Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Friday, 16.10.2015, 16:31

Ja akurat nie narzekam bo podoba mi sie rozwiązanie ze stolicami, narzekają ci którym to sie nie podoba, nie przeczytalem jeszcze żadnego argumentu który by mnie przekonał że to rozwiązanie jest złe

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Friday, 16.10.2015, 16:57

Nie jest złe to że stolice takie są, ale ja bym tam zmienił tylko jedno !!

zamiast 5% co poziom większe wydobycie w stolicy, dał np: 2 % i aby stolica całe 100% dodatkowego wydobycia osiągnęła na 50 poziomie zamku.
Oczywiście bez boba i bez budowy za podwójna ilość surowców, bo tak to by wyszło na to samo i szybko by były znowu duże armie.

A co to kogo obchodzi ze w większości gier, gracz zostaje zdjęty przez innych graczy i musi zaczynać od nowa, ta gra to nie inne gry i tutaj od samego początku stolica była nie do ruszenia i niech tak już zostanie.

jerzys

Nierejestrowany

23

Friday, 16.10.2015, 18:05

budowe za podwójna ilość surowców bym zostawił.

bo to akurat jest fajne
inaczej dobry rozwinięty gracz na poziomie 20 zamku traci powód do dlaszej aktywnosci - bo ma duzo wiecej surowcow niz jest w stanie zakolejkować


ale oczywiscie bez boba, w zadnej postaci

jerzys

Nierejestrowany

24

Friday, 16.10.2015, 23:43

nowy serwer ... najbardziej przerazają mnie cfaniaczki (pozdrawiam Rafixa) ktorzy korzystając z proxy wygenerują na starcie po kilkanascie kont , zeby miec pewnosc ze atakowanie tych kont to gwarancja 2 dniowego wydobycia, bez ryzyka zestrzelenia ...


Dlatego łagam administracje zeby przy T3:
- lokacje z listy (zeby nie bylo pretekstu do robienia nowego konta zeby "byc blizej jaskini"
- DUZY obszar na start , żeby atak wyvranego celu sie nie oplacal

i coś ekstra
konto ktore NIE GRA ma wyzerowane wydobycie



i sie nie bedzie oplacilo :-))

i to są zmiany PO DEMNIE
bo mi się NIE CHCE

a niektórym się chce (pozdrawiam Rafixca)


sortty za szczerość ale 4 zywce obalone a kolejne 4 się cjłodzą :))))\
:)))

25

Sunday, 18.10.2015, 12:23

a ja dalej twierdzę, że jak będzie podwójne wydobycie w stolicach to gra nie zmieni się. każdy będzie budował tylko stolice = przykre :(
stolica nie może być najlepszą wioską, bo oblegi nie będą miały takiego znaczenia jak kiedyś.
można dać np 4/5 pola bonusowe do wyboru. jak gracz będzie chciał surowce to ustawi bonusy pod surowce, a w innym przypadku pod wioskę bojową.

zastanowił bym się nad balansem bohaterów. każdy zna siłę człowieka i jaką przewagę ma przy dużych poziomach nad innymi rasami. może skala logarytmiczna wzrostu siły człowieka - do rozpatrzenia...
mam wrażenie, że jak zostaną obecne warunki to będzie tylko człowiek w grze
różnorodność bohaterów bardzo wzbogaci grę

pozdrawiam :)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "w0laj" (18.10.2015, 12:53)


jerzys

Nierejestrowany

26

Sunday, 18.10.2015, 18:04

4/5 pol bonusowych do samodzielnej zmiany ? super pomysł
to pozwoli na realizacje roznych strategii


czlowiek
owszem czlowiek wymiata na wyzszych poziomach ale robienie nim ekspedycji nie jest takie łatwe
i nie ma bonusów do szarzy
wiec ewentualny rebalans musi uwzględniać wszystko

ja bym jeszcze coś innego zrobił: zeby heros lvl 1 nie mogł ubierac przedmiotów z 6 epoki
np. ze heros moze ubierac tylko maks swoja + 1
czyli dopiero heros 40+ moze ubierać wszystkie ciuchy
<40 maks z 5 epoki, <30 z 4 epoki maks, itd.

27

Monday, 19.10.2015, 21:25

trochę zbocze z tematu ale jak robienie lokacji człowiekiem jest trudne to chyba nie robiliście innymi rasami ( konia z rzędem temu co pokaże raport z Sama zrobionego aniołem bez szarż)

Co do nowego serwera, bez bobów, z szybkim budowaniem za surke + shout box i karawana wypraw jak z BW + runa podnosząca nośności jednostek + zniesienie ograniczenia rozwoju boha w 6 epoce :)
T2 - Cichy

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

28

Tuesday, 20.10.2015, 08:49

Karawana hmm, a co jak padnie Ci jedna z jednostek? To dalej krecisz na 9 i juz regresywnie 8 7 6?
Żeby to miało ręcę i nogi to by musiała armia automatycznie się uzupełniać z jednostek dostępnych w garnizonie do pierwotnego składu armii.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

jerzys

Nierejestrowany

29

Tuesday, 20.10.2015, 09:13

wlasnie nie ... jak karawana to TYLKO taka wlasnie ginąca
nie ma ryzyka nie ma zabawy

A ja bym chciał lokacje w wersji HARD, z klonem naszego herosa po stronie wroga
czyli taki Fenek w wersji HARD oprócz tego co ma miałby również klon naszego herosa (ze statami, czarami, itp.)
by się działo :-)

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

30

Tuesday, 20.10.2015, 18:19

nie zmieniajcie tak tej gry, bo jak powstanie 3 serwer to już nie będzie czas wojny :)

31

Tuesday, 17.11.2015, 19:19

pamiętam jak z rok temu pisałem temat odnośnie nowego serwera... i wtedy SM odpisał, że najpierw runy na BW, a za rok jest szansa, że się za nowy T3 weźmie. I oto wracam po roku i widzę, że temat dalej aktualny (choć kto inny założył) a obietnica znacznie bliższa niż poprzednim razem (co nie ukrywam bardzo mnie cieszy, bo gdy swego czasu grałem trochę w TE, bardzo mnie gra zaciekawiła, niestety zjedzony zostałem przez tzw mutantów, co to już 2 i więcej lat przede mną tę grę zaczęli....)
Czekam zatem tego nowego roku i mam nadzieję Sushi, że znajdziesz chwilkę na ruszenie tej gry :) Powodzenia w dążeniach :)

32

Tuesday, 17.11.2015, 19:58

Z jednej strony chcial bym aby powstalo t3 bo czlowiek sie troche przyzwyczail a troche uzaleznil od tej gry i grał by dalej,ale jak nie powstanie to też płakał nie będę,po prostu oleje to i zajmę się czymś lepszym a zamiast tu płacić premke zapłacę gdzie indziej tam gdzie to docenia,nie w jakieś BW z dala będę ominął gry tych twórców bo skoro zazynaja taka gre to i inna tez zazna.
Człowiek na błędach sie uczy...

jerzys

Nierejestrowany

33

Thursday, 19.11.2015, 13:14

dokladnie :-)
Stracraft 2 nieskończony, Wiedzmin 3 nawet nie kupiony, Skyrim nie skończony, Elite D. kupione , nie pograne ...
oj będzie co robić :-)

34

Wednesday, 25.11.2015, 11:17

Właśnie dopinam ostatnie szlify do run na bw i będę siadał (prawdopodobnie w 2 połowie grudnia) do TE.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

35

Saturday, 28.11.2015, 19:39

Widzę ze coś z tego t3 raczej wypali :)
Jeśli mogę coś zaproponować to :
* Zostawić z wydobyciem w stolicy jak jest
* bez żadnych bobow
* bez nalotów a jeśli muszą zostać to niech stolica po wykonaniu przez gracza nalotu będzie mogła być bombiona jak zwykła wieś ( naloty niszczą tą grę,więc coś za coś )
* zrobić jakieś ograniczenia cenowe na złom np bez słota 2ph z jednym 5ph itp ( nie będzie wtedy za dużego pola do oszustw jak ma to miejsce teraz )
* zostawił bym też budowę za podwójną surke,da to możliwość dogonienia każdego będąc aktywnym ( taka Budowa urozmaicila by grę gdyż każdy bawił by się po trochę w każdej epoce zeby podekspic herosów a nie leciał do 6 zeby być tam pierwszym )
* zwiększył bym też o kilka lokacji dziennie np bez premki 7 z premka 15 zawsze to coś
* zmienił bym też ograniczenia herosa w 6 epoce zeby nie było jak teraz tylko zeby można było co rozwijać nadal za pełne 100%
* zmienił bym z ta znikająca surka bo to też zepsuło grę powinno być ze zmiana ustroju powoduje zniknięcie całej surki ale jeśli się zakłada obelg to surka powinna zostawać ( w każdej epoce można atakowac nieaktywne wsie wiec kazdy by farmil i nie bylo by ustawionych obli na surke a na DG gdy się uzbiera surke to i tak zabrać się jej nie da a zmiana ustroju nic by nie dała bo surka by znikła )
Oprócz tego za wiele bym nie zmieniał bo nie ma sensu za bardzo zmieniać tej gry.
Prosił bym aby każdy się wypowiedział co by chciał a czego nie , ułatwiło by to prace sushiemu ponieważ miał by jakiś obraz tego czego spodziewają się gracze po t3
Prosił bym też Jerzysa aby nie przesadzal ze swoimi udziwnionymi propozycjami bo zepsuje to grę na samym wstępie.
Pozdrowki

36

Saturday, 28.11.2015, 20:18

Zapomniałem dodać ze mogły by być częściej jakieś ewenty bo bez nich za wiele nie wpada :D

jerzys

Nierejestrowany

37

Saturday, 28.11.2015, 20:38

powinny byc mechanizmy ktore nie pozwola do końca zgnoić samotnego gracza przez wrogi caly klan
w propozycji ariocha ich nie widze

gracz taki, zgnojony przez silny klan do stolicy, nawet nie bedzie mogl nalotu zrobic bo go wykoncza na stolice


propozycje ariocha sa nieprzemyslane, zeby nie rzec gorzej ...
lub kosmetyczne


ograniczenia cenowe - czyli co, kto pierwszy ten lepszy ?
i co to jest zlom ? jakies definicje ? kto i kiedy bedzie decydował ?
dla mnie anielska tarcza to zlom (teraz)
a 4 epoki temu bym sie posral zeby miec taką ...
arioch, jak masz glupoty pisać - nie pisz....
sory za brutalną szczerość i wycieczke osobistą ale Twoje propozycje sa albo kosmetyczne (lokacje z 12 na 15)
albo potwierdzają ustalenia (t3 bez bobow)
albo sa durne po prostu (ograniczenie ceny złomu bez zdefiniowania co to złom, po nalocie stolica jest zwykła wsią na naloty)

spowodowanie ze stolica staje się podatna na nalot to praktycznie koniec nalotow robionych przez slabych graczy
na t3 nie planuje byc slabym graczem
planuje byc bardzo silnym graczem

i chce zeby slabi gracze mieli na mnie bat (naloty)
jesli pomysł ariocha przejdzie nie będa mieli

wiec arioch - dobra rada - staraj sie najpierw przemyslec np. moje propozycje i uczciwie je ocenic i poddac merytorycznej krytyce a nie bezmyslnie krytykowac a potem zglaszac swoje - bezsensowne ...

38

Saturday, 28.11.2015, 20:51

Człowieku ale Ty żyjesz nalotami nie potrafiłem się rozbudować jak mocniejsi gracze więc zacząłeś na nich robić naloty ze złości jak małe dziecko i wcale nie grasz solo tylko masz swój klan więc oszczędź sobie tego durnego przekonywania graczy do nalotów bo chcesz mieć furtkę jak by się okazało ze jednak nie jesteś taki dobry jak ci się wydaje,a zmiany są kosmetyczne bo nie ma sensu zmieniać tej gry za bardzo jak już gdzie indziej wspomniałem,nudzi Cię ta gra to odkurz Stare płytki bo tylko płakać i narzekać potrafisz,a jak ktoś zaproponuje coś co nie po twojej myśli to od razu krytyka.Zastanów się nad twoimi chorymi pomysłami jakie masz odnośnie tej gry a potem walnie się zdrowo w głowę i znów na spokoju sie zastanów.to nie jest gra pod Jerzysa tylko pod wszystkich grających więc nie wypisuj bzdur jakie w zwidzie pijackim wpadają ci do głowy

39

Saturday, 28.11.2015, 20:58

I jeszcze jedno...
To nie róbmy ograniczeń za zakup złomu ale nie likwidujmy całkiem handlu tak jak tobie to pasuje,ja na przykład chcę mieć możliwość kupna czegoś czego nie uda mi się trafić a ten twój plan z ta całkowita likwidacja handlu to dopiero jest nieprzemyslana klapa,zresztą nie bede tu przytaczal innych twoich durnych pomysłów bo szkoda nawet na to czasu

jerzys

Nierejestrowany

40

Saturday, 28.11.2015, 21:17

aRIOCH
GRASZ NA T1 JAKO KTO ?

wiesz o mnie wszystko, moze czas sie zrewanzowac?
nieladnie pierdzielic jako anonim


PS
a jak chcesz dodac coś uzywaj opcji EDYTUJ
za multipost mozesz "w leb" dostac od adminow