Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 14.07.2008, 12:35

Wyświetlanie możliwości budowania, kiedy nie ma na to zasobów

Link do obrazka:
http://img528.imageshack.us/img528/1463/bdwtimeedgesj8.png

Jak widać nie miałem wtedy zasobów, a była wyświetlana możliwość zbudowania paru budynków, po kliknięciu na jakiś był widoczny zielony przycisk Zbuduj po kliknięciu na niego nic się jednak nie stało :P .
Cytat wszechczasów: :thumbsup:
taak... wysoki sądzie, on wszedł do kuchni, potknął się i upadł na nóż...

i tak 28 razy!

Nie wchodź tu! :rotfl: :
http://www.cwaniak.rembertow.net/

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 14.07.2008, 12:51

to pozostałość po bugu - dzięki któremu w drugiej wiosce można było budować za pół darmo

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 14.07.2008, 14:29

Zasoby były wyświetlone na czerwono? Bo u mnie to działa prawidłowo (budynki są na szaro, napis Brak surowców).
Chyba że to obrazek sprzed ok 2 tygodni, wtedy jeszcze był tego typu bug.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

4

Monday, 14.07.2008, 14:37

Obrazek rzeczywiście jest z przed około dwóch tygodni i przedstawia sytuację z mojej stolicy, ale 4 dni temu jak rozbudowywałem moją drugą wioskę i na ostatnim wolnym polu miałem zamiar postawić kolejną wędzarnię i oglądałem ile będzie potrzeba surowców sytuacja była identyczna, surowce w okienku na szaro i aktywny przycisk zbuduj, kliknąłem i nic się nie stało, z resztą nie było to pokazywane za każdym razem jak wchodziłem na zakładkę "Wioska". W sumie drobiazg ale dziwi takie błędne wyświetlanie.
Cytat wszechczasów: :thumbsup:
taak... wysoki sądzie, on wszedł do kuchni, potknął się i upadł na nóż...

i tak 28 razy!

Nie wchodź tu! :rotfl: :
http://www.cwaniak.rembertow.net/

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Monday, 14.07.2008, 15:50

Błąd będzie poprawiony w wersji Beta.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker