You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

  • "misiekaa1971" started this thread

Posts: 14

Location: Ostrów Wlkp.

  • Send private message

1

Sunday, January 3rd 2016, 7:16pm

prosze o ukaranie sebo21312

Proszę administracje o zrobienie porządku z graczem, który jest nie wiem jak to nazwać kim ale w słownictwie obraza innych i mimo iż go nie atakuje nie robię żadnych podjazdów i proszę go by mi dał spokój dostałem odpowiedz

Wiadomość usunięta, proszę nie wklejać wiadomości, tylko podawać do nich link.
/KC.


Mam nadzieję że w tej grze administracja tego zachowania nie toleruje bo ja do nikogo tak nie pisze bo mam kulturę w sobie i tego wymagam w tej grze od innych ponieważ gwarantuje mi to regulamin który musi być respektowany. :(

Profil gracza sebo21312

Bezpośredni link: http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…ofile&uid=42435 hint

to jest link to tego gracza on już wie ze napisałem i właśnie mnie w grze jadą atakami on i jego koledzy

This post has been edited 2 times, last edit by "misiekaa1971" (Jan 8th 2016, 12:38am)


2

Sunday, January 3rd 2016, 7:22pm

Oczywiście zajmiemy się tym, ale potrzebne jest do tego zgłoszenie zgodne z regulaminem działu Skarg: Regulamin działu SKARGI

3. w przypadku skargi z powodu wulgarnej lub obraźliwej wiadomości (pkt 1.1 regulaminu skarg) podać nazwę postaci lub ID gracza, który napisał wiadomość zawierającą niecenzuralne słowa lub inne łamiące regulamin.

UWAGA - Nie należy cytować treści wiadomości!

Wystarczy wkleić link do wiadomości z paska przeglądarki, lub ID wiadomości, np:
http://r1.bloodwars.pl/index.php?a=msg&do=view&mid=xxxxxx gdzie xxxxxx to ID wiadomości)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


  • "misiekaa1971" started this thread

Posts: 14

Location: Ostrów Wlkp.

  • Send private message

3

Thursday, February 11th 2016, 12:53am

prosiłem o ukaranie sebo z zuli

nie do końca znam się na tym forum ale prosiłem administacje że byłem obrażany i co zrobiliście nic po moim napisaniu ten gościu mnie gnębił to po jaką h..... macie to tutaj skargi dlatego straciliście kolejnego gracza i zasilanie na serwer bo w nosie macie to co się pisze a co tu pisać bo po co jak się ma tutaj z betonami do czynienia. Grałem tutaj kilka lat a teraz u mnie macie g...o bo na tą grę nie dam już ani złotówki bo po co jeśli się nie broni obrażonych a chroni się tych co ta grę psują

Spiryt35

Professional

Posts: 833

Location: Libiąż

  • Send private message

4

Thursday, February 11th 2016, 1:41pm

Jak skladasz skarge to podaj swoje Ip i gracza na ktorego skladasz skarge wtedy rozpacza twoj wniosek :!: :!:

5

Tuesday, February 16th 2016, 6:53pm

Potrzebny jest link do wiadomość, inaczej nie mam dowodów na podstawie których mógłbym kogoś osądzić.

Dobrze by też było napisać wiadomość PW/nowego posta, bym miał informację, że coś nowego pojawiło się w temacie.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0