Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

41

Tuesday, 29.12.2015, 15:37

Arioch, popieram Twoje słowa, tak było powiedziane.
Naloty są po to aby słabszy gracz co straci wioskę mógł odpłacić swoim wrogom, nalotem.

Tak że niech zostaną naloty tak jak są, albo niech je zlikwidują całkowicie jak tak one przeszkadzają wszystkim graczom.

42

Tuesday, 29.12.2015, 15:47

mam wrazenie ze nie rozumiecie co to jest za propozycja

chodzi o to żeby na T1 naloty całkowicie znikneły na pol roku
testowo


nie da się tego zrobić normalnie, paktem miedzy klanami, bo serwery maja 8 lat i za dużo kont 15 razy zmieniło wlasciciela
jesli nie rozumiecie wplywu jednego na drugie - nie pytajcie
szkoda czasu na tlumaczenia

44

Wednesday, 30.12.2015, 12:22

Ja rozumie wszystko i wiem że chcecie zlikwidować wszystkie naloty na pół roku,ale uważam że skoro są tyle czasu,więc niech zostaną bo jeśli zabierze mi jakis klan wieś bo jest silniejszy to chcę mieć MOZLIWOSC chociaż podokuczania komuś nalotami,a jeśli zabierzecie tą mozliwosc słabszym to jaki sens jest dalej grać ?
Niech zrobią T3 bez nalotów i nie będzie chociaz tam z tym problemu,a tutaj naloty powinny zostać choć by dlatego że NIKT nie dogoni już mutantow,a naloty to jest jedyny możliwy bat na nich !!!

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

47

Thursday, 31.12.2015, 12:57

Jak tak patrzę na to ja wszyscy są za brakiem nalotów na T1, a niedawno niektórzy walczyli aby naloty byly !!
I nawet TomSaint co zniszczył normalna grę na T2 zaczynając naloty, gdzie utrzymywała się normalna gra, wiec nie wiem dlaczego mają mieć spokój na T1 z nalotami.
baalzamon dobrze rozumiem o co Ci chodzi, na poprzednim nicku tez nikt nie rozumiał nigdy co piszesz według Ciebie, zmiana imienia postaci nic nie rozwiązała jak widać :thumbsup:


Naloty muszą tutaj już być, nowy serwer bez nalotów !!

48

Thursday, 31.12.2015, 13:04

nie bardzo rozumiem o co ci chodzi
staram się pisać jak najbardziej zrozumiale

wiem ze moj poprzednik byl za nalotami, ale ja nie jestem, nic na to nie poradzę i nie będę zmieniał zdania bo ktoś ... kiedyś ...
nie zamierzam się też za innych tłumaczyć.


jezeli chcesz zeby coś się zdarzyło na T2 - pisz proszę w innym wątku, ten wątek dotyczy TYLKO T1


co do nowego serwera - będzie jak będzie, na pewno nie będzie żadnych nalotów przez rok ;-)
a i gracze się na pewno dostosują.
mi wszystko jedno szczerze mówiąc co na T3 będzie, nie zamierzam tam grać

49

Thursday, 31.12.2015, 13:28

A mi jerzys nie wszystko jedno co będzie na t1 dlatego też uważam ze zmieniłeś tylko imię postaci lecz nadal to Ty. Nikt tu nie chciał nic na siłę przeforsowac tylko zawsze jerzysowi coś nie pasowało teraz zmieniłeś imię ale nie zmieniłeś swojego podejścia do gry i ledwo się pojawił balzacos to znów zaczynasz swoje. Już kiedyś Ci pisałem ze chyba nudzi Cię ta gra i dziś też to powtarzam,dlatego się bawicie w podawanie linków - może zacznijcie liczyć do tysiąca

50

Thursday, 31.12.2015, 13:34

a myśl sobie co chcesz, możesz nawet na mnie kaczyński wołać :-)

a i pisałem ze mi wszystko jedno co jest na T3 a nie T1 - prosze czytaj ze zrozumieniem.

a jesli chodzi o systemowy rozejm na naloty to wyobraź sobie że to pomysł żuli.
ja w ogole nie wiedziałem że coś takiego jest możliwe.

51

Thursday, 31.12.2015, 13:34

Gdyby wszystkie pozostałe osoby otworzyły dwa pełne na Maxa klany i napisał by jeden z nich kto jest za wywaleniem z serwa bc a reszta poprzez linki i głosowanie by to przyklepala to też admini mieli by Was wywalić bo tak chce większość ? Opamietaj ze się człowieku wreszcie i daj pograć innym nie zmieniając już tej gry, bo będziecie zabierali bezkarnie wsie słabszym a my nic wam za to nie zrobimy bo nie będzie nalotów,mądrze wymyślone !!!!!!!

52

Thursday, 31.12.2015, 13:45

juz wyraziłes swoje zdanie

nie przekonuj mnie - przekonaj żuli. korzystaleś dzięki nim i w 5 i 6 epoce, wiec to prawie "sojusz"
napewno Ciebie posłuchają.

53

Thursday, 31.12.2015, 13:59

Nie przekonuje ani Ciebie ani ich mam tylko nadzieję ze admini myślą tak jak myśleli i nie będzie żadnych zmian co do nalotów,żadna sztuka większością coś przeforsowac,tyle ze zostaniecie sami na tym serwie bo ja na pewno zlikwiduje konto i oleje tą grę jak taką bzdurę zaklepia. Bo po co grać jak gra całkowicie wyeliminuje obronę słabych.

54

Thursday, 31.12.2015, 14:27

spokojnie, to tylko pol roku

posiedzisz na DG trochę dłużej i potem sobie pobombisz

albo zmienisz na techno i podciągniesz stolice ten i kolejny bob zaliczysz
wiec chyba tragedia Ciebie nie spotka

a i wez pod uwagę ze przed pol roku nie dasz rady zbudować pobocznej którą ktokolwiek bedzie chciał zabrać

wioski na 30 poziomie leżą u nieaktywnych i wszyscy mają to gdzieś
wiec wyluzuj chłopie, naprawde

55

Thursday, 31.12.2015, 14:39

Nie planuj za mnie jak mam grać bo akurat w tego Boba podciagne co muszę i chce zmienić ustrój żeby po Was polatac,a uniemożliwiając mi to spychacie mnie jak i innych graczy na bok,więc po takiej zmianie jaką proponujecie przybędą kolejne osoby które oleja tą grę i zostaniecie sobie sami z waszymi systemami.

56

Thursday, 31.12.2015, 15:13

Popieram za siebie wyjątek dla serduszka :love:
http://t1.czaswojny.interia.pl/?a=profile&uid=15769

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Rafix" (31.12.2015, 15:19)


58

Friday, 01.01.2016, 22:26

Po co zasmiecacie tu takimi pierdolami? przeciesz kazdy debil i nie debil wie ze tego nie zrobią, ja za miecha wystosuje petycje o zlikwidowanie oblegow bo kilku osobom nie pasuje i co? i zmienimy nazwe na time Sims

59

Thursday, 07.01.2016, 09:49

podsumowanie glosowania dla Administracji:

22 glosy za, ważne

1 glos przeciw, wazny
1 glos przeciw, niewazny (bez informacji kto to)


Glosowanie zamknięte, proszę o zamknięcie tematu, nie pisanie już tutaj

60

Thursday, 07.01.2016, 12:46

Dla administracji :
Jeśli znikną naloty proszę też aby znikły oblegi,ponieważ jedno bez drugiego nie może podobno istnieć gdyż jest to równoważenia...
Zabiera ktoś wieś,to mam możliwość się odwdzięczyć nalotem.
Pozdrawiam.

Podobne wątki