Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 16.02.2017, 21:18

Uwazam to za WIELKI problem

Jesli przez przypadek wcisnąłem szpiegowanie wsi,ktora jest blisko mnie,a chcialem wykonac atak to uwazam ze jest to problem techniczny z takimi stratami armii przy szpiegowaniu 90% szans,bez jaj że na szpiegowaniu ktore wcisnąłem przez przypadek,mam tracić całą armie gdzie odbudowa trwa minimum 2 miesiące....
Gdybym chcial poslac szpiega wyalal bym jedną sztuke...
Proszę o przywrócenie armii i zmiane tego w ustawieniach,bo bez przesady....



http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=e2612a8764

2

Thursday, 16.02.2017, 22:01

niestety, kazdy kilka razy tego doswiadczyl

moim zdaniem jedyna glupota jest taka ze szpiegowny nie dostaje zadnego info

bo normalnie teraz ktos jest w plecy
a nikt sie z tego nie cieszy

a powinien sie cieszyc

podsumowując:
w przypadku NIEPOWODZENIA szpiegowania szpiegowany powinien dostawac taki sam raport

3

Thursday, 16.02.2017, 22:10

Szpiegowany nie gra od kilku lat więc ochłoń...
Nigdy nie atakowalem aktywnych graczy a na tą wies latalem juz kilka razy,to byl przypadek ze nacisnalem szpieguj zamiast atakuj,ale ma to dobre strony :)
Koncze tą chorą gre w ktorej nawet admin nie jest zdrowy :)))

4

Thursday, 16.02.2017, 22:25

Takie sa skutki atakowania graczy nieaktywnych ....

Potrafia się odgryzć....

5

Thursday, 16.02.2017, 23:59

to nie powinno się zdarzać każda jednostka ma 1 level szpiegowania,ma swoja obronę i inne staty a tu ginie kilka tysięcy jednostek zabite przez powietrze to jest głupota i wie o tym administracja od dawna ale ma to gdzieś i nic z tym nie robi,jeżeli nie ginie hero 1 level z zerowymi statami to jakim cudem giną jednostki podczas szpiegowania to nie logiczne,po za tym pojedynczy szpieg przeżywa w 25% przypadków to jakim cudem ginie kilka tysięcy jednostek i żadna nie przeżywa żeby cos takiego wymyślić trzeba dobrze się wysilić
no ale tu nie ma do kogo pisać bo same "blondynki"rządzą grą powodzenia ARIOCH właściciele czekają z utęsknieniem na dalsze kasacje będą mieli problem z głowy:(

6

Friday, 17.02.2017, 01:10

No ja kasuje oba konta na T1 i na T2 jutro wieczorem już ich nie będzie,nie będe grał w debilną gre która jest kontrolowana przez idiotów i na dodatek mam za to płacić premke i stracony czas...
Zagram w co innego bo niechce sobie niepotrzebnie ciśnienia podnosić.
Zawsze powtarzałem że gra jest po to aby człowieka bawiła po ciężkim dniu,a ta gra jest akurat po to aby człowieka dołować.
Kilka tysięcy zostało zabitych przez powietrze,już nie wspomne o niesłusznym banie bo uroiło się czarnemu że uczestniczyłem w jakimś puszu.
Czarnego powinno się zwolnić z adminowania bo i tak koleś nie ma pojęcia o co chodzi w byciu adminem,adminem powinna być osoba która wie o co kaman w grze ale na niej nie gra.
Zresztą twórcy gry i tak nic nie robią aby graczom było lepiej,zawsze kończy się na obietnicach,są ciekawsze zajęcia niż ta chora gra...
Wiosna idzie,do lasu można się przejść,posłuchać ptaszków a nie zamulać na nic nie wartej grze w której tylko człowiekowi ciśnie sie podnosi i jeszcze za to płaci...
Bawcie się dobrze,ja spadam :))
Pozdrawiam Agnieszka :)

7

Friday, 17.02.2017, 08:55

niestety miałem ten sam problem
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=1229f959d1

po kilku dniach i wymianie korespondencji zwrócono mi jednostki

8

Friday, 17.02.2017, 21:06

Każdy dostał ode mnie na odchodne bonusa w postaci PH minimalnie za zwykły zwój i byle co płaciłem 100.000,jak było coś ciekawszego płaciłem więcej i wiecie co???
Nikt mi za darmo PH nie dał,a skoro sobie miałem kilka milionów to znaczy że ciężko się musiałem nagimnastykować aby tyle zdobyć,a teraz wydałem je tak jak chciałem,więc czarnuch może zamknąć dziób,lub zbanować wszystkich graczy za niewinność tak jak to potrafi,ja się nikomu nie wpierdalam na co wydaje wypłate i też wydaje sobie PH na co chce i jak chce.
Pozdrówki dla wszystkich graczy :)
Z rozmów na priv widzę że większość z was gra noe z przyjemności a z przyzwyczajenia...
Dajcie sobie spokój tak jak ja...
Są ciekawsze rzeczy w życiu człowieka niż durna gra która zamiast radości przynosi,zmęczenie,stres i wszystko co złe...
Ja dałem rade zerwać z tym gównem,wy też dacie rade.
Z FARCIKIEM wszyscy oprócz adminów :)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "ARIOCH" (17.02.2017, 21:13)


9

Monday, 27.02.2017, 00:57

Jest to problem, który prawdopodobnie wymagałby zmian w mechanizmie szpiegowania, także nic prostego ani szybkiego.

Czy uważacie natomiast, ze może warto by było zrobić to tak, że szpiegowanie może wykonywać tylko armia z 1 jednostką? To byłaby znacznie szybsza do zrealizowania poprawka.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


10

Monday, 27.02.2017, 09:09

wspanialy pomysł !!!!

czyli tylko 1 jednostka, z wylaczeniem herosów i osadników

pod warunkiem ze dotyczy to szpiegowania wiosek POZA zasięgiem gracza

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Monday, 27.02.2017, 10:01

Czemu z wyłączenie hero i osadnika...to też jednostka....a jak chcesz zlikwidowania długiego szpiegowania to niech wszystkie szpiegi trwaja 5 minut... dalekie czy bliskie !

12

Monday, 27.02.2017, 11:18

nie chce zeby wszystkie szpiegi trwaly 5m
to by bylo nie fair

chce jedynie zlikwidowac patologie polegajaca na tym ze nieaktywne konta budują po 5 osadników i uzywają ich (35 osadników na maks) do dlugich blokad

cos czego normalny gracz by nigdy nie zrobil ale takie nieaktywne konto, sterowane przez kogos , jak najbardziej

EDIT
Dlatego tez ilość wysłanych na raz szpiegowan , BEZ premium, powinna byc ograniczona do 1
i konto bez premium nie powinno miec mozliwosci stawiania oblegów
chcesz oblegac - wykup premium

oraz: teraz konta BEZ premium mają koszty budynków x2
koszty powinni miec normalne ale WYDOBYCIE powinno być /2 - jezeli nie ma premium

to wszystko by ukrocilo wykorzystywanie multi w grze (oraz zwiekszylo dochody administracji)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "baalzamon" (27.02.2017, 11:30)


Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Monday, 27.02.2017, 14:19

A czemu gracze co graja i nie maja premium maja byc pokrzywdzeni i zmuszani na wykupienie premium aby grac normalnie...bo ktos tam wykorzystuje 35 osadnikow do szpiegowania....

Jak by ludzie nie siedzieli w ambonkach i z nich atakowali to by tyle szpiegow nie bylo...zlikwidowac ochronke przed atakami i oblezeniami na ambonki z ktorych sa puszczane ataki na innych graczy....

14

Monday, 27.02.2017, 17:27

Czyli rozumiem że poza wprowadzeniem limitu do jednej jednostki reszta bez zmian? to jestem za, czyli będzie można szpiegować tylko samym bohaterem i dowolną jedną jednostką (w tym osadnik bo też jest jednostką) lub razem bohater + 1 jednostka, to pomysł jest bardzo dobry! łatwy do wprowadzenia, teraz jak ktoś przez pomyłkę kliknie szpieguj a nie atakuj to będzie miał info jak w przypadku wysyłaniu na lokacje więcej niż 10 jednostek.

Spirit zgadzam sie z tobą i już o tym pisałem, a jeryk za wszelką cenę chce zrobić z TE pay to win, nie podoba ci się? to zrób własną grę, a nie tylko pieprzysz wszystko pod siebie, co tobie pasuje a nie innym, zmiany tylko takie aby powodowały tobie wygodę i dawały przewagę, widocznie ma jakiś problem w realu, może czuje się niedowartościowany i nie postrzegany czyli kupą gówna:) że tu misi go być pełno, taki typ ludzika jak w pewnym artykule z detektywa :rotfl:

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "snaker" (27.02.2017, 17:44)