Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 17.03.2016, 17:37

Event Wielkanoc 2016 i zmiany w dropie


Najwyższy czas ogłosić event - w jakich dniach będzie i jaki?
czy znów po świętach będzie odpowiedź że skrypt nie zadziałał jak w Halloween?
i dostaniemy figa z makiem? ps. na bw mają jak w raju w porównaniu z TE.

druga sprawa:
co ze zmianami w dropie? minęło 6 tyg. od zapowiedzi... :cursing: miały być szybko wprowadzone bo sprawdziły się na BW.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "snaker" (17.03.2016, 17:44)


Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Saturday, 19.03.2016, 10:37

własnie bedzie jakis event czy nie ???

i co z tymi zmianami, kiedy beda wprowadzone, bo znowu cisza, jak by wszyscy admini byli na urlopach !!!!

3

Saturday, 19.03.2016, 11:05

właśnie, urlopujecie jak prawie cała ''elita Jukatanu''.... tzn. Vallhalla :D hehehe

4

Monday, 21.03.2016, 15:32

A eventu Wielkanocnego nie będzie wcale? To jedyna okazja do znalezienia jakiejś runki i wy mówicie o wyrównywaniu szans ,dobrze wszyscy wiedzą że szanse bez eventu są praktycznie zerowe .Na t2 gram normalnie T1 trochę odpuściłem i wszedłem w DG z braku czasu i prócz wyższego doświadczenia to nic się nie zyskuje ,wszystko drogie jak cholera nosić nie ma czym i w ciągu ostatniego miesiąca znalazłem chyba jedną IS a drop z pierwszej i drugiej epoki rzygać się chce,zróbcie coś z tym w końcu. :(

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 22.03.2016, 18:24

nie ma co sie pytac czy bedzie event, bo ostatnia aktywnosć Sushiego to prawie dwa miechy temu :) hehehehehhe

normalnie oszałamiające zainteresowanie co sie dzieje na forum ze strony admina :thumbsup:

6

Thursday, 24.03.2016, 00:53

Ja osobiście czekam aż coś się zimni ale jak widać ...

Kiedy doczekamy się odpowiedzi co do eventu może już po fakcie ???

A tak szczerze nie oszukujmy się TE przez olanie jej przez Adminów stało sie niegrywalne garstka nas została

wydaje mi się że dla nich ta gra to strata czasu już teraz kiedyś to serwy żyły teraz jak widać

7

Thursday, 24.03.2016, 10:06

Witam,

info nt eventu dodałem, przykro mi że tak późno ale byłem na L4, a musiałem się upewnić że będzie możliwe wczytanie eventów przed ich zapowiedzeniem.

Pozdrawiam
SM
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker