Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 13.01.2017, 11:54

Uprzejmie proszę o sprawdzenie aukcji

Sandał Heraklesa (YRD-YRD-YRD)
1 5 000 000 2016-12-17 18:05:41

YRDy są w cenie (w tamtym czasie po 1,4-1,6m ale tutaj one są ZMARNOWANE

bo to NIE JEST TOPOWY przedmiot

topowy jest akcelerator i prawie kazdy juz ma jeden

ewidentny pushing z wypraniem co najmniej 2 m.


poprzednie aucje tego typu:

Sandał Heraklesa (YRD-YRD-YRD) 3 661 500 2016-07-07 13:55:13

Sandał Heraklesa (YRD-YRD-YRD) 3 661 500 2016-02-01 17:38:31


dla porownania topowy artefakt:
Akcelerator Światła (YRD-YRD-YRD) 7 705 264 2016-02-03 01:17:16


EDIT
wyboldowałem ceny

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "baalzamon" (13.01.2017, 23:32)


2

Friday, 13.01.2017, 22:36

YRD są topowymi runami i jest ich bardzo mało, dlatego też każdy przedmiot z nimi jest bardzo trudny do wycenienia.

Niemniej zerknąłem do logów gracz i tej transakcji i w mojej ocenie nie był to pushing.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


3

Friday, 13.01.2017, 23:35

OP decyduje oczywiście.


Małe zdanie odrębne:
O tyle jest to łatwe do wyceny ze runy YRD regularnie pojawiały sie i pojawiają na aukcji
w cenach 1,5 m i mniej, ostatnio podchodzą troche wyżej.

a ZAWSZE przedmiot z YRDami jest tańszy niż YRDy na aukcji, które się na niego składają.

A tutaj nie było licytacji, tylko 1 oferta.

Moze nie było pushingu ale przedmiot ewidetnie został znacznie przepłacony.


Ale OP decyduje oczywiście.

4

Saturday, 14.01.2017, 01:04

Kumple kupili,więc nie było pushingu :D

5

Saturday, 14.01.2017, 02:03

YRD są topowymi runami i jest ich bardzo mało, dlatego też każdy przedmiot z nimi jest bardzo trudny do wycenienia.
hmn.

od 1 grudnia 2016 na aukcji było około 15 (pietnaście) takich run YRD.

nie liczyłem przedmiotów z YRDami oczywiście, tylko "czystych" run, które można sobie w coś wsadzić.
YRDów w przedmiotach było pewnie znacznie więcej.
Runy "nie wsadzone" sa zawsze bardziej cenne na aukcji niż wsadzone.


Wydaje mi się, że posiadane przez Operatora informacje są cokolwiek ... nieaktualne.


a ceny ?

14 ostatnio sprzedanych NIE WLOZONYCH run YRD (okres od mniej wiecej 1 grudnia zeszłego roku)
sprzedało się ze średnią ceną

1 581 893 za rune YRD




nie licze yrdów które sie nie sprzedały (nie widze ich cen)




a tu prosze, przedmiot wart 50 000 , z 3 YRDami, schodzi za 5 m
nie było walki, jedna oferta i zadowolony klient... i zadowolony sprzedawca...


Czy tylko ja widze, ze coś tu brzydko pachnie?


nawet jesli nie było pushingu to była ZNACZNA przepłata


taki przedmiot wczesniej poszedł za NIECAŁY milion


Sandał Heraklesa (YRD-YRD-YRD) 3 661 500 2016-07-07 13:55:13



to NIE JEST CENA 3661500
tylko 3 oferty były, a cena była 661,5k ph


moim zdaniem obecna wartość tego przedmiotu to maksymalnie 3m


Bardzo prosze Operatora o ponowne rozwazenie tej sprawy.


Jeśli stosujemy jakieś zasady to powinny one być zasadami a nie wyjątkami...


Podkreślam że ten sandał z 3 YRD dla topowego (mającego 5m ph) gracza jest prawie bezwartościowy.
szarza i tak nie działa (wiekszość ma czlowieka) a za milion można kupić topowy akcelerator światła.




Moim zdaniem był to ewidenty pushing lub zakup "niechcący".


Czy dostepna jest informacja kto to sprzedał i kto to kupił?
To by mogło wiele wyjaśnić.

6

Saturday, 14.01.2017, 13:41

Przestań już baal bo to co piszesz to brzmi jak płacz dzieciaka ,któremu mama nie chce dać cukierka w jakim celu przytaczasz ta aukcję ,żeby bronic to co jest nie do obrony ?
zezłościliście mnie na max więc pytam WAS wszystkich : czym różni się gracz przekazujący drugiemu graczowi PH poprzez aukcję, od gracza który przekazuje drugiemu graczowi surowce poprzez wystawianie ich w niebronionej wiosce lub sprzedający je na rynku za nie potrzebny mu do niczego krzem,od gracza który przekazuje exp drugiemu graczowi poprzez obronę lub atak laserami( z hero aniołem i maksymalnym ubraniem w ciuszki dające HP jednostkom)na servo :?: :?: :?:
odpowiedz brzmi niczym wszystkie te 3 działania są niezgodne z regulaminem ,ale są pomocą,to pomoc jednego gracza dla drugiego
-pomoc bo ktoś potrzebuje surowców
-pomoc bo ktoś potrzebuje expy
-pomoc bo ktoś potrzebuje PH
dlaczego baal nie piszesz o tych 2 przytoczonych przypadkach tylko piszesz o jednej formie pomocy,przekazywanie PH
boli Cię przekazywanie PH(jeżeli to jest faktycznie przekazywanie PH tego nie wiadomo) a nie boli CIę przekazywanie surowców i expy :?:
jakim hipokrytom trzeba być ,aby te 2 formy pomocy (surowce,expa) aprobować a 3 formy pomocy(przekazywanie PH)nie akceptować
rozmawiałam wiele razy na ten temat z graczami i zdanie jest w przeważającej mierze takie ,że jeżeli usankcjonowane jest przekazywanie surowców poprzez wystawianie ich w niebronionych wioskach lub zamiana ich w handlu na rynku i jeżeli usankcjonowane jest przekazywanie expy to i przekazywanie PH poprzez aukcje powinno być usankcjonowane (tu nie ma innej możliwości pomocy jak tylko poprzez aukcje)
dlatego aukcje powinny być uwolnione od kontroli administracji bo nie ma żadnej kontroli nad administracją,nie ma żadnych reguł jedyna wyrocznia jest KCz a to złe rozwiązanie on też jet człowiekiem i nie jest nieomylny
uwolnienie aukcji załatwi sprawę raz na zawsze,nikt o wałkach nie będzie pisał bo ich nie będzie po 1-2 miesiącach wszystko będzie działało tak jak by tak było zawsze
Pozdrawiam

7

Saturday, 14.01.2017, 13:58

Jagna , pisze o tym bo kilku graczy zostało ostatnio zbanowanych wlasnie za to


Problem przekazywania surowców był zgłaszany do administracji, np.:
konto na DG nie loguje się przez rok\
tydzień przed bobem zmienia ustrój, ktos przejmuje wies poboczną z surowcami oblegiem a ze stolicy wynosi kilkunastoma atakami wszystko do zera
potem konto odzyskuje wies i wraca na roczne uspienie

bylo to zgłaszane administracji i WLASNIE DLATEGO admini wprowadzili zmiany do gry:
v. 1.2.2 19 grudnia 2014
Dzieci Gai: kiedy ustrój jest aktywny, nie można szpiegować innych graczy ani zakładać na nich oblężeń.
Przy przejmowaniu lub zamianie wioski surowce, które się w niej/nich znajdują zostają wyzerowane.
Przy znoszeniu aktualnie panującego ustroju surowce we wszystkich wioskach gracza są zerowane.
Wprowadzono możliwość natychmiastowego zakończenia budowy kosztem takiej samej ilości surowców, jaka jest potrzebna do budowy.


od tego czasu problem pozostał ale juz nie w takiej skali.


co do handlu: ja osobiście jestem za jego całkowitą likwidacją w tej formie
aukcje powinny byś wystawiane jedynie przez grę na przedmioty które wygrają np. w glosowaniu

np. przez tydzien gracz moze zaglosowac na przedmiot (lub wiele, np. 5) jaki chciałby zeby sie pojawił na aukcji
20 przedmiotów z najwięskszą ilością glosów jest wystawiane

gracze o nie licytują
po tygodniu znowu

kazdy inny system doprowadzi do wzrostu ilosci ph = inflacji

a poza tym w wiekszości sie z Tobą zgadzam.

8

Saturday, 14.01.2017, 15:19

Zgadzam się z Jagną,jeśli ktoś chce pomóc innemu graczowi w jakikolwiek sposób to mu pomoze bez względu na to co o tym sobie myśli czarny.Przekazywanie PH zawsze było,jest i będzie czy to na duże ilości czy na mniejsze i częściej,tego nikt nie upilnuje,tak samo jak wymianki ekspa i cała reszta.To jest gra stworzona dla graczy,więc niech sobie pomagają a admini niech się w to nie mieszają bo i tak nie potrafią.Jeśli klan chce ubrać w yrdy jedną osobe a później następną niech ubiera,kogo to aż tak boli???
Nie zmieni się to i każdy o tym doskonale wie.Jedyne poszkodowane w tym osoby będą takie jak ja które nie należą do żadnego klanu i nikt im nie pomoże...
Już nie wspomne o tym że dostałem bana bo wedlug czarnego robie machlojki z klanem ktory mnie atakuje,no większej głupoty nie dało się wymyśleć...
Niech banują za multi ale niech dadzą sobie spokoj z banami za przewały bo krzywdzą tym niewinne osoby którym przez to odechciewa sie grać,doprowadzą tym tylko do tego ze znow odejdzie kilku graczy,co i tak pozostała już tylko garstka,aż wkońcu ta gra zdechnie bo zostanie z 10 graczy.
Czarny i tak nie sprawdza zglaszanych akcji w ktorych są ewidentne przewały (zgłaszałem już ze 100 różnych),a jak już się nad czyms pochyli to robi to wedłóg swojego uznania,tyle że problem tkwi w tym że on nie jest bogiem i często dopuszcza coś co kilku graczą noe pasuje. Jeśli balzamonowi nie pasuje sandał z yrdami i nie będzie to pasowało też mi i kilku innym graczą to powinien ukarać osoby ktore w tej tranzakcji uczestniczyly a skoro tego noe robi to znaczy ze nie liczy sie z wiekszoscia tylko robi co sie mu podoba,więc zapytam tak...
On sam gra w tą gre,czy inni też grają???
Co on jakaś nieomylna wyrocznia jest???
Właśnie że sie myli,pokazał to ostatnio,więc może niech sie admini nie wtrącają i dadzą pograć,bo każdy klan może sobie pomagać jak sobie chce,a to że jedni sobie pomagają a inni są egoistami to już inna sprawa.
Ja nadal czekam na ściągnięcie bana którego dostałem niesłusznie!!!!

9

Saturday, 14.01.2017, 21:34

baal to nie jest odpowiedz na moje pytanie ,pytałam jaka jest różnica między przekazywaniem surowców i expy graczom ,a przekazywaniem PH ?
odpowiedz mi na to pytanie

co do osób zbanowanych pełna zgoda niedobra decyzja KCz ,po pierwsze nie ma żadnego mocnego argumentu ,że to było przekazanie PH,po drugie skłonna jestem dać wiarę wyjaśnieniom graczy wystawiających i kupujących są one logiczne nie rozumiem czemu KCz ich nie bierze pod uwagę

teraz to co jest najważniejsze ta gra nie jest grą solistów to gra zespołów(klanów) dlatego nie widzę nic złego w tym,że ktoś komuś daje surowce,pomaga w expieniu hero czy też przekazuje PH traktuje to jako pomoc w rozwoju jednostki jak i klanu
jeżeli macie inne zdanie to jesteście hipokrytami bo robił i robi to każdy kto gra na TE

moja rada: skończcie te przepychanki ,przestańcie zgłaszać aukcje do KCz,przestańcie zgłaszać na forum tz wałki bo to własnie dzięki Wam dostał po dupie ARIOCH,sławek ,w0laj i inni ,a następnym razem po dupach dostaniecie i wy

ustalcie swoje stanowisko (moim zdaniem tylko uwolnienie aukcji od ingerencji administracji załatwi ten problem) i przedstawcie je SM jako zmiany akceptowane przez większość grających

Pozdrawiam