Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Saturday, 14.11.2015, 00:42

Aha coś dla infa
Pomyliłeś się i dałeś linka ze swojego multikonta

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=42386c7d26
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

42

Saturday, 14.11.2015, 00:43

o prosze najwiekszy oskarzyciel sam sie posral i na urlop uciekl co tez wyjezdzasz jak greg po raz drugi i pedzel?? :rotfl:

44

Saturday, 28.11.2015, 11:50

No cóż kolega się nie chwali już bo niema czym
Tak to jest
NOWA VALLHILA
super klan znalazł dwoje debili którzy stracili wszystko
a w klanie się nabijają jakie to cwele siedząc na urlopach które w najbliższych dniach się kończą
Nie powiem kto mi tak napisał to info jest prawdziwe wyszło w klanu
z klanu który was olał haha pewnie wam głupio teraz jest frajerzy
zabawa trwa nie dajcie się dupki czas się odwdzięczyć VALLHILI
:rotfl: hahaha :rotfl: haha

Ostrzeżenie za obraze innego użytkownika.
/KC.
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (29.11.2015, 22:42)


45

Saturday, 28.11.2015, 13:23

Wątpliwe żeby wyszło z klanu. Wydajesz się być czymś bardzo wkurzony...Podobno jeden gracz w ciągu niecałego miesiąca zlikwidował Wam wioski? No oprócz grega i pendzla ale oni pewnie się nie śmieją się z Was. Jak do tego doszło? Czekajcie na urlopowiczów na pewno pomoże Wam to odreagować;)

46

Saturday, 28.11.2015, 14:23

Rahl to nie prawda parę wiosek sam załatwiłem na prośbę
A reszta wiosek stoi na 5 poziomie wciąż
Jeden gracz tak na 2 kontach i oni nie mają wiosek są na stolicach i po jednej wiosce z 5 poziomu
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

47

Saturday, 28.11.2015, 17:08

hahahaha

jak zniszczą moje wioski to zabierzemy kolejne na 5 lvlu


ot i po problemie.... tymczasem miło patrzeć jak spadają wiochy z 48 lvlu


;>

48

Saturday, 28.11.2015, 18:39

sracen twoj debilizm mnie rozbraja my tracimy poziomy w gownianych wioskach a wy? zbombilem ci krzemw stolicy to w sekundzie na urlopie byles, jestes pajac jakich mało. I pamietaj Dzieciaku ja sam odeszłem z klanu z wiadomych przyczyn, nie komromituj sie wiecej

49

Saturday, 28.11.2015, 19:57

Mogwai ty starcze bo dorosły nie jesteś
Debilizm twój przerósł mój ty imbecylu
Na urlop poszedłem bo musiałem życie w realu jest ważniejsze
Z czego się cieszysz frajerze ze krzem zawaliłeś w stolicy u golema zawaliłem złoto i główny
w 2 dni
Żyj w swoim realu życiowym TE ja będą żył w prawdziwym życiu

Ostrzeżenie za obraze innego użytkownika.
/KC.
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (29.11.2015, 22:42)


50

Saturday, 28.11.2015, 20:09

Frajer to wolaja na ciebie na osiedlu wiec nie wyzywaj innych swoja ksywka pajacu, wy zawsze macie sprawy w realu jak cos zaboli w grze

Ostrzeżenie za obraze innego użytkownika.
/KC.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (29.11.2015, 22:43)


jerzys

Nierejestrowany

51

Saturday, 28.11.2015, 20:40

chlopy , litości, to tylko gra ...

nie mozecie szamba na mnie wylewac ?
ja sie przyzwyczailem ...

52

Saturday, 28.11.2015, 22:05

Chłopaki ale proszę prowadzić dyskusje na poziomie ... Zgadzam się że dwóch graczy zrobiło bałagan, niestety zapłaci za to cały klan... Nie chce mi się wklejać linków, ale dzisiaj spadło tak no oko 700-1000 budynków a może i więcej. Ktoś tam napisał wcześniej że bombione są "gówniane wioski" , czyli rozumiem że wioska na 1500 czołgów czy tam 1200 servo to cienizna? Z drugie strony te naloty są śmieszne bo co 3 miesiące jest bob i za każdym razem można postawić 2 wioski na 45 lvl , potem można je znowu zbombić i tak w kolo macieju :) W każdym bądź razie era 2 najmocniejszych klanów na T2 jest już przesądzona , no chyba że wyskoczy jakiś nowy klan z którym będzie można powalczyć, normalnie "beznalotowo", kombinując, a nie iść na łatwizne...... tyle w temacie....
T2 - Cichy

53

Saturday, 28.11.2015, 22:18

700-1000 budynków? z kad ty sie urwales?

54

Saturday, 28.11.2015, 22:19

Mogwai
Tak tak ty masz rację
PS
Mieszkam na Beverly a to piękna dzielnica i nie dla twego poziomu
Pozdrawiam Cię Mogwai
I życzę przespanej nocy
Bo wiesz
Ja się cieszę że mam takie zainteresowanie z waszej strony
Czuje się jak ktoś ważny i raczej tak jest
Bo ja bym nocy nie poświęcał by do kogoś lecieć z bombkami z osadnikiem

Dzięki chłopaki za zainteresowanie się
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

55

Saturday, 28.11.2015, 22:23

6 nalotów po 60 lvl
masz 360 to tylko ja zrobiłem a nie latam sam :thumbsup:
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

56

Saturday, 28.11.2015, 22:40

ty na ten temat juz nie pisz juz raz pokazales nam wszystkim jak potrafisz liczyc:) Ogladaj KSW ogarnij sie

57

Saturday, 28.11.2015, 22:55

Starałem się znizyć i z poziomem do Ciebie ale nie potrafię na dłuższy dystans
Jesteś mistrzem
Nie pisz więcej do mnie bo nie mam zamiaru czytać głupot
PS
W przyszłym tygodniu znów idę na urlop
Ale tak na 90 procent i to parę dni
Wiec się nie ciesz ze to znów twa zasługa
:thumbup:
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

58

Saturday, 28.11.2015, 23:08

czy ja do ciebie pisze? to ty ciagle tu placzesz pokazujac swoja bezradnosc wzgledem nas a o wiadomosciach do Golema juz nie wspomne jak sie wypuszczacz :rotfl:

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

59

Saturday, 28.11.2015, 23:53

Rahl powiem Ci coś, moze i zjechali ale dwie spaliłem sam bo im to marnie idzie a jedna poprosiłem gracza z valhalli i mi ja niszczy, bo nie chciał, ani nie był za nalotami, ale jak wiadomo debile sie zawsze znajda co nie umieja przegrywać :0

a poza tym my nie ucieklismy na urlopy ani nie zmieniamy ustrojów jak to jest w tym klanie co zaczał naloty. Nie piszemy na ich klan jak to oni robią pisząc na nasz. A jak bym zaczął naloty na T1 to tez byscie wiosek nie uchronili i byscie mieli zjechane ale tam nie gram. I pozdrów kolege z klanu co przejał konto Golema na T2, bo pochodzi z Zuli o czym wiesz. I jakim to trzeba byc kretynem aby siedziec na grze 24h i cieszyc sie po nocach i dniach ze cos zniszczy. Bo mysli że komus zalezy na nich, a to że tam dostawali po dupsku a do świat by bez wiosek bojowych zostali, to było jedyne ich wyjście, te naloty.

Jerzys powinienes się cieszyc że masz spokój od docinek :)

MOgi spadło tyle poziomów jak nie wiecej, ja sam zmiotłem wam 400 dzisiaj w 8 nalotach

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Spiryt35" (28.11.2015, 23:59)


60

Sunday, 29.11.2015, 00:03

Niewiem moze jestes idiota ipoprostu nic nie kumasz ale czy ja badz Golem mamy cos wspolnego z Valhi...