Nie jesteś zalogowany.

PROPOZYCJA Co wy na to ???

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Tuesday, 05.07.2016, 13:00

baalzamon jak masz problem z atakami i oblami to nikt Ci nie nakazuje siedzieć na BIO
zmień ustrój na DG i miej święty spokój
drop po zmianach już nie ma żadnego znaczenia wystarczy popatrzeć na aukcje więc Twoja teza o lepszym moim dropie jest błędna
exp x2 to znowu pudło biorąc pod uwagę,że nie ma expu z ataków i obron to moim zdaniem ok.200% dziennie mniej expy niż każdy inny gracz
rynek znowu pudło przykład 140k krzemu za 160k tytanu tak to teraz wygląda ciekawe ilu dziennie idiotów wymienia Ci ten krzem na tytan ,
prosta sprawa wystarczy sprawdzić Twoje tranzakcie na rynku i to dzieje się od paru miesięcy ,a Ty twierdzisz ,że nic się nie zmieniło
do innych spraw się nie będę odnosiła bo nie są związane z tematem


Prośba do Administracji :


proszę w imieniu graczy będących na DG o rozważenie możliwości ułatwienia graczom transportu surowców wg.mnie propozycja gracza Spiryt jest dobrym rozwiązaniem tego problemu
polega ona na zniesieniu ataków dla DG w zamian DG otrzymuje możliwość rekrutacji jednostek zg.z wymaganiami systemowymi,zmiana ustroju powoduje likwidację jednostek

22

Tuesday, 05.07.2016, 13:46

Jagna, chyba nie musisz być niegrzeczna? Jeżeli kogoś nie znasz to trochę nieładnie nazywać go idiotą. To nawet można pod regulamin podciągnać.

A moim zdaniem "ułatwienie życia" graczom na DG jest niesprawiedliwe w stosunku do graczy z innych ustrojów. i nic co powiedziałaś nie przekonało mnie, że jest inaczej.

co do expa = nie masz racji
zobacz kto ma najbardziej wypasionego herosa na T1
gracz z DG
ile dzieli go od miejsca drugiego ? przepaść.
oto dowód:

MIEJSCE Imię Klasa Punkty Gracz Wioska
1. Wolfelof CZŁOWIEK 17158 Wolfelof Kaer Morhen
2. marekvic CZŁOWIEK 8504 marekvic fanki
3. Loboss CZŁOWIEK 7958 Loboss Aoi


1 miejsce DG i PONAD DWA RAZY WIECEJ PUNKTOW NIZ MIEJSCE KOLEJNE !!!! Brawo Wolf !!!!
3 miejsce DG
To może Ty po prostu na tym DG nie potrafisz grać?

Drop:
z tego co wiem drop na DG nadal jest lepszy niż dla BIO / T: kiedyś był lepszy a nikt z adminów nie sygnalizował zmian.

Zasada nie odnoszenia się do spraw niezwiązanych z tematem jest fajna, też mogłabyś jej przestrzegać.

23

Tuesday, 05.07.2016, 13:59

jak mam ich nazwać oszustami ? bo jeżeli nie są idiotami wymieniając tytan za krzem to wybacz są oszustami
a te wszystkie surowce płyną do Ciebie to jasne wystarczy spojrzeć na przyrost Twojego rankingu to Twoja sprawa i oszukujesz innych grających widziałam skan Twojej wioski w której sa tylko rynki na XXL levelu to jest uczciwość w Twoim wydaniu ? mnie nie wolno Twoim zdaniem przenieśc swoich surowców a Tobie miliony poszukiwanych surowców sa dostarczane za krzem to jest fair ????? Wolf na topie był zanim było DG nie zauważyłeś tego ?
ja nie potrafię grać,może i nie potrafię ja gram duzo krócej niż Wolf i Ty a hreo mam na 61 bez waszych ustawek i przekrętów z surowcami

24

Tuesday, 05.07.2016, 14:39

Jagna, Wolf byl na DG chyba zanim przestalem grac na t1 a to bylo niedlugo po wprowadzeniu ustrojow
no chyba ze kompletnie myle

i wiekszosc swojej rosnacej przewagi zbudowal na dg
Twoj wysoki posiom tez potwierdza plusy DG


reszta: moj komentarz wysle ci na wiadomosci, nie chce uprawiac pyskowki forumowej, a widze ze zaczynasz sie rozkrecac .... :-)

25

Tuesday, 05.07.2016, 15:18

Pomijając wasze problemy w 6 epoce nie macie naprawdę żadnych pomysłów jak ruszyć grę oprócz oczywiście NOWEGO T3

hmm a jak by zrobić next epokę ?
bo jak 6 epoka miała by być ostatnia to na wała jej ołtarz ???

26

Tuesday, 05.07.2016, 15:44

nowa epoka: kompletne rozsypanie gry

kiedyś mialem nadzieje ze bedzie kolejna epoka ale niestety, to co wymyslili perwotni tworcy gry jest nie do ruszenia
nie oplaci się

zresztą bilans takiej 7 epoki: w 6e są takie koksy ze 7epoka byłaby mordowana w nieskończoność
nikt o zdrowym umysle by nie awansował

7 epoka jest dobrym pomysłem ale dla t3

ruszenie gry:
- całkowita likwidacja handlu przedmiotami między graczami
- urealnienie cen w PH (np. za zrobienie dziury stała cena = 1% posiadanych PH)
- możliwość kupowania run za 10x ich wartości w PH
- likwidacja handlu surowcami (wprowadzenie całkowitej anonimowości)
- nowe lokacje, uzwględniające silnych bohaterów (np. dokladny klon najsilnieszego herosa po stronie wroga)
- nowe ekspedycje, uzwględniające silnych bohaterów (np. dokladny klon najsilnieszego herosa po stronie wroga)
- "automatyczni gracze" - dodanie graczy typu npc (lub chociaż wiosek) których można atakować np. dowolną ilość razy
- likwidacja bugów w grze (nie bede pisal tutaj jakich zeby ich nie reklamować)
- ulatwienia dla graczy
- możliwość terraformowania pol (przed budową kopalni, za ph / PReputacji / dni premium można zmienić rodzaj pola, dodać bonus, itp.
- możliwość losowania nowego zestawu pol dla swieżej lotki (odpowiednik kasowania, osadnik i nowa; tylko szybciej, za ph, dni premium, itp.)
- 16 miejsce na budynek w stolicy
- likwidacja ograniczeń dla magi:
---- gracz o wyższym poziomie magi rzuca czary pierwszy
---- czary nie mają górnej granicy, np. na przykladzie awatara:
teraz jest:
Awatar Śmierci
Efekt: tworzy klon bohatera.
Rzucany na początku rundy.
Rundy działania: 1 (+0.5/poz.).
Ilość ładunków: 1.
Wymagania: Krąg Śmierci poziom 10.
Maksymalny poziom zaklęcia: 9.

po zmianie
Awatar Śmierci
Efekt: tworzy klon bohatera.
Rzucany na początku rundy.
Rundy działania: 1 (+0.25/poz.).
Ilość ładunków: 1.
Wymagania: Krąg Śmierci poziom 10.
Maksymalny poziom zaklęcia: BRAK.

czyli teoretycznie możliwe ze będzie działał nawet 10 rund
i tak dalej
to spowoduje ze nagle sie bedzie oplacilo mieć czar zamiast 3 YRDów

---- czary na bron, tarcze i artefakt
- czary zadające obrazenia AoE (pozdro dla fanów L2)
- czary leczące na raz wszystkie jednostki

itd
itp
moglbym tak przez miesiąc pisać

tylko po co ?
adminom się nie chce dla garstki graczy

cieszmy sie z tego co jest i czekajmy na T3


EDIT:
i jeszcze:
- dodanie większej ilości pol pozwalających na budowe różnych kopalni (teraz w 6e tylko wysokie góry: albo złoto albo żelazo
- dodanie nowych budynków kopalni (droższych w budowie) które jednocześnie wydobywają 2 (lub więcej) rodzaje surowców
- dodanie budynków które modyfikują wydobycie

te zmiany spowodują że również gra typu "handlarz" będzie miała tutaj sens

likwidacja DG (żart)

27

Tuesday, 05.07.2016, 15:58

Można by wymieniać pomysły godzinami sporo rzeczy które można wprowadzić zgodzę się adminom się nie chce dla garstki graczy więc czekamy na jakieś wieści z ich strony ciekawe ile zajmie im odpisanie nam tzn . tej garstce !

28

Tuesday, 05.07.2016, 20:33

Lata temu pisałem o problemie przenoszenia surowców w DG i z tego co pamiętam pozostało to bez odzewu. W DG nosiłem 10 sudukar + max itemy na nośność, coś koło 15k. Mogła by powstać jednostka o dużej nośności i dużych wymaganiach i to w każdej epoce :)

ps.do jerzys vel balzamoon jak żałujesz innym szybkiego rozwoju stolicy i jednej wioski do 45 to trochę mi Ciebie żal. Ale o tym że z wydobycia ze stolicy w ciągu jednego boba stawiasz 2 wioski na 45lvl to jest dobrze?
T2 - Cichy

29

Tuesday, 05.07.2016, 21:13

nie rozumiem ?

nikomu niczego nie zaluje ...
wnosze jedynie zeby DG traktować jako pakiet a nie uzalać sie nad jedną cechą (wynikającą zresztą z zalet DG)

sam w samej stolicy mam wydobycie np. uranu na poziomie 2,5 miliona na tydzień
więc nie widzę problemu zeby w boba wies od zera postawic, moze nie na 45, ale blisko :-)


dokladnie tak samo nosiłem na t2

30

Tuesday, 13.09.2016, 01:11

Odświeżam temat

Czy ktoś z Adminów raczy odpisać czy już naprawdę trzeba się kasować ?

PROSZĘ tylko o jakiś odzew Administracji By odpisała mi na ten temat i na mój 1 post !