You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, May 29th 2015, 8:06am

oddam konto na T1

5 epoka
rarytasów nie ma ale pograć można

jerzys

Unregistered

2

Friday, May 29th 2015, 12:43pm

Chętnie, dla syna. :-)

3

Friday, May 29th 2015, 2:24pm

passy na priv i zamykam temat

jerzys

Unregistered

4

Thursday, October 1st 2015, 10:19pm

Słówko wyjaśnienia, w sumie nie muszę ale mogę :-) z pozdrowieniem dla Jagny, może doceni, może zrozumie, może "ignore" zdemie ;-)


Szkoda mi też czasami Dawidka który miota się i wyciąga wnioski poronione jakby mu połowa neuronów przestała działać w glowie (z tych co w ogole dzialają)

więc:
- konto wziąłem dla syna. syn gra w 3 e, a chciałem zeby trochę ze mną pograł, wiecie, ojciec z synem, epickie oblegi, itp.
- syn wzgardzil moimi planami, wolał swoje konto w 3e
i koniec tematu syna. na konto nawet sie nei zalogowałem, choćby raz. nawet nie wiem w jakiej epoce było.
w przeciwienstwie do pwnych graczy, nie mam wolnego czasu zeby sie logowac na cudze konta
moje absoprbuje mnie w 300 %


potem mi sie temat przypomniał. jest konto. nie ma gracza.
wiec znalazłem zasłuzonego dla BC gracza, który kiedyś swoim rozsadkiem i kultura poakzywał nam (w BC) wszystkim że mozna, i trzeba, i namówiłem go na powrót do aktywnej gry.
i gra :-)

i koniec tematu akle nie koneic teorii spisckowych domorosłych macierewiczów :))))
ubaw po pachy


chwila szczerości wywaolana zupa piwną i koniec ubawu :-)


ps
wszelkie zmiany na koncie zostały szczegółowo opisane do KC
z kontem nei ma zadnej zakazanej aktywnosci (czasami do mnie pisze i jest miło ale polowa zuli to robi, bana za to nie dają .... )


:-D


EDIT
dodam jeszcze, że nasz przyjaciel, grający teraz na tym koncie, powrócił do gry w TE po ciężkiej chorobie w życiu realnym.
Więc życzymy i zdrówka i dobrej zabawy w TE :-)

This post has been edited 1 times, last edit by "jerzys" (Oct 2nd 2015, 10:23am)


5

Sunday, July 2nd 2023, 5:32pm

Czy oferta oddania konta nadal aktualna? Chętnie przejmę i pobawię sie trochę w wolnej chwili. Gdyby tak było prosze o priv. :)

Similar threads