Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 01.11.2015, 09:53

Wielkie podziekowania

Za wspaniały event Halloween-owy:)

jerzys

Nierejestrowany

2

Sunday, 01.11.2015, 11:23

no, mi się też bardzo spodobał :-)))))

pomyślcie jaki świąteczny będzie :-)

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Sunday, 01.11.2015, 16:58

jak by nie patrzeć to, to takie rozmaitości wpadały podczas eventu :)

tutaj to przynajmniej powinien być co miesiąc event po dwa dni :) ale jak widać to maja już całkiem ta grę głęboko w czterech literach :)

4

Tuesday, 03.11.2015, 19:36

No cóż ewent się nie załączył
A miał wpisane w system gry
Przepraszamy za usterki
I gówno dostaniecie

Jak zawsze hahaha
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

5

Tuesday, 03.11.2015, 19:38

Hahaha jak zawsze system nie odpalił

I tyle w temacie :rotfl:
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

6

Wednesday, 04.11.2015, 16:36

są gry gdzie ewenty mniejsze lub większe są co chwilkę a tutaj nie za długo koniec roku i jeden to kpina jakaś ,za kilka dni wielkie nasze święto narodowe i ciekawe co nam zgotują admini :?:

7

Thursday, 05.11.2015, 11:14

Witam,

rzeczywiście nie odpalił się skrypt automatyczny odpowiedzialny za aktywowanie "leniwej dyni".

Za co serdecznie przepraszam.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Thursday, 05.11.2015, 19:18

juz darujcie sobie te nie odpalanie, bo wiadomo, ze jak leniwa dynia to jej sie nie chciało odpalic.
A tak na powaznie to powinien to ktos sprawdzac wtedy co ma sie odpalac, czy sie odpaliło a nie nie odpisac po tygodniu, jedna i ta sama śpiewke :)

Nic sie nie martwcie, bo widac ze chcecie doprowadzic do konca tej gry, to wam najlepiej idzie, patrzac co do zmian wprowadzanych na lepsze.

9

Friday, 06.11.2015, 00:19

Jak ktoś zagląda raz na 2 lub 3 tygodnie to tak jest
Ze później trzeba coś głupiego napisać by się odpindolili
I dupy nie zawracali
Czas się przyzwyczaić do kłamstw adminów
:rotfl:
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

10

Monday, 09.11.2015, 19:24

Myślałem, ze w ramach przeprosin będzie inny event np. na 11 listopada a tu cisza, same słowo przepraszam to jednak ciut za mało

jerzys

Nierejestrowany

11

Monday, 09.11.2015, 20:04

a tam, dajcie spokoj

co wy, macierewicz?

czasami najprostsze wyjasnienia sa najlepsze
skrypt zle napisany, nie odpalil, trudno

jakiekolwiek "zamiast" czy "w ramach przeprosin" wymagały by zakasania rekawow - a tu z adminami jest problem.
lepiej niech to t3 robią....

12

Monday, 09.11.2015, 21:40

Niestety w nowy serwer już nie wierze, a co do skryptu to jak były awarie to jakoś się dało w kilka dni przeprosinowe ewenty zrobić

13

Monday, 09.11.2015, 22:41

dajcie sobie spokój....

już kiedyś mi napisał jeden z adminów, że nie będę mu mówił jak prowadzić jego biznes.....

tak widać dokąd go zaprowadził, serwer prawie pusty, simy i śpiochy na DG no i garstka graczy, którzy już właśnie dobili do końca rozgrywki ;>

:rotfl:

14

Friday, 13.11.2015, 19:45

Jak nie zrobią normalnego t3 to ja odpadam jak i pewnie z 1/3 pozostałych jeszcze graczy,bo naprawdę to już dawnooo przestało być zabawne

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Friday, 13.11.2015, 20:16

co masz na mysli normalne T3 ?

jedynie co to odblokowuja graczy co dostaja bany stałe, a inni co dostali za to samo sa nadal zbanowani :) smiech na sali :)

jak myslisz czemu znowu takiego gracza odblokowali, aby było wiecej graczy bo T3 nie zamierzaja otwierac :)

16

Friday, 13.11.2015, 20:41

Normalne czyli z jakimiś zmianami.częściej jakieś eventy i coś urozmaicić,może zlikwidować naloty bo to psuje grę i takie tam.
Tyle że faktycznie nikt nic nie chcę zmienić,a z tym stałym banem to już polecieli grubo,to może i mnie odblokuj haha dostałem banda z dwa lata temu za dokładnie to samo i dalej co mam,ta gra całkiem zeszła na psy :(

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Friday, 13.11.2015, 22:13

powinni otworzyc dwa serwery z nalotami i bez nalotów ciekawe na którym by było wiecej graczy :)

jerzys

Nierejestrowany

18

Saturday, 14.11.2015, 00:47

naloty to ostatecznosc
oplacą się tylko wtedy gdy druga strona "przegina"

serwer bez nalotów: pierwszy najlepszy klan bedzie najlepszy na wieki
i nic tego nie zmieni

ja kiedys robilem naloty a od dluzszego czasu sam jestem ofiarą
chyba mam spore doswiadczenie
naloty sa potrzebne
naprawde

19

Saturday, 14.11.2015, 07:41

Jeśli nie było by bobów a zostawili by z budowaniem tak jak jest teraz ze mozna szybciej za surke wystawic to nie byly by potrzebne naloty bo kazdego dalo by sie dogonic a ewentualna roznica pomiędzy aktywnymi była by nie wielka,wtedy ktoś kto nagle pojawi się po roku nieobecności musiał by nieźle naginać żeby kogoś dogonic a nie przeszkadzał by nalotami.myślę ze od początku każdy by zapiepszal na premce zeby być najlepszym.

Spirytku po co tak robić?
Przecież zostały by te dwa co są i tu można sobie bombic do woli :)

20

Monday, 16.11.2015, 14:21

Skrypt eventu został przejrzany i poprawiony. Nie powinien już sprawiać problemów.

Jeszcze raz przepraszam
SM
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker