafix wacek cora i inni top gracze to miałbym dzisiaj wszystko o 3-4 poziomy wyzej
i jeszcze bardziej byscie w dupska dostawali

wiec czlowieku jak nie pamietasz, nie wiesz, nie rozumiesz to dopytaj kolegów...

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "jerzys" (02.09.2015, 17:19)


45

Tuesday, 01.09.2015, 21:27

jeżeli ktoś ma odmienne zdanie to nie rozumie a może to ty nie rozumiesz co piszesz może jesteś takim "idiotą"jak oceniasz innych może twoja rodzina ma racje
kto ci nie pozwolił rozwijać się tak jak wymienieni przez ciebie gracze,
sam to zrobiłeś idąc na 2 letni urlop a potem rok bombardując i co teraz chcesz mieć to co inni mają głupcem jesteś jak tak myślisz
to jedyna gra jaka znam która tak skrzywdziła tych co grali najdłużej i najwięcej kasy tu wpompowali, ty się do nich nie zaliczasz, ty jesteś po prostu zwykłym nieudacznikiem i oszustem z wybujałym ego
od wielu miesięcy odchodzą od gry jeden po drugim gracze TOP dlaczego? bo z takimi gadami jak ty nie ma po co grać,
ciągle czytam w dupska dostają będą dostawać ,był czas uczciwej gry to twoje dupsko dymiło non stop
kiedyś zmiany były wprowadzane po konsultacjach tak było z bobami i stolica x2 teraz "pomocnik quasi administracji"je wprowadza dla dobra swojego konta i to jest problem byle grajek po zblatowaniu się z adminami rządzi
dupa swoja możesz rządzić synku,
mną nie będziesz ja mam wyjście ty już go nie masz,
morda to ty kłapiesz non stop i zesrać się chcesz żeby tu zaistnieć, nie zauważasz jednego "idioto"że wszyscy , których tak bardzo się starasz się wyprzedzić olali cię
odzywa sie tylko spiryt i ja reszta ma cie w wielkim poważaniu
spiryt po co zabiera głos nie wiem,ja bo cie kocham i czekam na chwilę kiedy sie spotkamy :love: :rotfl: nie zapomnisz tej chwili i będziesz potem tylko marzył o mnie szwajcarze :rotfl:

// Ban za groźby dotyczące rzeczywistego życia.
/KC.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (02.09.2015, 22:38)


46

Saturday, 19.09.2015, 14:41

czarny co Ty odpierdalasz ?
wytłumacz mi gdzie w tym poście powyżej jest groźba dotycząca rzeczywistego życia?
Jak mylisz baranku miłość z groźbą to nie wykorzystuj swojej funkcji w grze do zamykania mordy tym co zadają Ci trudne pytania.
Czytałem forum i zauważyłem, że na żadne pytanie Dawidka dotyczące premium nie uważałeś za stosowne odpowiedzieć.
Ja też jestem zdania, że okradacie nas z premium i przeznaczacie je na inne gry a nie rozwijacie TE.
Jeszcze jedna sprawa. SM i cała administracja nie robi w grze nic. Jedyne wpisy administracji to kopiowanie starych tekstów bo nic nowego nie potraficie złodzieje wymyślić.
Myślę, że zamykanie mordy graczom w taki sposób jak Ty zrobiłeś to zwykłe kurestwo z Twojej strony.

jerzys

Nierejestrowany

47

Sunday, 20.09.2015, 19:23

czarny co Ty odpierdalasz ?
wytłumacz mi gdzie w tym poście powyżej jest groźba dotycząca rzeczywistego życia?
Jak mylisz baranku miłość z groźbą to nie wykorzystuj swojej funkcji w grze do zamykania mordy tym co zadają Ci trudne pytania.
Czytałem forum i zauważyłem, że na żadne pytanie Dawidka dotyczące premium nie uważałeś za stosowne odpowiedzieć.
Ja też jestem zdania, że okradacie nas z premium i przeznaczacie je na inne gry a nie rozwijacie TE.
Jeszcze jedna sprawa. SM i cała administracja nie robi w grze nic. Jedyne wpisy administracji to kopiowanie starych tekstów bo nic nowego nie potraficie złodzieje wymyślić.
Myślę, że zamykanie mordy graczom w taki sposób jak Ty zrobiłeś to zwykłe kurestwo z Twojej strony.




Bez komentarza ...

48

Tuesday, 22.09.2015, 15:33

Co do jednego można się zgodzić.. "bez komentarza". No bo jaki może być komentarz, jeżeli prosta matematyka pokazuje nam jaki jest mechanizm oszukiwania i wyłudzania pieniędzy od graczy przez firmę K2M DORADZTWO INWESTYCYJNE, Maciej Prasal.

Pytanie do was złodzieje:
To co się dzieje z pieniędzmi które gracze jako sponsorzy wpłacają na premium, jako dobrowolną wpłatę ale jak mówi regulamin, jest to wpłata celowa na rzecz utrzymania serwera i rozwoju gry TE?

Sprawa druga:
Nie wiem po co się wpierdalasz do tego wątku ty wazeliniarzu. Siedzisz u złodziei w dupie po same uszy.
Już myślałem, że gówno zalało Ci mordę i dlatego się nie odzywasz a tu niespodzianka "bez komentarza".

jerzys

Nierejestrowany

49

Tuesday, 22.09.2015, 19:13

Słuchaj Kazam=Dawidek
ten watek ja zacząłem, i prosba wylewaj swoje pomyje gdzie indziej.

A administracja za to co robisz IMO powinna Ci dać totalnego bana, na każdy rodzaj aktywności.
i na każdym serwerze którym administrują.

jakie ty masz prawo żeby na kogokolwiek mówic publicznie złodziej ?
nie wiesz ze to można pod paragraf podciągnać ?

50

Tuesday, 22.09.2015, 19:39

Ty pieprzony wazeliniarzu paragrafy to się znajdą, ale na złodziei.
Mnie to jak masz ochotę to możesz w dupę pocałować o ile na to zasłużysz.
Koła w maszynie która ujebie tych złodziei już się kręci.

jerzys

Nierejestrowany

51

Tuesday, 22.09.2015, 21:16

Ty pieprzony wazeliniarzu paragrafy to się znajdą, ale na złodziei.
Mnie to jak masz ochotę to możesz w dupę pocałować o ile na to zasłużysz.
Koła w maszynie która ujebie tych złodziei już się kręci.



ponownie bez komentarza ...

52

Sunday, 27.09.2015, 15:03

( przepraszam jerzysie, ale mój wątek zamknięty jest, a i tak jesteś w to trochę zamieszany - posądzenie o multi ).


Dawidzie ( vel kazam ) - jak czytasz , to nie mam multikonta z jerzysem . A pod tym warunkiem obiecałeś mi oddać wioskę , którą pod tym pretekstem, zniszczyłeś bombardowaniem . Chcąc pomóc w dotrzymaniu słowa , przypomnę tylko , że była to wioska surowcowa ( z wydobyciem na utrzymanie prawie dwóch osadników naraz )- a obietnica dotyczyła oddania wioski lepszej niż tamta.
Należysz do najstarszego klanu ( a pierwszego w pełni 6-epokowego ), który jak pamięć moja ( i całego aktywnego jeszcze serwera ) zawsze przypomina , że dotrzymuje słowa . Jak cały klan to robi , to i każdy klanowicz ( no chyba że Świety Wacek ma inne zdanie- ale o to Go nie posądzam ).
Więc czekam z niecierpliwością na namiary wioski , a klan o nierozbijanie oblegu...

jerzys

Nierejestrowany

53

Sunday, 27.09.2015, 20:01

spoko

spadne z krzesła jesli dawidek lub jego kumpla znajda w sobie odrobinę honoru....
mimo że wies na dwa osadniki to pikus = w sumie lepsza skasowałem w zeszłym tygodniu ...

jerzys

Nierejestrowany

54

Thursday, 01.10.2015, 20:58

Kolejna akcja z moim udzialem tym razem na gracza CORA

krótka przerwa w jegoż urlopie, jak nie skorzystać ?

Niestety spory pech z szarzami:
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=fe774997ac

drugie podejscie nie lepsze:
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=4c0bc3c906


po polnocy byłoby trzecie bodejście ale niestety CORA zaurlopił ...

pozdrowienia :-)

jerzys

Nierejestrowany

55

Monday, 12.10.2015, 13:08

nie sądziłem że na tym umierającym T1 będzie jeszcze taka akcja !

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=93d16e40ba

zaznaczę że nie byłaby możliwa gdyby nie nasi "podswiadomi sympatycy" u żuli:
Stefan, Wacek i Krios

Armie z tylu ? - genialne :rotfl:

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "jerzys" (12.10.2015, 13:14)


jerzys

Nierejestrowany

56

Monday, 12.10.2015, 20:46

Co za urodzaj :-)

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=283bbb8ce2

drugi obleg od żuli !

ale to była niespodzianka

Prosze PISZCIE z wyprzedzeniem - chociaż te 12 h...

57

Monday, 12.10.2015, 21:20

heee

myślę ze to dopiero początek zabawy

jerzys

Nierejestrowany

58

Tuesday, 13.10.2015, 09:39

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=17231ba5e0

od początku tego topiku (czyli od czerwca) krzysiol drastic (pozdrawiam Rafixa) i niektorzy inni po mnie latają.

były dni ze mialem 6 nalotow dziennie
wbiłem bio zeby nie musieć chronić stolicy
3 wioski poszły do kosza całkowicie, moze wiecej


i co ? i nic
mam satysfakcje ze zule, takie na NIE na naloty w czasach jak ja latałem teraz sami latają
oczywiście nie z własnych kont, co to to nie, latają z kont "odzyskanych" (pozdrawiam Rafixa)
tylko że ja latałem żeby móc żule dogonić i bawić się z nimi
oni (Ci co sterują lataczami) robią to żeby obrzydzić lub uniemożliwić grę


mam rownież satysfakcje że przewidziałem to, że żule "odkurzą" nieaktywne konta jak bieda przyjdzie i np. kiedyś latałem na stolice krzysiola, w czasach jak był od wielu miesiecy nieaktywny. co mu rozwaliłem to moje :-)


druga kategoria kont "odzyskanych" to konta z BIO - przechowują wsie , składają surowce do wystawiania i zakupów na rynku (przypominam moj wniosek żeby zlikwidować rynek w tej postaci co teraz jest) i przede wszystkim wystawiają dużo osadnikow do blokowania lotek
jakby to blokowanie było po to żeby dorwać gracza - pełne poparcie. ale to nie po to. to tylko po toi żeby gre obrzydzić.


najbardziej przykre ze takim "odzyskanym" kontem jest np. konto Krowa
jedno z najbardziej zasłużonych dla gry TE

konto Krowa twierdzi, że jest oryginalne ale muczy zupełnie inaczej :-) (pozdrawiam Rafixa)
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.php?a=profile&uid=113
http://t1.czaswojny.interia.pl/?a=profile&uid=113
http://forum.czaswojny.interia.pl/index.…User&userID=163

Więc i mam satysfakcje i jest mi przykro
satysfakcje ze taki mądry jestem (prawie wszystko przewidziałem)
drugą satysfakcje ze zule zaczely w tyleczki dostawać (co przewidziałem) i dopiero teraz zaczną się naloty (co też przewidziałem)

a przykro mi jest że są gracze którzy tyle wisiłku wkladają żeby obrzydzić innym gre (z innych kont) zamiast po prostu grać.
a jak się wiecej gracz do gry przykłada to i efekty ma lepsze.

naprawde szkoda


a teraz trole = start :-) opluwamy :-)

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

59

Tuesday, 13.10.2015, 18:03

Widzę że masz poczucie humoru, bo mnie dzisiaj tak rozbawiłeś przed praca, że szedłem z uśmiechem na twarzy do niej :) a zapewniam że lekka ona nie jest :thumbsup:


Robienie twoich nalotów na innych i niszczenie wiosek to nie jest obrzydzanie gry, ale jak na ciebie leca to wtedy jest obrzydzanie gry.


A co do tej twojej mądrości to nie przesadzaj :)


Ale mozesz mi jasnowidzu powiedzieć kiedy T3 bedzie ?


A co do Troli to proponuje przejżec się w lustrze to zobaczysz najwiekszego, a nie obrażać innych :)


jerzys

Nierejestrowany

60

Tuesday, 13.10.2015, 20:38

bardzo sie ciesze ze z usmiechem szedles do pracy, sukces zapisuje na moje konto :-)
Na pewno Ci się to należalo :-)


a co do nalotów: te naloty które robiłem były mocno przemyslane. uwierz mi ze nie były obliczone na obrzydzanie gry komukolwiek.
jezeli jedna najsłabsza armia wroga była silniejsza od calej mojej kumulacji a wróg do tego non stop siedział w swojej kulumacji, to naloty jak najbardziej byly usprawiedliwione

a dzisiaj nie ma takiej sytuacji w stosunku do mnie, nie jestem od Was 5x silniejszy, nie mam 7 wypasionych wsi na techno jak Ci co ich bombiłem :-)
nie widzisz róznicy w sytuacjach ?
jesli BC będzie tak silne że zostawi zule na stolicach + wioski w bio, u nas każdy gracz bedzie miał 7 wypasionych wsi w techno i jeszcze odbijemy od was o srednio 10 poziomów na budynkach to wtedy bedziecie wy w takiej sytuacji jak my bylismy wtedy.
i to sa sytuacje ktore mozna porownywac :-)

jesli nie rozumiesz tego - poddaje się :-)


ale ja w ogole nie mam pretensji o naloty, a latajcie ile chcecie.
zawsze bede mial jedną wies extra ponad bio, zeby lotnicy mogli sie wykazać :-)


obrzydzanie gry - bardziej myslalem o blokowaniu lotek.
ale tu tez nie mam nic przeciwko temu POD WARUNKIEM ze robi to gracz któremu zaszedłem za skóre.
wtedy jest OK.

ale jezeli np. odważylem sie zaatakować Rafixa a zaczyna mi lotki blokować krowa i aviator a drastic , krzysiol mi bombia wszystko, to coś jest nie halo.

i nie mowcie mi tu o "organizacji, umawianiu, itp." bo bajki to ja a nie mi.
i do tego ja nigdy nie "szczułem" na Was martwych kont.

bo z jakiegos powodu najwiecej jest wlasnie martwych kont u zuli...
brak normalnej gry dobija ??

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "jerzys" (13.10.2015, 23:14)


Podobne wątki