Nie jesteś zalogowany.

[ ZASIADANIE ] stefan11, Orion

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 08.01.2017, 17:30

stefan11, Orion

ID 44357
Postać stefan11

ID 1772
Postać Orion

Wielokrotne Zasiadanie / niezgłoszona gra z 1 IP.
Po 7 dni.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


2

Sunday, 08.01.2017, 17:49

Skad wiadomo ze to zasiadanie a nie np. multi ?


wydaje mi sie ze Administracja duzo lagodniej traktuje graczy powiazanych z zulami.
chcialbym sie mylic

3

Sunday, 08.01.2017, 17:55

Skad wiadomo ze to zasiadanie a nie np. multi ?

Widać to w logach ;)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


4

Sunday, 08.01.2017, 17:59

hahahaha a to dobre!!! sam jerzys=balzamoon aka kika pisze to! hahaha :rotfl: :rotfl:

5

Sunday, 08.01.2017, 19:04

przyznaje sie

dawałem telefon orionowi żeby sobie kartę wsadził razem pracujemy , widocznie nie przełączył sobie na swój pakiet i dlatego wyszło ze to jedno ip . nie będę ściemniał , dostałem bana i po problemie trzeba odpokutować za to