You are not logged in.

[ PUSHING ] Neelix, misiekaa

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, August 5th 2016, 8:11pm

Neelix, misiekaa

ID 41555
Login skazi
Postać Neelix

ID 46325
Login misiekaa1971
Postać misiekaa

Pushing za kilkanaście tysięcy PH.

Po 14 dni.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

This post has been edited 1 times, last edit by "KruczoCzarny" (Aug 8th 2016, 9:46pm)


Posts: 14

Location: Ostrów Wlkp.

  • Send private message

2

Friday, August 5th 2016, 8:40pm

dlaczego zostałem zablokowany

Co ja mam wspólnego z tym kontem gram sam i tylko z jednego komputera nikomu nie podałem ani hasła ani loginu to dlaczego zostałem zablokowany. Czy ktoś sobie tutaj jaja robi proszę o jak najszybsze odblokowanie mojego konta z tym graczem nigdy nie miałem nic wspólnego i nie życzę sobie blokowania bez podstaw jak tak można robić. Kiedyś pare lat temu dostałem bana za wchodzenie do kogoś i to był mój syn ale teraz gram uczciwie i dostałem bana za coś czego nie zrobiłem natychmiast proszę o wyjaśnienie i odblokowanie mojego uczciwego konta

Posts: 14

Location: Ostrów Wlkp.

  • Send private message

3

Friday, August 5th 2016, 8:46pm

co to ma zanczyć kto mi zablokował konto

Bardzo proszę o odblokowanie mi konta ja nie ma nic wspólnego z żadnym graczem TO JEST JAKAŚ POMYŁKA chyba że ktoś do mnie się włamał na konto żądam wyjaśnień do cholery jestem uczciwym graczem i w dupie mam innych graczy dlaczego ktoś mnie blokuje za coś czego nie jestem i nie mam nic wspólnego nie mam i nie miałem żadnego mulit konta.

Spiryt35

Professional

Posts: 833

Location: Libiąż

  • Send private message

4

Saturday, August 6th 2016, 9:22pm

Moge zapytac ile to jest kilkanascoe ph ?

Zrobcie cos z tymi licytacjami aby nie bylo mozna od razu dac cene wygurowana tylko licytowac po tyle ile wyskoczy cena. Bo teraz to co jest to z nizszych epok nikt nic nie kupi bo gracze z wyzszych epok klepna wygurowana cene. A to chyba powinna byc nirmalna licytacja, ze chce ktos kupic to siedzi i podbija cene !!

5

Monday, August 8th 2016, 9:46pm

Moge zapytac ile to jest kilkanascoe ph ?

Zaleznie jak liczyć, 18-20k.

Dzięki za zwrócenie uwagi na mój błąd, poprawiłem opis. Oczywiście chodziło o kilkanaście tysięcy PH :p
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0