Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Monday, 23.11.2015, 22:30

I jeszcze jedno ENGY
Gdyby twórcy tej gry faktycznie chcieli zarabiać to nie zmieniali by jej co chwilę na niekorzyść graczy.....

22

Monday, 23.11.2015, 22:59

ja nie mowię żeby coś zabrać tym co grają bez premki bo bez niej gra się do dupy krótko mówiąc, ja jestem za tym żeby przekonać tych, którzy chcą i mogą żeby wykupili premkę ale trzeba ich skusić czymś extra, nie tylko 10 lokacjami dziennie i czasem budowy bo to cienizna jest

jerzys

Nierejestrowany

23

Monday, 23.11.2015, 23:44

moj syn gra na t1

czasami gra bez premki (znacie jego ojca, kawał drania, sobi wykupi, synowi nie zawsze)

gra się tragicznie
wszytko
- kosztuje 2x wiecej
- trwa 2x wiecej
- kolejkuje sie 1 budynek i 5 jednostek i koniec

ja jedynie proponuje zeby zamiast KOSZTOWAĆ 2x wiecej wydobycie bylo 2x mniejsze
dla tych graczy efekt bedzie ten sam (zarobia 2x mnej ale ceny bedą 2x niższe)
jedynie co się zmieni to to ze juz nie tak wygodnie bedzie utrzymywac multi dla surowcow


normalna gra bez premki nie jest mozliwa
zresztą normalna (z sukcesami) gra dzieciaka (jak moj syn) tez nie jest mozliwa ... nie da się logowac do TE raz dziennie i nie byc farmą

wszystko wyjdzie na T3 :-)





EDIT
apropo T3
Admini dokonuja zmian w kodzie. przygotowania do T3 :-)
wiekszość z Was nie zobaczy różnicy, ja widzę :-)

T3 zbliża się wielkimi krokami.

zresztą 2 tym roku to już co najmniej drugi raz jak grzebia w kodzie (nie licze ustawiania eventów)
za pierwszym razem poprawili bug z mnozeniem surowców po bobie (a takie plany mialem ...)

a teraz poprawili inny "bug" pozwalający automatyzowac grę.
no i pytanie co jeszcze ;-)

za male zmiany żeby wersje ruszyć a szkoda
wiekszość graczy by się ucieszyła ze coś robią (ja się ciesze)

24

Tuesday, 24.11.2015, 09:40

ENGY szczerze ci powiem ze jeśli kogoś stać na premke to od razu ją wykupuje bo gra bez premki to katorga,jeśli ktoś pracuje to raz w miesiącu 11zl to jest pół godz pracy a jaka frajda z gry,jeśli zaś nie pracujesz to głową muru nie przebijesz i musisz prosić ojca o kasę na grę a on ci da jak ma humor a jak nie ma humoru to się męcz "jak syn jerzysa " ;)
Jerzys cieszył się będę jak t3 ruszy narazie powodów do radości nie widzę bo cudów nie trzeba na t3
Bez bobow,bez bombienia a jeśli już to zaczynasz bombic to stolice mogą bombic ci z takim samym efektem jak zwykła wieś,a przede wszystkim handel znalezionym złomem powinien mieć ograniczenia np
Bez słota Max 3ph z jednym 5ph itd wtedy nie było by oszustw jak teraz ze wystawi ktoś byle dziadostwo a jego klanowicze między sobą specjalnie podbijają cenę zeby dostał dużo więcej ph a w razie czego durnie się tłumacza ze bylo wielu chetnych a nie on sam.
Pamiętam ze kilka lat wstecz ta gra mnie cieszyła a teraz mnie męczy.
Porobiło najpierw boby bez ograniczeń i tym już zepsuli grę a potem nie wiem czemu znów pozmieniali z ograniczeniem do 35 lev Wyszło na to ze pozwolili się najpierw pewnej ilości osób zmutowac a potem zeby czasem ich nie dogonic zrobili do 45
Jak się coś zmienia w grze to już na stałe zeby każdy miał takie same szansę wtedy unika się np bombienia bo czekasz na Boba i w koncu dogonisz mutantow bo różnica w potrzebnej surce na budowę jest Wielka. Zresztą skoro twierdzisz ze grzebią w kodach i ze t3 się zbliża to mam nadzieję ze z nowym rokiem ruszy t3,wielkiej pracy wkładać w to nie muszą.Ja mam postanowienie noworoczne ze jak nie będzie t3 od nowego roku to likwiduje konta na t1 i t2 zeby się już nie wkurzac więc znów będzie jeden mniej w 6 epoce :)

jerzys

Nierejestrowany

25

Tuesday, 24.11.2015, 10:49

ja bym w ogole zlikwidował handel przedmiotami
i kolejny powod do oszukiwania znika

mialem też pomysł żeby, jeśli nie masz danego przedmiotu w zbrojowni (np. hełmu = nakrycia na glowę) to łatwo go wydropić (10 x większa szansa niż standard)
w zbrojowni : czyli leżący a nie ubrany

więc jak masz "nakrycie glowy" w zbrojowni (bo masz maks herosow, każdy ma helm ubrany i jeszcze jakiś leży) to szansa wydropienia kolejnego jest bliska zeru (a może zero po prostu)
do tego złom żeby był ZNACZNIE wiecej wart złomu
+ ograniczenie w przetopie (np. 100 przedmiotów tygodniowo)

przedmioty i tak sa grupowane wiec grupy już by były


bardzo dobry pomysł, bardzo mi się podoba
zmusiłby graczy do decydowania: trzymać złom czy skasować i coś lepszego może łatwo wpadnie

26

Tuesday, 24.11.2015, 12:01

Handel przedmiotami powinien być bo możesz nigdy nie trafić np mrocznej tarczy a inny gracz będzie miał fart i trafi ich z pięć tobie by się przydała a jemu tyle nie trzeba a szkoda przerabiać na złom,dlatego handel bym zostawił ale z ograniczeniami cenowymi,z tym dropieniem co napisałeś to też bez sensu bo będziesz miał w zbrojowni komplet ubioru na herosa i już nic ci nie wpadnie więc jak to się ma do przetapiania? Nie przetopisz za wiele na złom bo nic nie znajdziesz,jak dla mnie to trochę nie ma to wszystko sensu.Wartość przetopu złomu też ci za wiele nie da jeśli nie będzie bobow bo zakolejkujesz 4 budynki,pochowasz po spichlach a resztę i tak ci rozkradna,surka nie będzie aż tak potrzebna jak teraz bo każdy w pewnym momencie będzie jej miał multum bo wzrost będzie cały czas a budowa np centrum dowodzenia będzie trwała z 3tyg więc przetapianie już nie będzie się odbywało tak jak teraz ze kupujesz byle co i przetapiasz w Boba.Brak bobow też zniechęci do prowadzenia multi bo nie będzie ci tyle surki potrzeba.Nie zmieniał bym w tych sprawach nic oprócz wprowadzenia maksymalnych cen za złom,wtedy powstrzyma się oszustów bo zapewne nie będzie ten złom schodził tak jak teraz przy bobach,jak wystawisz zwykły hełm to zapewne nikt co nie kupi bo po co jak pr zetapianie nie będzie już tak potrzebne jak teraz

jerzys

Nierejestrowany

27

Tuesday, 24.11.2015, 13:12

nie zgodzę się z Tobą.

mozna mieć 15 herosów
to znaczy ze mozna "ukryc" 15 nakryć glowy
i dopiero jak Ci wypadnie 16ste to 17 juz nie wypadnie
nie wypadnie lub będzie mniej prawdopodobne
np. jeśli teraz szansa na drop jest X to bym zrobił:
masz przedmiot: szansa X/10
nie masz : X*10

i do tego zlom niech będzie 10x wiecej wart surowcow niz dzisiaj

a brak boba oznaczxa ze trzeba WIECEJ surowcow

a mozliwośc budowy natychmiast to jeszcze wieksze cisnienie na surowce

28

Tuesday, 24.11.2015, 15:00

Jeśli zostawia budowę za podwójną cenę to faktycznie surka będzie nadal potrzebna więc złom na przetopienie będzie schodził ale powoływanie 15 herosów po to zeby ich tylko ubierać to dla mnie czyste szaleństwo :D
Według mnie nie ma sensu z tym kombinować bo po co? Wystarczy wprowadzić limit cenowy i po problemie.
Jak już wspomniałem wyżej nie koniecznie musisz trafić coś co trafi inny gracz kilka razy i nie móc tego sprzedać to bezsens. Ja nigdy nie trafiłem mrocznej tarczy za to z chęcią ja kupiłem, pozbawiając graczy możliwości handlu,pozbawia się ich dodatkowej frajdy

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

29

Tuesday, 24.11.2015, 18:38

no i był sushi na forum i nadal zero odpowiedzi :0 żenada :)

30

Tuesday, 24.11.2015, 19:20

Na niewygodne pytania zawsze unika się odpowiedzi ;)

jerzys

Nierejestrowany

31

Tuesday, 24.11.2015, 19:28

Jeśli zostawia budowę za podwójną cenę to faktycznie surka będzie nadal potrzebna więc złom na przetopienie będzie schodził ale powoływanie 15 herosów po to zeby ich tylko ubierać to dla mnie czyste szaleństwo




przed skokiem do 2 epoki, gdy ociekałem surowcami, kupilem herosów ile wlazło.
zresztą miałem wtedy juz 4 wyszkolonych na 10 poziom


kwestia taktyki :-)

32

Wednesday, 25.11.2015, 08:40

Zdradz rombek tej taktyki bo dalej tego nie rozumiem.
Rozumiem powołanie i wyszkolenie herosów,ale ja powolalem siedmiu w trzeciej epoce bo najszybciej podekspic i każdego ciagnolem do 30lev ( nie wszystkich sie udało wymaksowac ) ale po co powoływać 15 ?
Żeby ubrać ich w ubrania i tyle?
Potem się to wszystko myli który jest który,a gdy ci jeden polegnie to zmienia miejsce,według mnie to tylko niepotrzebne dodawanie sobie problemów a nie taktyka

jerzys

Nierejestrowany

33

Wednesday, 25.11.2015, 09:38

sory, nie chce za dużo zdradzać

mi sie taka taktyka oplacila, ale to wynika z roznych rzeczy, mojego stylu gry, itp

34

Wednesday, 25.11.2015, 11:27

Nieaktywne konta - farmy ok. - każdy może atakować

Ale przechodzenie kogoś z DG na normalne tylko po to żeby dało się "bank" wyczyścić oblegiem toż to jawna ustawka i oszustwo.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

35

Wednesday, 25.11.2015, 13:02

zgadzam sie z oblezeniem na DG ale czemu zostały wszystkie oblezenia zrobione ze surka znika, w nizszych epokach nie ma DG.

tak jak myślałem ze wszystko ok w nieaktywnych kontach :) heheheheh

jerzys

Nierejestrowany

36

Wednesday, 25.11.2015, 13:32

ponieważ oblezenie to najlatwiejszy i najszybszy sposob w jaki gracz silny, aktywny, z armią, może zabrać surkę od gracza udającego ze gra

czyli gracza który np. chowa surkę do magazynu przez tydzien a potem "zaprzyjazniony" gracz oblega i zabiera
a jak oblegnie "niezaprzyjazniony" to gracz podnosi alarm i szybko leci do klanu "zaprzyjaznionego" gracza po pomoc

spiryt nie wpadles na to?
nie dziwota ze nie jesates w top 10 :-) :-P

37

Wednesday, 25.11.2015, 18:45

my nie jesteśmy w top ten..... MY JESTEŚMY NR 1 !!!

reszta się obsrała i siedzi na urlopach ....

;>

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

38

Wednesday, 25.11.2015, 19:22

i tu cie musze zmartwic jerzys, tak jak Engy napisał mi wystarczy numer 1 :) ty nigdy nie bedziesz w top 10 bo jak myslisz ze przez naloty awansowałes to jestes w błedzie, tylko ludzie to stosuja co sobie nie radza w normalnej grze :)

ale jak byś pomyślał to nikt nie musi chować surki w magazynach, bo taki jak pisałeś wypasiony gracz poleci z atakiem i zabierze ta surke zamiast tracić czas czyli ponad 18:00 godzin aby zabrac to co ktos uzbiera, bo nośnośc jest duza u takiego gracza.

jedynie nad czym myslisz to jak sobie ta gre pod siebie ułozyc aby jerzysowi sie dobrze grało :) jak widac naloty ci nic nie dały, to wymyśliłeś z oblezeniami a admini łyknęli to jak młode pelikany !!!!

jerzys

Nierejestrowany

39

Wednesday, 25.11.2015, 20:19

alez ja sobie swietnie radze, tyle ze na t1

jestem tak poteżnym graczem ze moi wrogowie ze strachu blokują mi wszystkie moje 5 lotek i to mimo ze mam odbudowe trwajaca chyba 2 tygodnie
nie moge ich skasowac od wielu wielu dni


nie chce mi się Was przekonywać, przeciez zawsze macie racje
zaczniemy grac na t3 - zobaczymy jak gracie
bedzie zabawa

40

Wednesday, 25.11.2015, 21:29

nie wiem czy znajdą się chętni na T3 jeśli gra nic się nie zmieni :(