Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Monday, 14.07.2008, 19:16

3 reset i znowu nie tu gdzie chciałem niech to. Chyba jutro się znowu się za to wezme.
Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty,
ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,
że ta studnia jednak nie ma dna. - Stephen King

22

Monday, 14.07.2008, 19:19

Do t-rexa to masakra ale reszta blisko + Ginewra.

23

Monday, 14.07.2008, 20:36

A mi się dosyć słabo powodziło :/. Za pierwszym razem nie dość, że z dwóch stron morze to jeszczejaskinia 38 min ode mnie. Za drugim razem 53 min, za trzecim 57 min, no i wreszcie za czwartym 21 :). Niestety zawsze morze z jednego boku, ale jakoś to przeżyję :).
Btw. Jak tak patrzyłem sobie po mapce to te wioski są ściśnięte jedna obok drugiej. Czy wam też się wydaje, że na alfie była większa swopoda?

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Monday, 14.07.2008, 20:47

była - ale po pewnym czasie - zobaczymy jak tutaj będzie - może się okaźe że za tydzień połowy ludu ubędzie - bo się szybko przeniosą gdzie indziej ;)
A na alfie połowa ludzi koło mnie mniej więcej po 2-3 tygodniach zrezygnowała - zobaczymy jak tutaj będzie. Ja już kilka razy resetowałem - teraz tylko czekam na rozwój mapki - bo jak do tej pory to m,asakra - jaskinia 43 min ;) za to pod bokiem wilki i portal mocy - więc pewnikiem poczekam

25

Monday, 14.07.2008, 21:04

Ja wcale nie uwazam, ze trafilo mi sie sporo sasiadow. Na 64 pola mam 13 sasiadow i 4 lokacje specjalne na ekranie mapy. Tylko z dwoma sasiadami kontak poprzez dotyk. Sa skupiska, ale sa tez miejsca gdzie malo ludzi jest. Np. pozycja 2,1 jest slaba pomimo biskosci wszedzie. jednak morze z dwoch stron ktor sie nie rozrosnie.

Morzem nie trzeba sie przejmowac jak sie ma z nawet z 2 stron o ile nie jest sie na linii nr 1,x albo x,1 albo blisko 1.

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

26

Monday, 14.07.2008, 21:17

Jezu beta trwa od 3 godzin a wy już po 20 razy konto kasowaliście buhaha :)
Ja tam nie narzekam choć nikogo nie znam :) może ktoś zmienił nicka to niech napisze :)
Ja osobiście mam prawie wszędzie blisko lokacja koło 18:5 więc ani nie na zadupiu ani nie za blisko krawędzi :)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

27

Monday, 14.07.2008, 21:45

Dlatego ze masz, dlatego nie restarotowales. jak bys trafil 50 minut do jaskini tez bys resna (przynajmniej tak mysle)

28

Monday, 14.07.2008, 21:51

Dlatego ze masz, dlatego nie restarotowales. jak bys trafil 50 minut do jaskini tez bys resna (przynajmniej tak mysle)
dokładnie
ja obecnie mam 7 min do jaskini, więc lepiej trafić nie mogłem
ja 10-28
jaskinia 11-28

29

Monday, 14.07.2008, 21:53

Solmyr moge zapytac jak wklejasz obrazek z Rankingu?>
Robisz screena i obrabiasz jakims programem czy jest latwiejszy sposob?
Jesli moglbys dac tu wytlumaczenie to bylbym wdzieczny.

30

Monday, 14.07.2008, 22:00

riffi co do stolic to wszystkie sa jednakowe - TUTORIAL sie klania :)

i jestem na 10:10 i nie zamierzam tego zmieniac, kolejna taka to dopiero 100:100 wiec mam nadzieje ze fartownie mi sie trafilo i miejsc na runy w wydropionych przedmiotach nie zabraknie :rotfl:

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

31

Monday, 14.07.2008, 22:39

Dlatego ze masz, dlatego nie restarotowales. jak bys trafil 50 minut do jaskini tez bys resna (przynajmniej tak mysle)
do jaskini mam 39 minut i co z tego później to się odbije na innych co mieli tak blisko :)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

32

Monday, 14.07.2008, 22:45

Solmyr moge zapytac jak wklejasz obrazek z Rankingu?>
Robisz screena i obrabiasz jakims programem czy jest latwiejszy sposob?
Jesli moglbys dac tu wytlumaczenie to bylbym wdzieczny.
zrzut ekranu zrobiłem jak byłem 1 :P
obrobiłem i wrzuciłem :D
czyli mozolny sposób

ale będę miał na pamiątke
Polecam Wam mój nowy Kurs pozycjonowania stron - zapraszam wszystkich!
Polecam profesjonalne Pozycjonowanie Częstochowa - już od 30 złotych!

33

Monday, 14.07.2008, 22:48

hehe ale to nie jest top 1 defacto. Jest to pozycja jakas bysmial mial na rankingu ktory sie aktualizowal te 20minut temu wiec inni tez w tym czasie napunktowali.

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

34

Monday, 14.07.2008, 22:56

hehe ale to nie jest top 1 defacto. Jest to pozycja jakas bysmial mial na rankingu ktory sie aktualizowal te 20minut temu wiec inni tez w tym czasie napunktowali.
ciiii :rotfl:
ale zawsze może się pochwalić że był pierwszy :)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

35

Monday, 14.07.2008, 22:57

tak?
myślałem że w tym momencie jestem 1 :P
a myślałem ze się spełniło moje marzenie

no szkoda ^^
bo po aktualizacji byłem 9
i tak w czołówce mamy tyle samo punktów wszyscy :P
Polecam Wam mój nowy Kurs pozycjonowania stron - zapraszam wszystkich!
Polecam profesjonalne Pozycjonowanie Częstochowa - już od 30 złotych!

36

Monday, 14.07.2008, 23:02

chwilowo top1 jest Konrad :P ale to admin wiec czituje ;p

37

Monday, 14.07.2008, 23:14

No a w top1 graczy koles co zrobil all wyprawy bo ma kontakt z jaskinia. Co niezmienia postaci ze dobry jest.

38

Tuesday, 15.07.2008, 00:18

Dajmy sie Mu pocieszyc :rotfl:

39

Tuesday, 15.07.2008, 10:01

:D
ciekawe czy KNRD IV ma zamiar grać dalej?
Fajnie będzie z adminem powalczyć :P
Polecam Wam mój nowy Kurs pozycjonowania stron - zapraszam wszystkich!
Polecam profesjonalne Pozycjonowanie Częstochowa - już od 30 złotych!

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

40

Tuesday, 15.07.2008, 10:43

z tego co widzę to chyba będzie grał :) powalczyć z adminem to będzie coś tylko żeby nie oszukiwał :rotfl:
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )