Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 14.07.2008, 15:17

Wymagania technologii

Moim zdaniem to jest jakiś bug. Feudalizm ma strasznie wysokie wymagania do zrealizowania moim zdaniem. 8 poziom zamku i 4 klasztoru to trochę przegięcie. Koszt tych budynków jest wysoki i zanim zlikwiduje się korupcję na osadach to miną wieki. Nawet przechodząc z 17 poziomem ołtarza na 3 osadach nie jestem pewny czy jest to wykonalne żeby postawić za to te budynki na odpowiednie poziomy. Nie mówiąc już o kopalniach. A jeszcze trzeba postawić trochę piechurów żeby transportowali surowce do stolicy na rozbudowę. Co jest moim zdaniem kolejnym błędem gdyż trzeba wydać sporo złota żeby ich rekrutować. Więc tworzy się błędne koło. Niestety nie jestem w stanie sprawdzić mojej teorii w praktyce bo strasznie spieszy wam się z betą i kasacją kont. Moim zdaniem bilans w tym miejscu jest mocno zachwiany.

2

Monday, 14.07.2008, 15:20

Rada jest jedna, wybuduj średniowieczne wędzarnie(jakoś to tam się nazywa) i przechomikuj trochę zasobów aż uzbierasz :rotfl:
Cytat wszechczasów: :thumbsup:
taak... wysoki sądzie, on wszedł do kuchni, potknął się i upadł na nóż...

i tak 28 razy!

Nie wchodź tu! :rotfl: :
http://www.cwaniak.rembertow.net/

3

Monday, 14.07.2008, 15:24

Ja przeszedłem do Średniowiecza na zamkniętej alfie z ołtarzami 17,18,20 i nie było najmniejszego problemu, ani ze zlikwidowaniem korupcji (taniocha) ani z rozbudowaniem wiosek.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

4

Monday, 14.07.2008, 15:26

Maly offtop ale z ciekawosci... ile trwala zamknieta alfa?
Bo ja farmilem na potege i osiagniecie takiego poziomu musze przyznac bylo w tych ramach czasowych poza moim zasiegiem:)

5

Monday, 14.07.2008, 15:30

Ja farmiłem zdecydowanie mniej na A1 - nie miałem czasu latać tak jak Ty ;> i farmić wszystkich dookoła. Nie wspominając jednego kolesia, który ma już istny malbork wystawiony ;)
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

6

Monday, 14.07.2008, 15:32

:D
No ale ile zamknieta alfa trwala? Tak mniej wiecej:)

Ps. Widze ze moja intensywna gra nie pozostala niezauwazona przez adminow:D

7

Monday, 14.07.2008, 15:50

No i właśnie o to chodzi, że gra ma trwać 8)
A nie w dwa miesiące przelecieć wszystkie epoki (nawet siedząc 24h/dobę).
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Monday, 14.07.2008, 17:50

Data dołączenia 2008-05-29 13:05:19 - ale chyba dołączyłem 2 dni albo 1 po starcie ;) no i dało by radę wejśc do średniowiecza - tyle że zabrakło trochu czasu - gdzieś tak z tydzień - bo ołtarz stał dopiero na 4 lvlu no i brak opracowanych 2 czy trzech techów ;)
no i daleko do farm było - najbliższa farma - 15 min w jedną stronę - te bardziej owocne - kole 25-35 min na pełnym gazie - wojsko szło z prędkością 80 s/pole ;)

9

Monday, 14.07.2008, 17:57

Data dołączenia 2008-05-29 13:05:19 - ale chyba dołączyłem 2 dni albo 1 po starcie ;) no i dało by radę wejśc do średniowiecza - tyle że zabrakło trochu czasu - gdzieś tak z tydzień - bo ołtarz stał dopiero na 4 lvlu no i brak opracowanych 2 czy trzech techów ;)
no i daleko do farm było - najbliższa farma - 15 min w jedną stronę - te bardziej owocne - kole 25-35 min na pełnym gazie - wojsko szło z prędkością 80 s/pole ;)
A propo czego ta wypowiedz? Bo nie kumam?
Samo przejscie do sredniowiecza bylo banalne, ja moglem juz od paru dni i zrobilem to wczoraj....
Moglbym juz z tydzien temu jak nie wiecej ale inwestowalem mocno w ekonomie (wiekszosc kopalni na poziomie 12+ a w jednej wiosce wszysce chaty drwala i kopalnie brazu na 17lvl:P)
Chodzi o przejscie z oltarzami na 20,18 i 17lvl lub innych wysokich;)

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Monday, 14.07.2008, 18:55

dotyczyło twojego pytania ile trwała alfa ;P można liczy że trochę ponad 1,5 miesiąca

11

Monday, 14.07.2008, 20:35

dotyczyło twojego pytania ile trwała alfa ;P można liczy że trochę ponad 1,5 miesiąca
Ale mnie chodzilo o zamknieta alfe;)
Na otwartej alfie gralem od pierwszego dnia:D

12

Monday, 14.07.2008, 21:13

dyvid nie moze byc caly czas tak latwo jak w 2 pierwszych epokach, trzecia to juz jakby s3 w BW chwila nieuwagi i tracisz domek, chyba nie chciales dojsc do 6 epoki w pol roku :D

13

Monday, 14.07.2008, 22:05

Dla chcacego nic trudnego;)) Wystarczy nie spać;)