You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Konrad

Administrator

• Send private message

61

Friday, May 30th 2008, 11:31am

Nie można. Rozkaz to rozkaz :)
Jedynym wyjątkiem jest akcja zakładania nowej wioski.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Raziel

Intermediate

• Send private message

62

Friday, May 30th 2008, 11:32am

Nie, i nie sądzę, żeby taka opcja została wprowadzona... Chociaż w drugiej kwestii mogę się mylić.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

63

Friday, May 30th 2008, 11:40am

o, jeszcze jedno :wacko:
jest odzysk surówki po zburzeniu budynku? 8|

Elfu

Unregistered

64

Friday, May 30th 2008, 12:03pm

czy jest ograniczenie ilosci rund podczas walki ? czy bija sie do ostatniego trupa z jednej strony ;)

Raziel

Intermediate

• Send private message

65

Friday, May 30th 2008, 12:11pm

3 rundy gracz przeciw graczowi
10 rund w lokacjach specjalnych
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

Elfu

Unregistered

66

Friday, May 30th 2008, 12:13pm

To swietnie, bardziej chodzilo mi o lokacje specjalne wiec git ;)
a to dowodzenie herosa to na pierwszym poziomie moge zabrac jedna jednostke ? czy jedna armie (10 jednostek)

67

Friday, May 30th 2008, 12:44pm

dowodzenie 1 to 1 np. dziki czlowiek :(
przetestowane, wg symulatora wychodzilo ze potrzeba ich ok 7-10 zeby przezyli pierwsza fale uderzeniowa i zadali swoje ciosy
tak wiec 2ch kamienojadow trzeba bylo poswiecic w 2 wyprawach do jaskini :)

68

Friday, May 30th 2008, 1:09pm

mhm

ja wlasnie lece na stopien trudnosc 1/109.. na niedzwiedzie i tygrysy szablozabne ;)

hero +4 dzikusów ;d zobhaczymy co z tego wyjdzie ;) mam nadzieje ze przeyzja i oddaja jakies ciosy ;)

mhm.. i w tym przypadku aniol bedzie mial przewage... latwiej mu przezyc skoro +60hp kazda jednostka....

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=73affddd30

przezylem ;d ale nie ubilem ich ;d

i z tego wynika ze nie da rady ubic ziwerzków na tym poziomie rozwoju... ;/

This post has been edited 2 times, last edit by "Elfu" (May 30th 2008, 1:17pm)

69

Friday, May 30th 2008, 1:29pm

czemu dales bohatera na tyly skoro ma latanie? nie zadawal damage tak dlugo jak zyli dzicy (w tym przypadku akurat 1 runde, ale gdyby pozyli dluzej to mialoby to znaczenie(chociaz i tak w takim buildzie malo zadaje))

70

Friday, May 30th 2008, 1:33pm

POniewaz dzicy mieli przezyc i mial im po 1 rundzie odnowic +60 hp ;P a ze nie przezyli to inna sprawa ;d

i tutaj moje pytanie czy heros odnowil by 60 hp temu calemu 400 hp(czyli 4rem dzikusom) czy kazdemu osobno ?

This post has been edited 1 times, last edit by "Elfu" (May 30th 2008, 1:40pm)

71

Friday, May 30th 2008, 3:08pm

leczenie działa podobnie jak atak, tzn losuje jedną ranną jednostkę i ją właśnie leczy :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

72

Friday, May 30th 2008, 7:11pm

no to jednak leczenie jest do pupy ;)

kolejne pytanie apropo budowy wojska czemu nie mozna zejdz na wydobycie ujemne ?;) bez sensu ;) gdyby braklo surowców to jednostki by poprostu ginely ;) TAK POWINNO BYC :P

edit:
i od czego zalezy zakladanie klanu ? kiedy bedzie mozna zalozyc ;d

Edit2:

Sa tu jakies punkty ? ranking ? etc ?

This post has been edited 1 times, last edit by "Elfu" (May 30th 2008, 7:17pm)

73

Friday, May 30th 2008, 7:15pm

To, że nie można zrobić ujemnego wydobycia w dość ciekawy sposób ogranicza armię, ja bym tak zostawił
Klan... ktoś już pisał, że trzeba mieć 3 lvl i konto premium.

[edit]
Aha, zapomniałbym - potwierdzam twoją tezę, leczenie jest do d**y, tak samo na początku jak i w późniejszej fazie gry xd

// Cenzura ;P
KC.

This post has been edited 1 times, last edit by "KruczoCzarny" (May 30th 2008, 7:34pm)

konnar

Unregistered

74

Friday, May 30th 2008, 7:35pm

Jak się zdobywa przedmioty???

75

Friday, May 30th 2008, 7:39pm

jest szansa że Ci wypadną (jak na wyprawie w BW) gdy zabijesz wszystkich przeciwników w lokacji :)
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
o_0

76

Friday, May 30th 2008, 7:39pm

Na mapie masz lokacje specjalne takie jakby starodawne budowle inków ;d tam musisz rozwalic stworki i w zamian dostajesz runa, itemki ;)

I moze Kruczy bys odpowiedzial czy istnieje cos takiego jak punkty, ranking ;d

77

Friday, May 30th 2008, 7:41pm

Wszystko będzie w swoim czasie ;d
Graj Muzyko!
o_0

78

Friday, May 30th 2008, 7:52pm

Mam pytanko. Grabież surowców to grabież surowców(xD) ale co to jest za opcja wyślij armię??

79

Friday, May 30th 2008, 7:52pm

Swietnie;)

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=56bc362e0f

teraz niech mi ktos to wylumaczy? co jest z tym zasiegiem wioski ? poszedlem 3 pola od wioski i 10ciu mi na zwiadzie padlo... dziwne to troche ? moge normalnie dalej atakowac? czy tez bede mi tak z &d**y ginac jednostki ?

//Cenzura.
KC.

This post has been edited 1 times, last edit by "KruczoCzarny" (May 30th 2008, 8:01pm)

80

Friday, May 30th 2008, 7:53pm

@up - fakt, trochę kiepsko ^^ wytłukli ci całą armię jak chciałeś przeszpiegować... trochę głupio ^^
Aha, szpiegowałem bohaterem 5x jednego kolesia (niedaleko mnie) mialem 51% i nigdy się nie udało... mega niefart czy niedoróbka ?

KruczoCzarny, możesz nie podpisywać się "KC" pod moimi postami jeśli je edytujesz? Ja nie odwzajemniam twoich uczuć... i po co od razu takie wyznania, nawet nie wiem jak całujesz a ty już do mnie twardo "KC"... Ze mną trzeba najpierw trochę pochodzić, zaprzyjaźnić się itp
...
...
Może podpisuj się całym nickiem, albo "Czarny", ale nie KC :)