You are not logged in.

PROPOZYCJA Co wy na to ???

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Tuesday, July 5th 2016, 1:00pm

baalzamon jak masz problem z atakami i oblami to nikt Ci nie nakazuje siedzieć na BIO
zmień ustrój na DG i miej święty spokój
drop po zmianach już nie ma żadnego znaczenia wystarczy popatrzeć na aukcje więc Twoja teza o lepszym moim dropie jest błędna
exp x2 to znowu pudło biorąc pod uwagę,że nie ma expu z ataków i obron to moim zdaniem ok.200% dziennie mniej expy niż każdy inny gracz
rynek znowu pudło przykład 140k krzemu za 160k tytanu tak to teraz wygląda ciekawe ilu dziennie idiotów wymienia Ci ten krzem na tytan ,
prosta sprawa wystarczy sprawdzić Twoje tranzakcie na rynku i to dzieje się od paru miesięcy ,a Ty twierdzisz ,że nic się nie zmieniło
do innych spraw się nie będę odnosiła bo nie są związane z tematem


Prośba do Administracji :


proszę w imieniu graczy będących na DG o rozważenie możliwości ułatwienia graczom transportu surowców wg.mnie propozycja gracza Spiryt jest dobrym rozwiązaniem tego problemu
polega ona na zniesieniu ataków dla DG w zamian DG otrzymuje możliwość rekrutacji jednostek zg.z wymaganiami systemowymi,zmiana ustroju powoduje likwidację jednostek

22

Tuesday, July 5th 2016, 1:46pm

Jagna, chyba nie musisz być niegrzeczna? Jeżeli kogoś nie znasz to trochę nieładnie nazywać go idiotą. To nawet można pod regulamin podciągnać.

A moim zdaniem "ułatwienie życia" graczom na DG jest niesprawiedliwe w stosunku do graczy z innych ustrojów. i nic co powiedziałaś nie przekonało mnie, że jest inaczej.

co do expa = nie masz racji
zobacz kto ma najbardziej wypasionego herosa na T1
gracz z DG
ile dzieli go od miejsca drugiego ? przepaść.
oto dowód:

MIEJSCE Imię Klasa Punkty Gracz Wioska
1. Wolfelof CZŁOWIEK 17158 Wolfelof Kaer Morhen
2. marekvic CZŁOWIEK 8504 marekvic fanki
3. Loboss CZŁOWIEK 7958 Loboss Aoi


1 miejsce DG i PONAD DWA RAZY WIECEJ PUNKTOW NIZ MIEJSCE KOLEJNE !!!! Brawo Wolf !!!!
3 miejsce DG
To może Ty po prostu na tym DG nie potrafisz grać?

Drop:
z tego co wiem drop na DG nadal jest lepszy niż dla BIO / T: kiedyś był lepszy a nikt z adminów nie sygnalizował zmian.

Zasada nie odnoszenia się do spraw niezwiązanych z tematem jest fajna, też mogłabyś jej przestrzegać.

23

Tuesday, July 5th 2016, 1:59pm

jak mam ich nazwać oszustami ? bo jeżeli nie są idiotami wymieniając tytan za krzem to wybacz są oszustami
a te wszystkie surowce płyną do Ciebie to jasne wystarczy spojrzeć na przyrost Twojego rankingu to Twoja sprawa i oszukujesz innych grających widziałam skan Twojej wioski w której sa tylko rynki na XXL levelu to jest uczciwość w Twoim wydaniu ? mnie nie wolno Twoim zdaniem przenieśc swoich surowców a Tobie miliony poszukiwanych surowców sa dostarczane za krzem to jest fair ????? Wolf na topie był zanim było DG nie zauważyłeś tego ?
ja nie potrafię grać,może i nie potrafię ja gram duzo krócej niż Wolf i Ty a hreo mam na 61 bez waszych ustawek i przekrętów z surowcami

24

Tuesday, July 5th 2016, 2:39pm

Jagna, Wolf byl na DG chyba zanim przestalem grac na t1 a to bylo niedlugo po wprowadzeniu ustrojow
no chyba ze kompletnie myle

i wiekszosc swojej rosnacej przewagi zbudowal na dg
Twoj wysoki posiom tez potwierdza plusy DG


reszta: moj komentarz wysle ci na wiadomosci, nie chce uprawiac pyskowki forumowej, a widze ze zaczynasz sie rozkrecac .... :-)

25

Tuesday, July 5th 2016, 3:18pm

Pomijając wasze problemy w 6 epoce nie macie naprawdę żadnych pomysłów jak ruszyć grę oprócz oczywiście NOWEGO T3

hmm a jak by zrobić next epokę ?
bo jak 6 epoka miała by być ostatnia to na wała jej ołtarz ???

26

Tuesday, July 5th 2016, 3:44pm

nowa epoka: kompletne rozsypanie gry

kiedyś mialem nadzieje ze bedzie kolejna epoka ale niestety, to co wymyslili perwotni tworcy gry jest nie do ruszenia
nie oplaci się

zresztą bilans takiej 7 epoki: w 6e są takie koksy ze 7epoka byłaby mordowana w nieskończoność
nikt o zdrowym umysle by nie awansował

7 epoka jest dobrym pomysłem ale dla t3

ruszenie gry:
- całkowita likwidacja handlu przedmiotami między graczami
- urealnienie cen w PH (np. za zrobienie dziury stała cena = 1% posiadanych PH)
- możliwość kupowania run za 10x ich wartości w PH
- likwidacja handlu surowcami (wprowadzenie całkowitej anonimowości)
- nowe lokacje, uzwględniające silnych bohaterów (np. dokladny klon najsilnieszego herosa po stronie wroga)
- nowe ekspedycje, uzwględniające silnych bohaterów (np. dokladny klon najsilnieszego herosa po stronie wroga)
- "automatyczni gracze" - dodanie graczy typu npc (lub chociaż wiosek) których można atakować np. dowolną ilość razy
- likwidacja bugów w grze (nie bede pisal tutaj jakich zeby ich nie reklamować)
- ulatwienia dla graczy
- możliwość terraformowania pol (przed budową kopalni, za ph / PReputacji / dni premium można zmienić rodzaj pola, dodać bonus, itp.
- możliwość losowania nowego zestawu pol dla swieżej lotki (odpowiednik kasowania, osadnik i nowa; tylko szybciej, za ph, dni premium, itp.)
- 16 miejsce na budynek w stolicy
- likwidacja ograniczeń dla magi:
---- gracz o wyższym poziomie magi rzuca czary pierwszy
---- czary nie mają górnej granicy, np. na przykladzie awatara:
teraz jest:
Awatar Śmierci
Efekt: tworzy klon bohatera.
Rzucany na początku rundy.
Rundy działania: 1 (+0.5/poz.).
Ilość ładunków: 1.
Wymagania: Krąg Śmierci poziom 10.
Maksymalny poziom zaklęcia: 9.

po zmianie
Awatar Śmierci
Efekt: tworzy klon bohatera.
Rzucany na początku rundy.
Rundy działania: 1 (+0.25/poz.).
Ilość ładunków: 1.
Wymagania: Krąg Śmierci poziom 10.
Maksymalny poziom zaklęcia: BRAK.

czyli teoretycznie możliwe ze będzie działał nawet 10 rund
i tak dalej
to spowoduje ze nagle sie bedzie oplacilo mieć czar zamiast 3 YRDów

---- czary na bron, tarcze i artefakt
- czary zadające obrazenia AoE (pozdro dla fanów L2)
- czary leczące na raz wszystkie jednostki

itd
itp
moglbym tak przez miesiąc pisać

tylko po co ?
adminom się nie chce dla garstki graczy

cieszmy sie z tego co jest i czekajmy na T3


EDIT:
i jeszcze:
- dodanie większej ilości pol pozwalających na budowe różnych kopalni (teraz w 6e tylko wysokie góry: albo złoto albo żelazo
- dodanie nowych budynków kopalni (droższych w budowie) które jednocześnie wydobywają 2 (lub więcej) rodzaje surowców
- dodanie budynków które modyfikują wydobycie

te zmiany spowodują że również gra typu "handlarz" będzie miała tutaj sens

likwidacja DG (żart)

27

Tuesday, July 5th 2016, 3:58pm

Można by wymieniać pomysły godzinami sporo rzeczy które można wprowadzić zgodzę się adminom się nie chce dla garstki graczy więc czekamy na jakieś wieści z ich strony ciekawe ile zajmie im odpisanie nam tzn . tej garstce !

28

Tuesday, July 5th 2016, 8:33pm

Lata temu pisałem o problemie przenoszenia surowców w DG i z tego co pamiętam pozostało to bez odzewu. W DG nosiłem 10 sudukar + max itemy na nośność, coś koło 15k. Mogła by powstać jednostka o dużej nośności i dużych wymaganiach i to w każdej epoce :)

ps.do jerzys vel balzamoon jak żałujesz innym szybkiego rozwoju stolicy i jednej wioski do 45 to trochę mi Ciebie żal. Ale o tym że z wydobycia ze stolicy w ciągu jednego boba stawiasz 2 wioski na 45lvl to jest dobrze?
T2 - Cichy

29

Tuesday, July 5th 2016, 9:13pm

nie rozumiem ?

nikomu niczego nie zaluje ...
wnosze jedynie zeby DG traktować jako pakiet a nie uzalać sie nad jedną cechą (wynikającą zresztą z zalet DG)

sam w samej stolicy mam wydobycie np. uranu na poziomie 2,5 miliona na tydzień
więc nie widzę problemu zeby w boba wies od zera postawic, moze nie na 45, ale blisko :-)


dokladnie tak samo nosiłem na t2

30

Tuesday, September 13th 2016, 1:11am

Odświeżam temat

Czy ktoś z Adminów raczy odpisać czy już naprawdę trzeba się kasować ?

PROSZĘ tylko o jakiś odzew Administracji By odpisała mi na ten temat i na mój 1 post !