Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Monday, 11.01.2016, 18:58

Wiecie co załóżcie sobie nowy wątek np. polemika, i tam kłóćcie się o wszystko :) a tutaj dobrze by było żeby gracze pisali "jaki to wspaniały pomysł skrócenie rekrutacji jednostek administracjo dajcie nam pograć"

22

Monday, 11.01.2016, 19:07

Czlowieku gosc tu wnosi o skrocenie czasu bud. jednostek w ustroju do ktorego uciekaja on i jego klanowicze no to co to oznacza?

23

Monday, 11.01.2016, 19:22

mnie akurat nie interesują jego pobudki, uważam że pomysł jest dobry dla większości graczy

24

Monday, 11.01.2016, 20:20

Engy odezwal sie gosc ktory nigdy wczesniej nawt do mnie nie zachodzil a do innych z NV chyba wcale wielce wojownik sie zrobil teraz nie pisz o rzeczach o ktorych nie masz pojecia Simsonku, wiem ty zawsze miales do powiedzenia najwiecej


no do ciebie akurat to przyszedłem by cię skroić z surki w grudniu przed bobem wyniosłem chyba całą hehehe, wiadomo że chodzę po takich co mam szanse a ty wpadasz do Pendzla na stolicę??? cfaniaczku ;> nie bądź taki wyrywny bo wszyscy cię znają jak uciekałeś szybko na urlop z gulemem po pierwszym przegranym oblu.... a ja gram cały czas od 6 lat niezależnie gdzie byłem czy na dole czy na górze... ale nie o tym tu....

UP!!!!!UP!!!!

proszę o wypowiedzi w temacie innych graczy i kogoś z administracji czy coś takiego ma przyszłość by ożywić trochę nudną już grę przez te przestoje....

25

Monday, 11.01.2016, 20:54

W sumie to fajnie by było szybko budować jednostki, ale ma to plusy i minusy :)
T2 - Cichy

26

Monday, 11.01.2016, 22:00

Ja nie wpadam do nikogo utrzymuje sie za swoje, a poza tym ja nie cewaniakuje jak ty ze niewiadomo jaki kot wojownik jestem wiec nie porownuj mnie chopcze. pokaz link co wyniosles bo mam ochrony 1mln wiec chcialbym to zobaczyc jak strasznie sie oblowiles?

27

Monday, 11.01.2016, 22:33

nie zapisuje linków z krojenia leszczy, a i nie twierdziłem że jestem tu jakiś twardziel

po prostu gram i proszę administrację o pewną poprawkę by usprawnić grę i móc cię częściej młucić ;> a nie siedzieć na kumułce dzień w dzień jak twoi koledzy.... :wacko:

28

Monday, 11.01.2016, 22:38

szkoda gadac zyj w swoim wymyslonym swiecie dalej :)

29

Monday, 11.01.2016, 22:48

relacje w szybkosci budowania powinny pozostac jak teraz

ale moze przyspieszyc WSZYSTKIM ?
np. o 100 % ?
2,5 minuty zamiast 5 ?

albo WSZYSTKIM dodac skrócenie czasu do 1 minuty dla +100% surowców ?
tyle ze przy zalozeniu budowania TYLKO jednej jednostki

jesli cala 20stka ma byc przyspieszona do minuty to 10x wiecej surowcow np.

ale to tylko pomysl

30

Tuesday, 12.01.2016, 13:33

Zuska ja nie gram w bio
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

31

Wednesday, 13.01.2016, 17:34

Up!! Up!!!

odświeżam temat DROGA NASZA ADMINISTRACYJO :rolleyes:

32

Monday, 18.01.2016, 13:24

Co sądzicie, żeby na ekranie wyboru ustroju, do każdego ustroju był przycisk:
"zmniejsz sobie na stałe wydobycie wszystkiego we wszystkich wsiach o połowe a w zamian paczka jednostek buduje się 1 minute"
dotyczy pierwszego szeregu jednostek (podstawowe 3 jednostki dla każdego ustroju)

więc np. latawce wykluczone.

użycie przycisku: zerowanie surowców, itp.

to tylko pomysł, prosba o uwagi.

33

Monday, 18.01.2016, 13:40

Bez sensu jak dla mnie ;)

34

Monday, 18.01.2016, 15:21

teraz paczki jednostek po 100 powinny budować sie godzinke max :)
wtedy gra byłaby bardziej dynamiczna
budynki tez szybciej mogą iść
co to za problem

dalej chce t3 bo nie gram aktywnie